Zayıflıktan kurtulma Supplement kombinasyonu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve byblue tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. byblue

byblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 182 boy 61 kilo ya sahibim 2.5 aydır V.g yapıyorum 54 kilo başladım daha önceden v.g deneyimim var . Supplemente başlama vaktimin geldigini düşünüyorum. Sipariş vermeme çok az kaldı kafamdaki ürünler ;
    Multipower mass gainer 3kg
    Weider amino 2200 300 tablet ( komplex bi ürün seçmeyi tercih ettim )
    Optimum creatin ( mono ve komplex degişiyor cok kafam karıştı )
    Neden whey yok derseniz gainerin da makul var bide amino kullanıcam gerek görmedim

Sizce ekleme çıkartma yada marka değişikligi yapmalımıyım.

2. neferist

neferist Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Byblue nasıl beslendiğini de yazarsan daha iyi tavsiyelerde alabilirsin. Ama bence kendine 3 ay daha tanı. Çünkü bu ürünler besin desteğidir. Başlarda kolayca kilo alabilirsin bunlara gerek yok. Eğer illa supplement kullanacaksan ilk başta gainer bence yeterli olacaktır.

3. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Hocam işine karışmak olmasın ama supplement lere vereceğin parayı daha kaliteli besinlerle zaten sağlayabilirsin. Kilon çok düşük olduğu için önerim öncelikle biraz metabolizmanı hızlandıracak güç antrenmanları gibi bir programa başlaman. Sonrasında sağlam bir besin desteği ile ilerlemen. Ben çok uzun zaman bu gainer ları kullandım beslenmen iyi değilse hiç biri bir halta yaramaz

elezar bunu beğendi.
  4. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    yulaf+bulgur+makarna+pilav

neferist bunu beğendi.
  5. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Amerikalı vücutçuların large eat adında bir sloganı vardır bilirsin belki. Öncelik beslenme. Creatine olarak Mono öneririm. Protein olarakta optimum gold whey iyidir. Harici amino vb şeylere ihtiyacın kalmaz. İçeriği sağlamdır ama en güzeli supplementsiz ilerlemek :))

6. neferist

neferist Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Supplementler gelisiminin durduğu anda devreye girmesi lazım. Yani ilerleyen zamanda etkisini daha iyi görürsün. Elezar in saydığı besinlere ek olarak
    Muz, fıstık , ceviz, kuru kayısı, süt de senin için çok yararlı olur. 1 tabak yerine 2 tabak ye. proteini yüksek Tut. Kilo alman kacinilmazdir

elezar bunu beğendi.
  7. byblue

byblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beslenmemi yazmamam hata olmuş hemen açıklıyayım
    Uyanır uyanmaz 1 kase yulaf sütle beraber kesin yaparım sorasında hergün için belli bi programın yok kendimce kurallarım var her ögünümden 3 saat geçmeden mutlaka bir ana ögün daha yaparım 3 saat aralıklarda muz elma gibi meyve tüketiyorum antremanddan 1 saat önce karb. Agırlıklı çıktıktan 1 saat sonrada protein agrlıklı besleniyorum . Buldugumu yiyorum yani suan için tek derdim 70 olmak . maddi skıntım yok çok şükür fiyatlar etkilemez beni

8. neferist

neferist Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Proteini yüksek tut. Özellikle sabahları protein bence çok önemli. Çünkü gece boyu kaslar aç kalmış. Peki günde ne kadar yag tuketiyorsun?

Illa supplement kullanicaksan bu aşamada gainer yeterli

9. byblue

byblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle ilgilendiginiz için çok teşekkür ederim fakat anlamadıgım kilomdan dolayı zararı dokunucagını düşündügünüz içinmi sadece gainer diyorsunuz yoksa hiç işe yaramıcagınımı söylüyorsunuz sonuçta bunlar gıda takviyesi ihtiyacım olmadıgını düşünsem boşuna para vermem . Öyle supplement hevesi oldugunuda düşünmüyorum ihtiyacım var gibi hissediyorum . Şuanda ikilemde kaldım zararlımı olur yoksa hiç işe yaramazmı gibisinden .

Evet yaglı yiceklerde tüketiyorum belim de 1 cm artış oldu 2.5 ayda

10. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    işine yarar tabi ki ürünleri kullanarak çok güzel kilolara ulaşan arkadaşlarım var. Ancak mümkün olduğu kadar supplement kullanmadan ilerlemen en güzeli. Kullandığımız supplementler sihirli değneklerde değil maalesef. 2.5 ayda 7 kilo hiç fena bir arttırım değil. Bence bir süre daha bu şekilde devam et. Tıkandığında alır başlarsın kullanmaya. Gainer olarak optimum serious mass önerebilirim. Multipower kullanmıştım bir süre pek etki görmemiştim ben. Şimdi de muscletech pre gainer deneyeceğim.

11. neferist

neferist Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bence şuanda aminoyu tamamen çıkar. Çünkü suan hiç ihtiyacın yok. Creatinede de sabırlı ol.

omerce bunu beğendi.
  12. iAmNotDead

iAmNotDead Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    sadece şu 2 ürünü kullan yeter aminoya falan gerek yok boşa paranı rezil etme optimum serios mass da zaten kreatinde var sana yeterli
    sana bu ürünlerin mantıklı açıklamasını yapayım kafana yatarsa uygula ben suan 11 kilo aldım daha 20 kilo daha almam lazım senle aynı durumdan muzdaripiz şimdi senin karbonhidrat agırlıklı yemen lazım oldugu için aynı durumdayız
    maddi olarakta bu bsn 1 ay gidiyor 150tl 1 aydada 2 kutu mass gidiyor buda 240 tl toplamda 390tl paran gidicek ve diger şeylere ihtiyacın yok gerisini gerçek yiyeceklere harca

Bsn Syntha-6 Protein Tozu 2270 Gr
    Optimum Serious Mass 2727 Gr

13. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Optimum Serious Mass ne işe yarıyor tam olarak? protein tozunu biliyorumda yardımcı olurmusunuz

14. iAmNotDead

iAmNotDead Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    karbonhidrat kilo aldırıyor işte

lordeng bunu beğendi.
  15. byblue

byblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet arkadaşlar yazımın üstünden yaklaşık 20 gün geçmiş değişimimi anlatıyım ;
    Multipower mass gainer ve optimum mono creatin almıştım ( çok önceden serious mass ve hardline pro g. Kullanmış biri olarak tadı tüketimi gaz problemi hiç yaratmıyor süte ragmen cidden güzel bi ürün multipower ) şuan 65.6 kg mım şaşkınlık içerisindeyim bu kiloya ulaşamadm hiç bir zaman artık dahada şevk ile gidiyorum salona ( creatininde etkisi var tabi :) ) beslenme düzenim değişmedi gaineri sabah yulaftan hemen sonra 3 ölçek 250 ml süt ile ve antreman öncesi ögünümden sonra 2 ölçek 150 ml süt ve ant snra 3 ölç. Dha alıyorum. Creatinde ant. Öncesi 3-4 gr kadar meyve suyuyla . Bacak antremanını ayırdım haftada 1 gün ağır çalışıyorum. Belde çok az santim artışı oldu ama normal oldugnu düşünüyorum günlük krbnh. Aldıgım miktarı düşününce . Yardımcı oldugnuz için tekrar teşekkür ederim herkeze iyi çalışmalar .

16. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Adam zaten metabolizması hızlı olduğu için kilo alamıyor.

17. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Benimde metabolizmam hızlı çalışıyor. Çocukluğumun kabusudur zayıf olmak ancak düzenli ve abartılı bir şekilde beslenerek kilo alabildim. Metabolizman zayıfsa sende dene işe yaradığını görürsün.

18. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş