yorumlara açık

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yoksunyar tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. cırcır

cırcır Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Calısmalarınızın devamını dilerim.Niyeyse bana göre bayanlarda hos durmuyor bundan fazlası tabiki bana göre cünkü erkekten bi farkları kalmiyor.

2. tdemirtas

tdemirtas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nicole Bass resmen erkek olmuş zaten surata baksanıza testerondan :) kadınlar narin kalmasııı yoksunyar kardeşim iyisin bööle sakın büyüme

3. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    aynisi baska biyerde daha yazmistim tekrar belirtmek istiyorum cunku bence bu cok buyuk bir sorun insanimizin malesef medeni ceserati yok ben her antremandan once bodybuilding.com a gidip ordaki insanlarin gelismelerine bakiyorum yaptiklari inanilmaz degismeleree bakiyorum ve acaip gaza geliyorum neden aynisi bizdede olmasin Benim anlamadigim bu cesaret meselesi nasi oluyo yazilmis ya cesaret edemedim resim koymaya felan onun sebebini anlamiyorum bodybuilding.com a bakarsaniz bayanli ve erkekli olarak milyonlarca uye ve herkes resim koyabiliyor orda sorun olmuyor burdada sorun olacagini sanmiyorum hem zaten ne gibi bir sorun olabilir onuda anlamis degilim kimse koydugunuz resimden gelip sizi bulup yakaniza yapismicak cesaret edemicek bisey yok bunda umarim turkiyedede birgun bodybuilding.com gibi herkesin rahatca resim koyabilecegi birbirine destek olabilecegi ve bu koydugu resimlerle diger insanlara ilham kaynagi olabilecegi bir sitemiz olur.....

bence guruplar kuralim bilmiyorum yoneticiler ne der bu duruma ama bence cok iyi olur kategorilerde olabilir mesela kilo vermek isteyenler veya vucut gelistirmek isteyenler icin gruplar kuralim ozel bir sayfamiz olsun orda surekli o amaca yonelik bilgiler paylasilsin 12 haftalik programlar olsun herkes kizli erkekleri gelismelerini asama asama resimlerle eklesin bu diger insanlara destek versin ozellikle diyet donemlerinden tek basina olmaktansa boyle bir grubun faydalari inanilmaz derecede fazla olur gruplarin basina surekli destek olmak bilgi vermek amaciyla hocalarimiz gecsin ki burda cok degerli hocalarimiz var cogunuzunda tanidigi

4. fatihsultan

fatihsultan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hocam harika demişsinde...bak şimdi bu önayak olma işi neden bir türlü olmuyor...site üyelerinin %90 nı amatör bilgisiz yada yeterince bilgiye sahip değil diyelim..araştırması gereken konunun ne olduğunu dahi bilmiyor...soru sorana cevap veren hoca diye tabir edilen kimse yok.. ancak birbirne teşekkür eden ve üyeleri uyaran yöneticiler var...ben bir bonatchi idi sanırım birşeylere cevap verdiğini gördüm... oda okuduğum başlıklarda...hepsine yazarmı bilemem...

ciddi manada kaliteli yorum yapan yol göstermeye çalışan ve bilgili oluşunu üstünlük için değil bilgilendirmek için kullanan bir arkadaş gördüm..
    D.wolf
    kendisine tekrar teşekkür ederim..

insanların cesaretlenmesini istiyorsanız insanları bilgilendireceksiniz...sitede görev almışsanız milleti banlamaktan çok yardımcı olacaksınız...resim koyan insanlara profesyonel gözle bakacaksınız ve yorumlayacaksınız gerekirse yol göstereceksiniz...öyle birbirni övmeyle, teşekkür etmeyle olmaz bu iş...olmamalı...
    birde "forumda var ara" klişesi....yahu var olduğunu biliyosan o versen ne olur o linki forumda var ara deyinceye kadar...
    unutulmasın ki kimse doğuştan bu bilgilere sahip değil...bunları bilmek üstünlükte kazandırmaz kimseye...

ayrıca kimi arkadaşlar bunu kullandım sunu bilmem ne yaptım süper işe yaradı şeklinde topicler acıyor ve bazıları yasaklı maddeler...ben hiç müdahale görmedim bu topiclere...allah korusun bir 15 yaşındaki gencin sırf hevesle o ilaçlardan kullandığını ve çok ciddi bir rahatsızlık geçirdiğini varsayın...bunun vebali büyüktür...

kız erkek fark etmez.. kendine güvenen de koyar resmini, güvenmek isteyende...yeterki koyduları sayesinde doğru yönlendirilsin...yaptığı işi bilen insan sevecek ve daha layığıyla yapacaktır...o zaman kalite artacak ve belkide birgün bodybuilding.com gibi bir gelişşim sağlanabilecektir..

yanlış anlaşılamaması dileklerimle...

saygılar...

5. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    bir bayana göre mükemmel bir çatı görüyorum bence 55 kiloda define bir vucudun sizi cok güzel gösterecegine inanıyorum birde bayanlarn fazla abartmadan bu sporu yapmaları cok hoşuma gittigini söylemek isterm başarılar diliyorum...

6. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    fatihsultan sende cok guzel aciklamissin sebeplerini dedigin gibi azarlayici tavir yerine biraz daha ilgili yol gosterici tavir olsa insanlara cesaret verilse belkide cok daha iyi olur. bizim ulkemizin insanimizin sartlarinda bir forum sitesinin adam gibi saglikli bilgilerde ayak ta kalmasi bile cok zorken bodybuilding.com gibi bir site cok uzak gorunuyo ama ona ilasmak icin kimse bir cabada vermiyo adam giriyo bikac sey soruyu bilgiyi aliyo cikiyo gidiyo kimse kimseye yardimci olmaya calismiyo herkes kendi yoluna bakiyo acikcasi ama ben bodybuilding te bir gruba katilmistim inanilmaz bir tecrubeydi basimizdaki egitmen zaten cok tecrubeli bir insandi ve tam kizli erkekli 700 uye vardi gruba ben hayatimda bukadar cok motive oldugumu hatirlamiyorum ben sansliyim ingilizce biliyorum yurtdisinda yasadim ama bilmeyenler var keske bu isle ugrasan kendi insanimizada bu imkanlar gidebilse onlarda faydalanabilse

7. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Sayın yoksunyar, kesinlikle moral ve motivasyonunuzu asla kaybetmemelisiniz. Kısaca yaptığınız spor fitness veya body, siz bir kadınsınız yada erkek. Bunlar hiçte önemsenecek konular değil.

Spora ve sporculuğa gonul vermiş insanların eleştirileri zaten dahada başarılı olmanız yonunde olacaktır.

Bu arada tabiki tereddüte dusmektede haklısınız. Çok buyuk bir cesaret örneği sergilemişsiniz. Ancak sizin gibi cesur insanlar olduğu müddetçe beşeri ilişkiler gelişiyor.

Bu arada asla hedefinizden şaşmayın her ne olursa olsun.

Bir bayan gibi empati kurdugumda, ataerkil dusunce sisteminin ne derece buyuk yaralar açtığı goz onune alınırsa artık bu saçma dusunce yapısından kurtulmak gerektiğini dusunuyorum.

Sadece spor konusunda değil, her konuda.

Çalışmalarınızda sonuna kadar başarılar dilerim.

yoksunyar bunu beğendi.
  8. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraf eklemeye cesaret edememe konusunu yönetime nasıl bağlamayı becerdiniz hayret doğrusu. Forum hakkında görüşleriniz, eleştirileriniz vs... için lütfen "Forum Hakkında" bölümünde başlık açınız. Burası yeri değil fakat bize cevap hakkı doğduğu için yazıyorum.

Üyelerin vücutları hakkında kaliteli yorum alabilmeleri için bu bölümün (Üye Fotoları) çeşitli kuralları vardır. Özgür şekilde fotoğraf eklemek isteyenler forumun albüm özelliğini kullanarak fotoğraflarını ekleyebilirler ve her bir resim için ayrı ayrı yorum alabilirler.

Banlama konusuna gelince, yöneticilerin forumu ziyaret ettiklerinde amaçları üye banlamak ya da başlık kilitlemek vs... değildir. Her yönetici öncelikle bir üyedir ve forumdan yararlanıp, paylaşım yapmak için siteye girer. Fakat bunların yanı sıra yöneticler kural dışı durumlara forumun sağlığı adına müdahale ederler.

Arama olayına gelirsek, forumda konu kirliliğini engellemek için başlık tekrarları yapıldığında eğer yöneticinin vakti varsa önceden açılan başlıkların linkleri verilir ve konu kilitlenip çöpe atılır. Ama bunu yapmaya vaktimiz olmadığı durumlar olabiliyor. Forumda arama yapmak çok kolay bir işken (nasıl yapılacağı hakkında konu bile var) "yahu var olduğunu biliyosan o versen ne olur o linki forumda var ara deyinceye kadar..." gibi hazırcı bir mantalite yerine forumda arama yapmaya teşvik etmek forum açısından çok daha gerekli ve yararlıdır.

Son paragrafınızda sanırım steroidlerden bahsediyorsunuz. O bölüm zaten sadece üyelere açıktır. Ziyaretçiler giremez. Steroid kullananların daha bilinçli şekilde bu işi yapabilmeleri ve daha az zarar görmeleri için o bölüm vardır. Bilmemek sakınmak için yeterli değildir. Bilinçli olmak her zaman bizi yanlışlardan korur.

vanesy, diez, Kan Mevsimi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  9. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    yoksunyar daha once yorumumu yapmıstım ama sunu da soylemeden edemeyecegım eger olumlu ya da olumsuz elestırılıyorsanız dogru yoldasınız basarı elestırılır bana gore ıyı calısmalar dılıyorum tekrar...

yoksunyar bunu beğendi.
  10. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Konu 3 gunde baya ilerlemis cok guzel :) Bir bayanin foto eklemesi ayri guzel. Goruyorum body yapan bayanlari ama foto eklemek baya cesaret ister. Erkek arkadasininda tepki gostermiyorsa sorun olmaz kimse icin. Aynen devam bilinçli bir kişi oldugun konusmalarından belli zaten. Kısa zaman cok yol kat edecege benzıyorsun. Bıze takdir edip gelişmeni izlemek kalır. Yeni kareler bekliyoruz. Iyı calısmalar....

yoksunyar bunu beğendi.
  11. burberry

burberry Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    frankfurt
    gecen bizm lfc'ye de bi hanfendi gelmişti açikcasi çok şaşirdm helede benden daha fazla bench basabildiğni görünce :D tebrik ediyorum açıkcası sizi ve cesaretinizi yorum konusuna gelince bayanlardan çok anlamiyom malesef :)ama bence kötü bir gelişm diil dediğm gibi çok anlamiyom konu bayanlar olunca ama yinede (y)

12. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence çalışmalarına devam et ama bundan pek ileri gitme

13. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Merhaba...

Bir bayana göre vücudunuz bence tam yerinde. Boy/Kilo olarak düşük gözükebilir ama kondüsyonlu bir vucudunuz olduğu için bence güzel gösteriyorsunuz. Amacınız definasyon yapmak ise bence bir süre hacim programına devam edin. Belli bir kütleyi yakaladıktan sonra definasyona geçin.
    Spor yapan bayanları görmek beni mutlu ediyor; zira bir erkek olarak ben haftanın 3 veya 4 günü ter dökerek spor yaparken evinde oturup veya sadece gezip eğlenen kızlar çok itici geliyor bana. Takdir ettim seni doğrusu, başarılarının devamını dilerim.

14. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler yoksunyar, gayet güzel ve atletik bir vücut, daha ileriye de gitmekten korkma, anabolik kullanmadığın sürece hep daha iyiye gidersin. kız arkadaşım da vg yapıyor ve hiç çok kaslanacak diye korkmuyorum, pek mümkün değil çünkü.

ayrıca forumdaki arkadaşların yoksunyar arkadaşımıza asılmaması, dolaylı imaları olan mesajlar atmamaları, forumumuzun ne kadar seviyeli olduğunun göstergesidir bence :)

15. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki seviyeli bu sporu yapan birisi seviyesiz olamaz zaten bundan dolayi bayanlarin cekinmelerine gerek yok burasi bir yardimlasma bilgilenme yeridir bu isin erkegi bayani olmaz

16. yoksunyar

yoksunyar Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eğitmen
    Yer:
    istanbul
    evet gerçekten seviyeli bir forum burası.resimleerimi koyarken bu konuda hiç bir tereddütüm olmadı nedense.çünkü burada herkes güzel bir vücut nasıl inşa ederim sağlıklı ve formda bir vücuda nasıl kavuşabilirim derdinde.

17. efe kurtyılmaz

efe kurtyılmaz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    izmir
    yandan göğüs bacak kombinasyonunu,tricepsi ve mideyi görsek daha iyi bi yorum yazılabilirdi,şu anda sırttan ve önden çift bceps pozun var,kanatlar iyi.sırtta birazdaha ayrıntı gerek

18. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    başarılar medeni cesaretinizde yaptıgınız sporun etkisi olsa gerek,bence geliştirerek yarışmalara bile girersiniz başarılar

yoksunyar bunu beğendi.
  19. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Başarılar ve tebrikler öncelikle 8 senelik sabrınızı tebrik ediyorum. sırt detayı konusunda belki definisyon da değildiniz 8 seneye göre şöle böle diye yorum yapmak istemiyorum.

ben de 8 senedir yapıyorum diyeceğim günün gelmesini dilerim.

20. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Cok güzel gerçektende ama resimdeki sigara paketi olmamış lütfen kötü örnek olmayalım..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş