Yorgunluk sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aykutsteinn tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Aykutsteinn

Aykutsteinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar. Lise son sınıf öğrencisiyim sabah 8 de okula gidiyorum akşam 5de eve geliyorum. Uzanıyorum yemek yiyorum derken saat 7de fitness salonuna ggidiyorum ve haliyle yorgun oluyorum bu da ağırlık kaldırmamı engelliyor. Sizce ne yapmayalım antrenmandan önce ne yemeli veya içmeliyim dinç bir şekilde salona gidebilmem için.

2. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Forumda bir sürü beslenme programı mevcut. kilona uygun bir program bulup uygulayabilirsin.

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Motivasyon ve kahve. Kendini motive etmessen, gaza getirmezsen, zorlamassan olmaz zaten. Ben bazen en kötü hissettiğim günde bile zorlarım giderim, ve ilginçtir ki o idman iyi geçer.

bu arada beslenmen yetersizse o yüzden de günlük tempona enerjin yetmiyor olabilir.

4. Aykutsteinn

Aykutsteinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Beslenmem haliyle yetersiz oluyo çünkü okul saatleri içinde fazla enerjik şeyler yiyemiyorum tost poğça vb şeyler yiyebiliyorum anca. Evden bişeyler getirmek istedim ama bir türlü uygulayamadım siz bir şeyler önerir misiniz

5. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    trance aç kendine gel

another_life54 bunu beğendi.
  6. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Poğaça,küt böreği yedikten sonra spora gidersen olacağı bu! Ben okula giderken kaplara pilavımı tavugumu koyar muzumu koyar öyle giderdim sende yapabilirsin yapmassan yorgunluk problemin hep devam edecek.

fbirfn bunu beğendi.
  7. Almclskn

Almclskn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Sabah kahvaltıda güzel beslen. Okula götürebilirsen yumurta vs. götürmeye çalış. Olmazsa fazlı yağlı şeylerden uzak dur. Kakaolu süt gibi şeylerle tok tutmaya çalış kendini. Antrenmandan önce ise 10 dakika civarı kollarını vs. ısıt, muz ye, kahve iç ve antrenman öncesi karbonhidrat değeri yüksek olan şeyler tüket. Başarılar :)

8. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Ana öğünden hemen sonra başlama antrenmana 2 saat sonra en azından başla antrenmana.

9. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Beslenmedendir senın yorgunluğun ozaman onu duzene sokman gerekiyor..

10. Aykutsteinn

Aykutsteinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Trance ne demek oluyor anlamadım
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Kasım 2015 ---
    Teşekkür ederim yorumlarınız için. Bugün yanımda bir şeyler getirdim utanarakta olsa yedim ve gayet dinç ve tok bir şekilde spora gidicem şimdi. Bu arada son bir sorum olacak çiğköftenin herhangi bir yararı varmıdır vucüda veya zararlı mıdır çünkü arada öğlen arasında filan yiyorum

11. hooliqan35

hooliqan35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Neden utaniyorsun ki? Senin yaptigini yapmadiklari icin onlar utanmalilar :)

12. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim liseye giderken hergün götürürdüm yemeğimi millet imrenirdi neden utanıcakmışsınki ?

13. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Ogle yemegimi ve saat 4 teki yemegimi saklama kabiyla is yerine goturuyorum hergun.diaarida alacagin her yemekten daha temiz ve kalitelidir.maddi olarakta rahatlarsin

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım bende lise öğrencisiyim. Utanma, olumsuz şeyler söyleyenler olacak. Seni çekemedikleri için. Sen gözünün önüne hayallerini getir.
    Arkadaşlarım kola içerken ben süt içiyorum. Dalga geçiyorlar sonra kola içmediğim için vücudum böyle diyorum öyle kalıyorlar.
    Umursama! Tam gaz devam.

rednose7 bunu beğendi.
  15. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
  16. Aykutsteinn

Aykutsteinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yorumlarınız için teşekkürler sayenizde iyi gaza geldim:) sabahleyin evden çıkarken lorlu omlet yiyorum 3 saat sonra okulda evde yaptığım sandviçi yiyorum öğlen iki tane muz yiyorum ( veya çikolatalı süt içiyorum) şimdilik durum bu. Varsa eklemem gereken söyleyebilirsiniz

ujohnz bunu beğendi.
  17. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    diyetini bilmiyorum ama yulaf çok tok tutar ve sana çok yardımcı olur.

Kilo almaya çalışıyorsan yulaf ve tatlı şeyler karışım yapıp mılletı kıskandırabilirsin bile :) (kahvaltımı kaba koyup yanımda gotururdum bazen, arada bir de yulaflı ve nutellalı omlet yapıyordum waffle gibi oluyordu kızlar bile imrenmişlerdi ahahahahahha) (ilk önce insanlar manyak gözüyle bakabiliyorlar, ama sonra çok saygı duyuyorlar.)

18. Aykutsteinn

Aykutsteinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Haahahahahaha nutellalı omlet ilk defa duydum yapmaya çalışıcam ama tabiki ilk deneyişimi evde yapıcam bakalım sonuç ne olacak. Bu arada o yulaf dediğin şeyi denedim ama tok tutmadı bende bıraktım. Yanlış kullanmış olabilirim orasını bilmiyorum

19. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Katılıyorum sonuna kadar. Lise 3. Sınıfım. Sabah erkenden kalkıp yulaf süt muz karışımı yanında yumurtalarımı yiyorum ve akşamdan hazırladığım yemek kabını alıp çıkıyorum evden içinde tavuk,pilav oluyor genellikle ve yanında 1 avuç kadar ceviz içi :) sanada onu öneririm ve 4.30 da eve geliyorum direk salona gidiyorum ona rağmen enerjim yerimde oluyor.

Düzenleme: utanarak yedim demişsin. Utanacak ne var beni taktir ediyorlar kızlar erkekler. Bende ilk götürdüğüm zamanlar utanırdım ama sonradan geçti. Hatta disiplinli,sorumluluk sahibi erkek olarak 1 adım öndeyim yanındada güzel bir vücut :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme: 8 Kasım 2015
    rednose7 bunu beğendi.
  20. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Sandviçinde kesinlikle beyaz ekmek kullanma ve mümkün oldugunca tavuklu veya ton balıklı olmasına özen göster ara öğün olarakta 1 avuç ceviz,1 avuç fındık,elma,muz vs olur ama çikolatalı süt falan böyle şeyler tüketmemeye çalış.

Sayfayı Paylaş