yulaf ezmesimi dymatize super mass mi kullanmaliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zehirbey tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Henüz yeni başladım. 5430 gr dymatiized. super MAS aldim ama yeni olduğum için onermiyorlar bikac ay sonra kullan diyorlar yulaf ezmesi kullanmalimiyim 60 kiloyum 173 boy eğer faydaliyssa nasıl tuketilmeli yardımcı olursunuz

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Kaynamış suyu 5-6 cm geçecek kadar yulafı koyarım kaseye yulafla.Beklerim 10 dakka.Ezerek yerim daha sonra.Tadını severim fakat bazen tarçınla tadlandırırım yada keten tohumuyla.Yararlarını biliyorsundur keten tohumunun.Hiç olmadı evde tarçın vardır.Ayrıca youtube'de cenk hoca yazarsan cenk de yapıyor yulafla bişeyler.Farklı yöntemleri var.Benim dediğim en pratik olanı.

3. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    100gr yulaf + 400ml süt + 1 muz u blenderdan geçir. dik kafaya iç. kolay ve pratik

4. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    İçimi kolay olur,aynen.Fakat süte mesafeliyim ben.Sütün midede beraber alındığı besinleri sarmalayıp,onlardan alınan verimi azalttığını okudum çokca makalelerde.Araştırırsanız pastorize sütün bir yararı olmadığını görürsünüz.Maalesef ne gibi büyük oyunlar dönüyor bu gıda sektöründe.Araştırmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Lorethlorien bunu beğendi.
  5. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    dogrudur da doğal olan şey kalmadı ki. her gıda bakterilerden arındırılacak ayağina binbir türlü işlemden geçiyor ve bakterilerle beraber değerini de kaybediyor. mümkün olduğu kadar uzak durmak lazım ama nereye kadar.. bir gün param olursa çiftlik kurarım en azından ne oldugu belli..

Tolgahantt bunu beğendi.
  6. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadasım beni yanlıs anlama ama suplementler den sogudum artık ben cevrem yuzumden her bilmeyen bunlar kolay kas yapıyor bilmem ne şişiriyor bıraktınmı sarkıyor lafları yuzunden tamamen dogal beslenmeye geçtim 2 aydır ki 96 kılo adamım günde 3000 kalori + alıyorum bulkıng de...

Bence hiç suplement e bulaşma Günlük kalori ihtiyacını belirle üstüne +500 Kalori yap ve %55 karb %35 protein %10 yağ şeklinde beslen...
    3 5 Sene yaptıktan sonra gelişmen durursa başlarsın suplement lere suan hiç geregi yok yani...

Sayfayı Paylaş