ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    zyzz generation mu??? Peşinden gidecek akıllı bir adam mı kalmadı şu koca dünyada da şu ... ya sabır diyorum.

Invited, jkdo, mirzafidan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Birkaç sayfa öncede bizim türk kızlarının zyzz hakkında neler söylediğini okudumda
    bir kez daha anladım bizim kızların ne kadar zevksiz olduğunu

3:35 dan sonrasını izlemek yeterli olacaktır
    [YOUTUBE]KKMdtxKkdPU[/YOUTUBE]

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    vücuduna yorum yazmıştım ama yazım yanlışı olmuş kusura bakmayın neyse en iyi kas grubu bence bicepsleridir. en kötü kas grubu bacaklarıdır. ama vücut yapısı çok iyiydi bu arada bende okumuştum karın egzersizleri yapmıyormuş fakat squat ve deadlift hareketleride zaten karın ve beli çalıştırır sonuçta birde kas kalitesi yüksekti yaşasaydı çok ünlü bir fitness model olurdu renkli kişiliği vardı bende hemen hemen onun gibiyim son olarak samimi ve doğal bir adamdı umarım onun gibi insanları daha çok görürüz fitness dünyasında.

FalcoNx, Shredded, Phil_Heath ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    [YOUTUBE]veyAhNUwmPI[/YOUTUBE]

Zyzz dans ederken :D

5. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    hızlı yaşamış çabuk ölmüş , saçmalık.

ne yani 100 yıl yaşalıyım ot gibi mi yaşayalım daha mı güzel olur? o adam 3-5 yılda aldığı hazı belkide biz hayatımız boyunca alamayacaz. gününü gün eden özgüveni tavan yapmış gerçekten hayatta bunca güzel şey var ve dünyaya bir kez gelecez, bu adam bunu anlamış ve buna göre yaşamış.

ister uyuşturucu ister steroid bizi ilgilendirmez bu konular hayat onun hayatı. steroid basıp anında o vücudun kazanılmayacağını sizde biliyorsunuz. bu adam o vücuda ulaşana kadar uyuşturucu falan kullanmadı(bence). daha sonra vücudun verdiği özgüvenle ve gece hayatıyla o tür ortamlara girmiş olabilir.

hangimizin yarına garantisi var?

allah korusun yarın ölümcül bir hastalığa yakalanacak olsanız hiç mi geri dönüp ulan keşke şöyle şöyle yapsaydım diye üzülmeyeceksiniz.

yukarda bir arkadaş çok güzel yazmış, illa ağır abi takılıp tespih mi sallayalım elalem laf atmasın diye. yapmayın allasen

FalcoNx, Shredded2 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bizim gibi gelenekselci ülkelerde maalesef çoğu insan elalemin uygun gördüğü hayatı yaşar işin komik yanıda başkalarının kendine uygun gördüğü hayatı yaşarkende mutlu olduklarını söylerler çoğu insan gençlik nedir bilmez amaçları sadece masa başı iş ve evlilik hep birbirinin kopyası kendine özgü hayat tarzı olan insan sayısı bayağı azdır şimdi durum böyleyken zyzz'yi bırakın değişik bir iş yapan oyuncu,müzisyenlik gibi elalemin düşüncelerini önemsemeyen,hakkını arayan insanları çoğu kişi sevmez millet tutturmuş neymiş uzun yaşamak önemli bırakın yahu bu işleri iyi ve kaliteli yaşamak önemlidir hayatta başarılı olmak için zaten kendinize özgü düşünceleriniz ve hayat tarzınız olmalı elalemin düşüncesiyle ne başarılı nede mutlu olursunuz

Phil_Heath bunu beğendi.
  7. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    bu tarz yaşamak için ya cok paran olacak ya da böyle cok iyi tip+ vücudun olacak bunun yaptığı hareketleri sıradan gorunuslu bir insan yapsa kim takar kim bakar. hem kel hem fodul millete alay konusu olursunuz soytarı derler:)o yüzden her insan böyle olamaz olmasında:)

Son düzenleme: 20 Mayıs 2013
  8. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Rocky sadece bir noktanın altını çizeyim, bu dünyada "özgün" veya "kendine özgü" bir hayat sürmenin imkanı yoktur. Hangi yolu seçersen seç bu yolu senden önce seçmiş biri vardır. Nasıl ki bu gök kubbenin altında söylenmemiş bir seda yoksa, yine aynı şekilde yaşanmamış bir hayat tarzı yoktur. Bu özgünlük sevdasının sebebi bellidir de bu forumun sınırlarını aşar.

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    işte bende elalemi önemsemeyelim kendi doğrularımıza göre yaşayalım diyorum yani ona bakarsanız body building yapan bizler için bile ağıza alınmayacak laflar denilir şimdi bırakalım mı bu sporu ağızı olan konuşur biz bildiğimizi yapalım bu demek değildirki illa zyzz gibi davranalım
    kendine özgü düşünce derken az olan bir şeyi yapmaktan bahsettim aslında örneğin Arnolddan öncede vg sporu vardı ama o bu sporu popüler yaptı ve idol oldu bilmem anlatabildim mi

Phil_Heath bunu beğendi.
  10. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    cok komplike dusunmussun. onemli olan robot gibi yasamamak. hayata biraz renkli bakmanin herkese pozitif etkisi olur. muhim olan sey cevrendekilerden farkli olabilmek demis rocky ;dunyadaki herkesten degil.

FalcoNx ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Arnold bu sporu popüler yaptı çünkü vücudu tekti.Ondaki göğüs pazu sırt kimsede yoktu.yani diğerlerinden farklıydı.demek istediğim eğer sizde diğer insanlardan farklı yaşamak davranmak istiyorsanız sizi herkesten ayıran bir ozelliğinizin olması gerekir.elalemi önemsememek olmaz çünkü sürekli elalemle muhattabız.

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    onun için yorumlarımı takip edenler bilirler zengin olamasanız bile ortalamanın üstü para kazanın kariyeriniz iyi olsun derimki rahatça yaşayın yoksa dediklerin doğru ülkemizde fakirsen zaten bırak zyzz gibi davranmayı az farklı olsan küfür ve hakarete uğrarsın bu bilinen bir gerçek

FalcoNx ve DEXONİA bunu beğendi.
  13. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Antrenmandan önce bu videoyu izliyorum birkaç gündür baya etkili oluyor.Zyzz'ın ölmesine cidden bir yakınım ölmüşçesine üzüldüm.Dünyada o kadar sıkıcı gereksiz ve boşuna yaşayan kötü insan varken böylesine muhteşem bir insan toprağın altında yatıyor :confused:
    [YOUTUBE]wf2nLx8UnGY[/YOUTUBE]

selim4141 bunu beğendi.
  14. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana

sivasli, as55 ve angilonit bunu beğendi.
  15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    [YOUTUBE]5vbUSi6AOwY[/YOUTUBE]

16. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    sayesinde cok motive oldum ben kendisini öldügü gün tanidim yabanci forumlarda gezerken haberini gördüm sonra arastirdim benim icin motivasyon abidesi oldu arkadas :) tabi öldükten sonra ünlenmesi de bi garip.. abisi resmen azizin ölümünün üzerinden para yapiyor sadece abisi degil jeff seid gibi yeni yetme fitness modellerde azizin ölüsünden para yapiyor jeff seidi takip ederseniz tam bir zyzz kopyasi oldugunu bilirsiniz.. bana göre zyzz yeni bir cag acti resmen vücut gelistirmede.. artik kimse kütleli hafif yagli bir vücut istemiyor herkes kuru karin kasli sert bir vücut yapisina sahip olmak istiyor....

Son düzenleme: 26 Mayıs 2013
  17. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Jeff Seid bence Zyzz'in mirasını en iyi şekilde yaşatanlardan biri,tabi bakış açısına göre değişir.
    Aynen bende katılıyorum ben şu anki kütlesizliğime rağmen tek istediğim %13 olan yağ oranımı %5-6 ya çekip üzerine ne kadar kütle koyabilsem kar diye düşünüyorum.

18. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Tipi, yaşamı, duruşu ile KOCA BİR SERSERİ, ZÜPPE, APAÇİ.

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Jeff Seid asla bir zyzz olamaz bence çünkü ne onun gibi yakışıklı ne gibi karizmatik nede onun gibi renkli kişiliği var ancak kötü bir şekilde taklitini yapar neyse zyzz benim bile fikrimi yavaş yavaş değiştirdi çok hacim seven ben artık biraz iri ama fit bir vücudum olsun yeter diyorum gerçi bu fikrimin değişmesi birazda artık istesemde hacimli ve tam define bir vücut yapamayacağımı anlamam oldu maalesef

20. Loda

Loda Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Haters gonna hate

Sayfayı Paylaş