ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Herkes istediğini düşünmekte ve dile getirmekte özgürdür.Zyzz hakkında istediğini yazabilirsin ama işi 15-20 yaş arası Zyzz'i örnek alan gençlere taşırsan benim sana cevap verme hakkım doğar.Seversin ya da sevmezsin sana göre zübbenin apaçinin teki olabilir o senin görüşün ama başkalarını işin içine katma bunu nasıl örnek alıyorlar sizi gidi asosyaller gibisinden yorum yapmamalısın.

Lorethlorien, Balboa7, Invited ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bugun zyzz in bi 15dk videosunu izledim. Tipi felan hosuma gitmedi ama motive etti beni. Kim ne derse desin, sevsin sevmesin. Her sacma dans eden boyle populer olsaydi herkes olurdu.

3. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    heh şimdi oldu

4. atacome

atacome Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    bu adamın hastasıyım ve emin ol yaşının iki katı kadar kızla çıkmışımdır :D

neverbackdown. bunu beğendi.
  5. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    helal

Buchdich ve atacome bunu beğendi.
  6. atacome

atacome Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    :D

7. Lee-on!

Lee-on! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Hemen teşhisi koydun sporla ilgilenmeyen falan? Herkes istediğini kendine örnek almakla veya istediği takımı tutmakta özgür olduğu gibi istediği kişiyi savunmakta da özgür. Ancak bu işi ciddiye alan biri olarak sporcuların bu tarz yaşamlarının olmalarını hele de topluma mal etmişse kendisini, yakıştırmıyorum... Ki adama sporcu diyoruz, vücuduyla ön planda, ancak vücudun altından steroid gibi ne madde ararsan var. O kadar videosu var bir tane doğru düzgün workout videosu yok, beslenme, motivasyon videosu yok. Garip garip hareketler... Apaçi dansı yapıp 50 kilodan 90 kiloya çıkmasını (95 kilo yok ayrıca o adam ben 188 85 kiloyum göz var izam var...) kendi halince kutlayıp kendine Zeus'un oğlu Tanrı vs. gibi yakıştırmalar yapacak kadar egoist, haddini bilmeyen, vücut yapıp kendini bir şey sanan bir tipten bahsediyoruz. Bakın vücudu kötü görünüyor demiyorum. Gayet estetik ve define. Genetik yapısı Allah vergisi yapacak bir şey yok. Çekemeyecek olsak Marc'ı örnek vermem zaten... Marc Fitt'i de uzun zamandır takip ederim. Paylaştıklarını okuyorum, mesaj atıyorum, izliyorum takip ediyorum... Yazdıklarından da insanlara yaklaşımdan da efendi birisi olduğunu herkes bilir. Kendisi zaten 6 yıldan fazla bu işi yapıyor steroide ihtiyacı mı var? Bu adamdan on kat daha faydalı biri olduğunu söyleyebilirim insanlığa... Ayrıca asıl sizin bu konuya uzaksınız sanırım! Marc bu spora başladığında en az zyzz kadar zayıftı... Aradaki tek fark boyları diyebiliriz... Oran olarak aynılar... Hadi hepsini geçtim bunların yarısı kadar vucudu olmayan Kenzo Kara kardeşimiz var. Genç yaşında taa gurbetten, yeni başlayan gençler bir şeyler öğrensin diye bildiklerini paylaşıyor çabalıyor, yardım ediyor. Onu da taktir ediyorum, takip ediyorum... Ben bunu yakıştırırım... Neyse siz kimi örnek alıyorsanız alın... Bu benim görüşüm... Bu da bu konudaki son mesajım. Kimseyle polemiğe girecek halim yok.

Ekleme: Şurada iki kelam edemez olduk. Techturkey'den sonra burası da ukala doldu... Herkes pro fitness model kesildi başımıza...

muroman ve mericboss99 bunu beğendi.
  8. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    tam komedi şimdide kız arkadaşsız asosyal adamlar olduğumuz için zyzz sevdiğimiz söyleniyor :) yahu ben sosyal olduğum için bir ara aşırıydı bilgisayar kullanmayı bile yeni yeni öğrendim :) adam eğlenceli ha uyuşturucu kullanması kötü ama dans etmek genç kızların sevgilisi olmak güzel bir şey vücuduna gelince steroidli yada steroidsiz yapan varsa koysun bi zahmet resim video bizde tebrik edelim gazel okumaya gerek yok bende dansı severim esprili bir adamımdır kötü alışkanlığım yok neyse sorun şu zyzz yi herkes sevmek zorunda değil böyle bir beklenti içinde olmak zaten çocukça ama sevenlerine laf sokmak dans etmeyi seven kişilere apaçi demek saçmadır aslında sorun şu bu adam gibi olmak herkes ister ancak olamayınca ki çoğu kişi istesede istemesede sıradan hayat yaşayıp gidecek bu durumun farkında olanlar haliyle sinirlenip hakaret ediyor :)

9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Vücuda bir şey söylemiyorum diyorsun. Üstteki mesajında 2 yılda herkes yapabilir demişsin.Size bu konuda bir şey bilmiyor diye bir damga yapıştırmadım. Zaten yapıştıramamda orada cümlemin sonunda dedimki '' en azından bu spor hakkında bazı şeyler bilen insanlar söylememeli bence '' yanlış anladınız heralde. Size göre daha iyileri vardır bir şey diyemem ama ilk mesajda dediklerinize yazdım bunları.Steroidi emin ol her profosyonel kullanıyordur burda bununla ilgili bir şey yazmıcam bir daha , steroidler sadece kas kazanmak için kullanılmıyor.Zyzz inde workout videoları bir sürü var. Hatta kitap bile çıkarmıştır. Dediğim gibi karakteri size göre kötüdür buna bir şey söyleyemicem.Ukala lafını ben yakıştıramadım bu sözlerle kim ukala dır bilmem.. Pro fitness model olmaya gerek yok görüş belirtmek için.95 kilo olduğuda birçok kaynakta yazıyor.

egemennn, muti5757 ve Balboa7 bunu beğendi.
  10. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    haters gonna hate diye bosuna dememis adam :D

Balboa7 ve muti5757 bunu beğendi.
  11. atacome

atacome Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    orda tam olarak ne demek istiyo ?

12. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Nefret edenler etmeye devam edicekler..

gibi birşeye çıkıyor.

Lorethlorien, Balboa7 ve atacome bunu beğendi.
  13. Arrhenius

Arrhenius Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Allah rahmet eylesin. Gunumuzde yasasaydı rob riches ,lazar angelov , mach fitt gibi adamların yanında apachi olarak kalacakdı . Buda bi gercek

14. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43

Katılıyorum çok doğru yorum

15. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bunun gibilere cevap verip banlanmak istemiyorum ama .Burda kız eli tutmamış yazmış , başka yorumlarda '' kızların ne düşündüğü umrumda değil '' yazmışsın.Bence sen kitap oku , her yoruma saldırgan cevaplar , saçma sapan aşağılamalarla kimin bebe olduğu belli oluyor.Kusursuz vücudum filan var yazmışsın gülüyorum sadece böyle çocukça yorumlara ben forumdaki başka kimseden böyle bir cümle duymamıştım.

Zyzz sana göre iyi biri değildir olabilir , kişiliğide değildir onada tamam ama gelip buraya bebe filan yazarsan cevabı alırsın. Beni eleştirmek sanamı kaldı yazmışsın o insanları eleştirmekte sana kalmadı.

Son düzenleme: 4 Haziran 2014
    Lorethlorien, Balboa7, ajn16 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. atacome

atacome Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    katılıyorum zyzz zinde dediği gibi :D u mad? (kizdinmi, ama bu kiskandinmi, girdi mi manasinda kullanilir)

17. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    adamı ilk defa duydum izledim biraz hayatını yaşamış erkenden de toprak olmuş erken yaşayıp erken gitmiş arkadaş

18. sezer1994

sezer1994 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Steroidli veya steroidsiz ortadaki emege saygi gosterilmeli bence.Size göre steroid kullanan oturdugu yerden elde ediyo mu saniyosunuz ?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balboa7 ve atacome bunu beğendi.
  19. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    aynen öyle bu üye defalarca banlanmasına rağmen hala nick alıp siteye üye olup tekrar banlanıyor bize diyor ya asosyal kız arkadaşları yok diye asıl kendisi asosyal ve kız arkadaşı yok işinde gücünde olan adamın yapacağı işler mi bu:) amacı belli ortalığı karıştırmak

Lorethlorien, atacome ve neverbackdown. bunu beğendi.
  20. Theodore_

Theodore_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bugun hepimizin kullandıgı bi supplement olan whey proteinin piyasaya surulmesinde emegi gecmiş biridir zyzz bilginiz olsun istedim

Sayfayı Paylaş