Zayıflama ve devamı..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve salihburakyavas tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. salihburakyavas

salihburakyavas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ben kilo verdim hatta 4-4.5 ayda 16 kilo gibi bir rakama ulaştım ama sorun ise sadece ilk ay spor yaptım ve kalan aylar yapmadım buyüzden daha çok kas ve yağ beraber gitti ve küçülme oldu bende. Şimdi fitness yapacağım ama benim istediğim hipertrofi değil yani öyle çok büyük kaslar istemiyorum. Daha çok böyle güzel bir vücut istiyorum. Bana göre 'Güzel' kavramı ise dediğim gibi şişme değil de hafif belli olma ve şu anki küçülmüş halimden biraz daha yapılı olmak. Bunun için nasıl bir set tekrarı önerirsiniz. Bunun için yardım bekliyorum :) . Fitness olabilir ya da yüzmenin de etkisinin ne kadar olduğunu söylerseniz eğer belki yüzmeye de yönelebilirim.

2. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    "Yanlışlıkla" çok kaslı bir vücuda sahip olamazsın emin ol. Bahsettiğin adamlar yıllarca disiplinli antrenman ve diyet yaparak o hale geliyorlar.

Yüzmeye gelince, eğer yüzücü vücudu denen vücut şekline kavuşmak ise amacın, profesyonel yüzücüler yüzme antrenmanı yaptıkları gibi ağırlık da çalışıyorlar. Yani sadece yüzerek o kalıba ulaşmıyorlar.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

OTTIS bunu beğendi.
  3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    "Ben Arnold gibi olmak istemiyorum" vakası daha. Bu kas büyütmeyi siz çok kolay, basit bir şey zannediyorsunuz galiba.

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş..

Sayfayı Paylaş