Yulaf Ezmesini Nasıl Tüketiyorsunuz Arkadaşlar ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Woul tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Woul

Woul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Evet arkadaşlar yulaf hem karbonhidrat hemde onun kadar olmasada belirli miktar proteinimizi karşılayan bir besin kaynağımızıdır.Fakat nasıl tüketiyoruz? nasıl tüketmeliyiz ? Ben kendiminkini tarif edeyim. Haftada 4-5 sabah bir bardağa yakın yulaf ezmesi ile sütü ocakta ısıtıp içine ceviz,kuru üzüm,bal vs şeyler koyup tüketiyorum.Peki siz nasıl tüketiyorsunuz nasıl olmalıdır ?

jeff seid1 bunu beğendi.
  2. jeff seid1

jeff seid1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu soruyu savaş hocaya sorsak daha iyi olur.Fakat cevaplamam gerekirse sınıftan bir arkadaşım da senin gibi tüketiyor , fakat ben yulaf ezmesini ısıtmadan tüketiyorum.Herkesin ağız tadı farklıdır.Sen değişik lezzetler araştır hepsini dene kendine uygun olanı ye dostum . Bodybuilding kariyerinde başarılar diliyorum.

3. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bir su bardağı yulafı bazen 5-6 kaşık, yoğurdun içine koyup üstüne bazen muz bazen kuru üzüm falan koyup karıştırıp yiyorum, tavsiye ederim.

4. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler bu yulaf ezmesi çignenmiyor bir türlü yada ben yiyemiyorum. Isitarak yiyen arkadaşım tadı normal halinden farklı mi yani yemesi daha mı kolay ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    bi kaseden daha az yulaf ezmesini
    2tam 3-4beyaz yumurtayla çırpıp omlet yapıyorum.

6. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    BEN YOĞURT VE MUZLA KARIŞTIRIP YİYORUM VE İĞRENÇ OLUYOR AMA YİYORUM HOŞUMA GİDİYOR ZORLA YEMEK HAHAHA :)

7. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    uşakta hiçbir yerde lifalif bulamamıştım.büyük marketin birinde biraz daha iri taneli başka bir marka yulafı da napsam ne etsem yiyemedim.boğazdan geçmiyor,mide kaldırmıyor.yulaf yemiyordum fakat lifalifi deneme fırsatım oldugundan beri rahat rahat yiyebiliyorum.kötü bir tadı yok,sadece taasız.sütle,suyla,meyve suyuyla,yoğurtla yapıyorum duruma göre,bazen içine kuruyemiş,çerez,muz,nar,mandalin ne varsa elime ne gelirse ekliyorum.ne bulursam katıyorum.ama hepsinden öte,esas yememi saglayan şey püf noktam bir şeylerle uğraşmak :) bebeklere yedirildiği gibi,kendimi birşeylerle avutursam(ki genelde bu twitchte bir şeyler izlemek oluyor)o koskoca tabak yulaf ne çabuk bitiyor :)

8. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Yulaf ezmesini kaç dakika pişirmek gerekiyor peki ve olduktan sonra soğuk mu sıcak mi yemeliyim çünkü yoğurt süt ceviz fındık fıstık bal denemedim şey kalmadı yok arkadaş yiyemiyorum midem bulanıyor.

9. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Corba kasesini dolduruyorum ve ustune sekin yarim yağlı cikolatali sutunu dokuyorum ve ustune ari bebe maması 1.5 kasik

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Süte proteintozu katıp yulafın üstüne döküyorum on numara oluyor.

11. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    He He VG forumlarinin vazgecilmez basligi.Yulaf yeme basliklari:):)madem konu acilmis 1249.kez de yazalim:)
    Ben yulafi iki cesit yarimsar mevsim meyvesiyle karistirarak yiyorum,ve cok az miktarda saaaadece yulaf nemlenecek Kadar su ilave ediyorum(2-3 yemek kasigi),misal simdiki trendim,yarim portakal,ve yarim nar in tanesi,birazda ceviz ilave ediyorum,mandalina armutda güzel oluyor,mevsimine göre iki degisik meyvenin yarisini dograyip karistiriyorum ve memnunum:)

Kontrol35 bunu beğendi.
  12. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    @Bekçi şu yulaf bi bana mı acayip geliyor konuda 2 mesaj yazdım ama herkes memnun ki mesajı görmediler. :)
    çiğneyerek yiyemiyorum bende sorun vardır diye arkadaşıma denettirdim oda yiyemedi :D
    Çiğ değil de ısıtıp yemeyi düşünüyorum bakalım güzel olacak mı artık olsun ama yav paketin içinde bişey kalmadı hepsi test için heba oldu :)))

13. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yulaf zaten cokda lezzetli bisiy degil,ben Kiyilmis yulaf yiyorum hatta bir baslik vardi begendiginiz ögünlerin resimleri diye orda resminide koydum,sende yulafi cok az rondodan gecirebilirsin,taneleri biraz kücülür yani bikac Saniye rondodan gecir toz haline gelmesin,daha sonra yukarda yazdigim gibi yap ve dene,ilave ettigimiz su zaten yulafi nemelendirip yumusatiyor,yani bahsettigimiz bikac kasik su,meyvelerinde suyuyla güzel oluyor,özellikle nar suyu harika oluyor dene bakalim.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Aralık 2014 ---
    Bak bu basligin 73. mesaji
    https://www.bodyforumtr.com/threads...lerinizin-paylaşımı.103715/page-4#post-940128

Balboa7 ve Kontrol35 bunu beğendi.
  14. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Deneyip yorum yazarım saol :)))

Bekci bunu beğendi.
  15. Juiceles

Juiceles Üye

Beğenileri:
    838
    Ödül Puanları:
    103
    150gram yulaf a soguk sut dokuyorum biraz ceviz birazda bal ekliyorum tadi cok guzel oluyor, yogurtla bi yere kadar yeniyor ama sut ile herdaim yenir

LG-P725 cihazımdan gönderildi

16. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : yulaf
    Arama Kelimeleri :

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Kontrol35 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş