Yulafçılar İçeri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve KutsalSpartacus tarafından 29 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. swepturex

swepturex Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İhracat
    Ben bu ara doğrudan üzüm suyu ile karıştırıyorum.. 100gr civarı kaseye koyup üzüm suyu döküp yiyorum.. sabah sabah iyi oluyor.. arada bir denenebilir =) ayrıca süte alerjim olmasa kuru üzüm+süt+muz güzel görünüyor açıkcası..

KutsalSpartacus bunu beğendi.
  2. lqexit

lqexit Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Ben mandalla birlikte yiyorum. Mandalı burnuma takıp :D

Şaka bir yana Kuru kayısı ve kuru üzüm ve bir miktar süt ile (miktarı size bağlı) tüketilebilir. İki yumurta akı ve lor peynirle birlikle krep yaparakta tükete bilirsiniz.

KutsalSpartacus bunu beğendi.
  3. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Bir haftadır her sabah 50 gram tüketiyorum. Sütle brlikte ve varsa yanına muz ekliyorum. Kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı, kuru yaban mersini vs. bu tür şeyleri bolca ekliyorum. Ayrıca tadı kötü diyenleri kesinlikle anlamıyorum, denemek için sade yulaf+süt aldım bi kaç kaşık, gayet normal tadı. Millet heralde bal gibi tatlı bi tad bekliyor. Ben memnunum, size de tavsiyem kuru gıdalardan ekleyin bolca, memnun kalmazsanz gelin bu işten anlamıyorsn deyin... Süt+lifalif ve kuru meyveler vazgeçilmezim artık.

ArnoldBody, lqexit ve the admiral bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş