Zayıfım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mundar tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mundar

Mundar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar, 16 yaşındayım boyum 1.80 kilom 60.Basketbol oynuyorum ve şuan çembere 2 cm ile değebiliyorum(air alert sayesinde).Bi arkadaşım karın kasının zıplamada etkili olduğunu söyledi ve gerçektende bacak kasları benimkiler kadar gelişmemiş olmayan ama body'e gitmiş olan başka bi arkadaş avuç içiyle değiyor çembere ve benden kısa.Çevremdeki arkadaşlarımda body'e başlamışlar ve sende başla diyorlar.Kilom başlamama engel olurmu ? ince bi vücüda body yapmak bence şekilsiz duruyor.Body yaparken hem kilo alıp hemde güzel bi vücüda sahip olmam mümkünmü yoksa başlamadan önce kilomu alayım.Bide bu karın kaslarının zıplamaya etkisi ne kadar doğrudur ?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ağırlık ve basketbolu kombine ederek güzel bir idman programı yap. Bu sayede güzelde bir vüvut yaparsın. Tabiki iyi bir beslenme programı şart. Baştan kilo almak sana dezavantaj sağlayacaktır. Onun yerine bu işi yayarak yap. Karın kası konusunda kesin bir bilgim yok ama etkili olabileceğini düşünüyorum.

3. Mundar

Mundar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok teşekkürler.Ben yeni olduğum için kendime idman programı hazırlayabileceğimi pek sanmıyorum bana biraz açıklama yapabilirmisin ?

4. Mundar

Mundar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevap vericek yokmu ?

5. IIHeaven

IIHeaven Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kütahya - İstanbul
    doğrudur karın kasları havada büyük ölçüde denge kurmanı sağlar ayrıca çok daha yüksek sıçrayış yaparsın.Kilon boyuna göre çok az ilk önce kilo almalısın

6. Mundar

Mundar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevabın için teşekkürler ama shaq senin dediğinin tersini söylüyor ?

Sayfayı Paylaş