ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Birine sempati duymak için illa mükemmel birimi olması gerekiyor gerçekten.Benim şahsen bu adamı sevmemin sebebi hayattan zevk alması mutlu olması motivasyon videolarında gülmesi eğlenmesi dans etmesi.Ayrıca vücududa oldukça estetik.

Ne kullandıysa kullanmıştır o beni ilgilendirmiyor o kısmıni örnek almıyorum çünkü.Ayrıca zaman sadece armutları olgunlaştırır insanı olgunlaştıran yaşadıkları olaylardır.

Seni ilgilendiriyormu diyor işte oda kimim ne yaptığı.Boş cümleler kurmuşsun biraz seviyeli olmayı dene.ezik vb laflar komik cidden.Yanlış olduğunu düşünebilirsin ama böyle boş laflara gerek yok

Son düzenleme: 21 Aralık 2014
  2. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Ayrıca size Zyzz'in psikolojisinden biraz bahsedeyim,önceleri zayıflıktan ölen,ezik,hiçbir ortama kabul edilmeyen,kızlar tarafından hiç ilgi görmeyen bir çocukken,steroidlerin ve çeşitli kimyasallarla birlikte ufakta olsa bir kas kütlesi inşaa ettikten sonra topluma kendini kabul ettiren,eski haline dönmek istemediği için steroid bağımlısı olan,üstüne üstlük girdiği ortamlarda daha popüler olmak için alkol ve uyuşturucu bağımlısı da olan bir çocuktur.Sorarım size Zyzz savunanlar,ileride doğacak çocuğunuzun,şimdi taparcasına sevdiğiniz Zyzz gibi olsun(Türkiye şartlarında düşünürsek)bonzai içmekten ölsün ister misiniz?Hemde 20'li yaşlarında???Hayır istemezsiniz...Biraz mantıklı olun,sevdiğiniz,örnek aldığınız adamlara dikkat edin,kafanızı çalıştırın.

3. varosvaros

varosvaros Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    adamın hızlı yasa genc ol mantigina bisi demiorum cunku yanlis degil :D bok gibi yasayacağına hızlı yaşa güzel yaşa öl.
    bu ergenler hala neyi savunuyo anla mıs degilim
    adam ezigin teki aslinda. vuruyo uyusturucuyu guven kazanıyo. sende ic bakayım ecstasy cocaine filen nası kendine güvenin geliyo :D
    zyzzci ergenlere diorum. 1 kisi bulamazsın kendine guvenende zyzz savunan. hepsi kendine vucut gelistirmeyle guven bulmus ezigin tekidir oyuncagini elinden alınca mız mız aglar.

4. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Hızlı yaşa ve güzel öl ha?20'li yaşlarda hemde?Dediğim gibi bu Zyzz hayranlarına sorulacak tek soru var,bu kadar sevdiğimiz bir insanın,ilerde doğacak oğlunuzla aynı kaderi paylaşmasını ister miydiniz,tek sorun bu onlara...

5. varosvaros

varosvaros Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    adamın mantıgı mantıklı ama. büyü ise gir evlen cocuk yap cocugunu buyut sonra ol. sistem hep tekrar eder.
    adam bunun yerine vurmus uyusturucu mutlu olmus hızlı yaşamıs mutlu yasamıs genç ölmüş. genç olmesi onemlı değil onemlı olan olene kadar mutlu olması. mantık dogru

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Açıkçası ben tartışmaktan bıktım sonuç olarak herkesin kafa yapısı farklıdır bana gayet mantıklı ve güzel gelen şeyler bir başkasına oldukça saçma ve boş iş olarak gelebilir.Herkesin görüşüne sonsuz saygım vardır sadece beni sinirlendiren nokta kendi fikrini beyan etmekten çok insanların fikirlerine müdahele eden yorumlarda bulunulması.

m4j3st3, Lorethlorien ve Balboa7 bunu beğendi.
  7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    mesele sadece zyzz gibi olmak değil aslında gençlerin amacı benimde öyle şu dünyada bir şeyleri başarmak bir kitap yazmak o kitabın popüler olması oyuncu olmak mr olympia olmak vs kimse doğ büyü sıradan işe gir üç kuruş maaşa geçin daha doğrusu geçinmeye çalışmayı istemez mecburiyetten çalışırlar kimse sıradan insanıda idolü olarak kabul etmez ben arnold gibi olmak isterdim vali oldu oyuncu oldu mr olympia oldu milyon dolarla oluyor en önemlisi öldükten sonrada hatırlanacak evi müze yapıldı ve heykeli bile yapıldı sonuçta yani kimlerine göre olay bolca kız arkadaşın olması yada mekan mekan gezmekmiş asla günümüzde artık herkesin kız arkadaşı hatta arkadaşları vardır iyi kötü eğlence mekanlarınada girip çıkan var ee sonuç yine mutsuzluk niye çünkü iz bırakmamışsındır zyzz kısa hayatında 66 sayfalık kitap yazmış 55 kilodan 90 kiloya gelmiş biri yaşasaydı spor adına bir şeyler daha yapardı gibime geliyor çünkü hırs girişimcilik var adamda zyzz hatta arnoldı stalloneyi hatta steven seagal gibi ünlüleri küçümseyenler var sadece bu forumda değil başka forumlardada görüyorum yahu siz ne yaptığınızda konuşuyorsunuz bill gates steven jobs yada spor sitesindeyiz madem arnold mike tyson efsane olmuşsunuzda sanırsın konuşuyorsunuz hepiniz sıradan yaşayan mutsuz kişilersiniz burada gelip millete eziksiniz diyerek egonuzu tatmin ediyorsunuz fikrini belirt tamam beğenmek zorundada değilsin ama hakaret etmeniz yanlış zaten işi gücü olan adamda gelip burada hakaret etmekle uğraşmaz yazım diline bakılınca gülücükler eziksiz hahaha falan çocukca :)

m4j3st3, Leopara ve muti5757 bunu beğendi.
  8. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Zyzz'in hayat tarzını ve karakterini beğenmediğim için mutsuz biri oldum öyle mi? :) Allah'a binlerce şükür,çoğu kişinin sahip olmak için çalıştığı güzel bir vücudu 3 senede inşaa ettim ve sahibim,Allah'a binlerce şükür iyi bir ailem var,zengin değilim ama mutlu olacak kadar paramızda var şükür,üniversite son sınıf öğrencisi ve öğretmen adayıyım buna da çok şükür,ayrıca Girne Amerikan Üniversitesinde burslu öğrenciyim buna da çok şükür,hayatımda beni mutsuz edecek hiçbir şeyim yok,istediğim çoğu şeye sahibim Allah'a şükür.Mutlu olup olmamamı Zyzz gibi bir karaktersizi eleştirdiğim belirlemiyor,boş konuşmayın.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Aralık 2014 ---
    Sıradanlıkla,efendilik ve iyi bir karakter sahibi olmak arasında ince bir çizgi var,Zyzz sıradanın dışına çıkmak için insanları ezen,kendini tanrı ilan eden,steroid ve uyuşturucu bağımlısı bir çocuk sadece,bunu herkesin kabul etmesi gerek.

9. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yahu tamam hadi kabul ettik uyuşturucu kullanıyor steroid kullanıyor anladık uzatmanın ne anlamı var derdin ne diye millete laf yetiştiriyorsun anlamadım öğrenciysen git dersini çalış sanatsal yeteneğini bul belki ilerde işine yarar burası vg fitness formu kişilerin vücudu bizi ilgilendirir zyzz günümüzdeki ideal vücuda örnek kimse tutupta burada zyzz uyuşturucu kullanıyor diye kullanmayacak merak etme zaten her anlamda örnek alınmadığını yazıyorlar senin yaptıkların beni ilgilendirmez herkesin yapacağı işler tamam kralsın hadi güle güle

m4j3st3, Leopara, Lorethlorien ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Sanırım biraz canın sıkıldı,dersimi de çalışırım,forumda da gezenirim,vücutta geliştiririm bunu sana soracak değilim.Sen ortaya Zyzz eleştirenler mutsuz insanlardır gibi bir şey atarsan,sana gereken cevabı vermek bana düşer canım kardeşim,hiçbir yere gitmiyorum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Aralık 2014 ---
    Ayrıca eğer bir şeyler öğrenmek istersen benim üye fotoğraflarında konum ve fotoğraflarım ve hatta gelişimim yemek listem,çalışma prensiblerim filan var,bakmanı tavsiye ederim,bir şeyler kaparsın belki.

11. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    mutsuzsunuz diye zyzz'yi eleştirenlere demedim lafı değiştirmeyelim gelip buraya üyelere eziksiniz diyenlere dedim eleştiri tabiki olur benimde eleştirdiğim sporcular ama tutup bir foruma üye olup sevenlerine hakaret edersem mutsuzumdur yada günlük hayatta problemlerim vardır burada kendimi rahatlatıyorumdur ha olabilir günlük hayatta sıkıcı olaylar olur ama bu bizlere diğer insanlara hakaret etme hakkı vermez sadece senin için yazmadım genel olarak yazıyorum bunu bilgi birikimi bakımından ben sana vg konusunda bilgisizsin diye bir şeyde yazmadım bilgin var bakıyorum vücudunda iyi tebrik etmiştim kendim içinse hiçbir zaman vg konusunda uzmanım demedim bende bu siteden eski üyelerden öğrendiklerimi dergilerden body building.com sitesinden öğrendiklerimi uyguluyorum benden daha bilgiliside çıkacaktır iyi vücutlusuda mevzu bunlar değil mevzu lütfen eleştirinizi herkes için yazıyorum hakaret içermeyen şekilde yazın diğer türlüsü boşuna kalp kırmak olur

Steve Austin bunu beğendi.
  12. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Anladım,ben bu başlık altında çok yorum yazdım,eleştirimi de yaptım fakat bir kere olsun hakaret etmedim,Zyzz neyse onu söyledim,uyuşturucu kullanıyor,insanları ezmekten hoşlanıyor ve kendini tanrı olarak gören bir dinsizdir Zyzz,bunları sende ve Zyzz'i, az çok tanıyan herkeste biliyor.Ben bunları söyleyip,örnek alınacak bir insan değildir diyorum.Zyzz kendine toplumda yer edinmek adına,steroide başvuran,küçük ve hasarlı benliğini sahip olduğu vücut ile kapatmaya çalışan ve bunu başaran ama eski haline dönmekten korktuğu içinde steroide bağmlı olan biridir dedim hepsi bu,bunların içinde hakaret yok,sevene de lafım yok,sevebilirsin ama kimi sevdiğinizin farkında olun.Konu çok uzadı,bence daha fazla uzatmanında anlamı yok,beğenen kendi fikrini söyluyor begenmeyen kendı fıkrını.

Balboa7 bunu beğendi.
  13. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    steve austin beni alakadar etmez ama seni çok egoist gördüm sanki mr olimpia gibi konuşuyorsun ve kalp kırıyorsun biraz daha yorumlarına dikkat edersen iyi olur evet bana göre vücudun güzel ama sen üstü kapalı arkadaşları eziyorsun resmen vücudun olması bu hakkı vermez sana zyzz begenmiyorsundur anlarım bende pek sevmem ama kendimi sevmiyorum diyip çekilirim en çok tartışmaya girmek çok ama çok anlamsız yani laf yetiştirmekten başka birşey yapmıyorsunuz birbirinize ayrıca zyzz nin vücutuna biraz kas yapmış demişissin adam 95 kg ve %6 civarı yağ oranı var boyuda 184 186 arası bilidiğim kadarıyla yani küçümsencek hiç bir yanı yok gayet güzel ve fit bir vücudu var 95 kg den bahsediyoruz 95 kg hiç spor yapmamış biri bile gayet kütleleri olurken zyzz nin kütlesi tartışılcak durumda değil iyi forumlar dilerim sana :)

m4j3st3, Lorethlorien, neverbackdown. ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  14. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Sanırım sen ve birkaç arkadaşımın hoşuna gitmemiş yazdıklarım,kimseyi kötülemek veya kendımı ustun gormek gıbı bır cabam yok,inşallah hepınız benden ıyı de olursunuz kı ben emınım,benım verdıgım emegı,cabayı ve hırsı gosteren herkes benden daha ıyı olur,olacaktır.Benı tanımadıgınız ortada,neyse bu konu cok uzadı,ben kendı capında ugrasan az da olsa vucut yapmıs bır arkadasım sadece,kırdıgım uzdugum bırı varsa ozur dılerım kımsenın bende hakkı kalmasın,ama zyzz konusunda hala fıkrım aynı,ornek alınacak bırı degıl saygılarımla.

Balboa7, zeo64 ve Kriyus bunu beğendi.
  15. varosvaros

varosvaros Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    bi susun la
    teen kızlar nası justin justin diye bagirio bu teen erkeklerde zyzz diye bagirio iste.
    zyzz gibi vucut yokki cunku
    olay bu yani

16. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Yukarıda bir post dikkatimi çekti konudan alakasız.Aynı post içerisinde hem Allah'a şükür edip,hem de nazire yaparcasına şeyler yazarak yüksek ego patlaması yaşamak nasıl bir kafa yapısıdır arkadaş :D

17. AkınGLr34

AkınGLr34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Bence asılı ezil olan sensin,hayata hayat katan Zyzz'dir. önyargınızı düşüncelerinizi kendinize saklayın. Zyzz yaşam tarzıdır insana umut ve o umutla yaşamayı verir. eğlence konusunda hiç konuşmaya gerek yok cünkü gereken eğlencede var. Asıl senin gibi ezikler Zyzz nin me demek olduğunu bilmez. Is fucking Zyzz man!

magi suyat bunu beğendi.
  18. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    NEBUKADNEZAR sanırım o kişi ben oluyorum,Allah'ın verdiğine şükredip,sahip olduklarıma mutlu olmak bir çatışma değildir,sahip olduğum şeyler ile övünür ama her şeyinin sahibinin ve onları bana vereninde Allah olduğunu bilir şükrederim.Bu kadar basit,komik bir şey yok ortada

19. varosvaros

varosvaros Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    he he yavrum he he
    haters gonna hate de yassaydın
    seni guvensiz ezik seni
    ılla bır ıdol bulucanız yoksa olmuyokı

20. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    dünden beri forumda insanları ezmeye çalışan yada kendi egosunu tatmin etmeye çalışan bi yorum görsem hepsinin yanında senin nickin var
    Forumda seviye gittikce düşüyor.

Balboa7 ve AkınGLr34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş