Yolda Giderken Kastığımı Sanıyorlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve N0cL1P tarafından 3 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. N0cL1P

N0cL1P Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar

17 yaşındayım vücut geliştirme ile uğraşalı yaklaşık 1 sene falan oldu ama ara vererek yaptım çoğu zaman .. şu son bir kaç aydır düzenli olarak yapıyorum..
    Her neyse konuya geçeceğim.. Yanımdaki tanıdığım insanlar veya yabancı insanlar farketmeksizin yürüken falan bana kastığımı söylüyorlar ama ben gayet relax bir şekilde hareket eden bir insanım vücut bu şekilde şekil aldığından sanırım dışarıdan böyle bir görüntü oluşuyor .. bir gün bu görüntü yüzünden dayak bile yiyebilirim yani :D sizin de böyle bir sorununuz var mı ? Veya oldu mu?

Artık öyle bir duruma geldim ki kambur olarak yürüyorum sırf kasma demesinler diye..

2. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Normal yürüyüşünü bozma, bizim de bir arkadaşa böyle diyorlardı ama ben kendisine dik dur onlar için kambur yürümene gerek yok dedim. Eğer gelipte birisi müdahele etmeye kalkarsa hakkını savunmaktan kaçınma örnek veriyorum birisi bana gelip düzgün yürü derse bu onun hakkı değildir cevabını önce sözlü kabul etmezse diğer türlü alır.

N0cL1P bunu beğendi.
  3. N0cL1P

N0cL1P Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya sırf bu muhabbet yüzünden çok kavga etmek zorunda kaldım :D belli bir zaman sonra insanlar alışır herhalde ama yeni bir ortama girince işte bu düşünce değişmiyor

4. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Dostum kanatlardan dolayı ister istemez öyle yürünüyor boşkoy köpek ulaşamadığı kemiğe havlarmış

SM-G720AX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mcyaralıbodyci ve N0cL1P bunu beğendi.
  5. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Üstte hocamın da dediği gibi kanatlar ve ekstradan omuzlar buna sebep oluyor kişinin omzu trapezden başlayıp köprücük kemiğinin oraya kadar düzgün bir çizgide gidiyor ve giydiği kıyafet oturaklıysa önce oraya oturuyor sonrasında ise güzel bir kanat yapmışsa omuz-kanat kombine oluyor ister istemez öyle sanıyorlar.

N0cL1P bunu beğendi.
  6. Yafon

Yafon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Bende 19 yaşındayım. Dostum aynı olay benimde çok başıma geldi ama insanlar kıskandığı için formunun hep kötü olduğunu söyleyeceklerdir onlara asla aldırış etme. Arkadaşlarım senelerdir banada çok kasıntı yürüyorsun felan diyorlar çevremi alıştırdım sonunda formumun böyle olduğuna sende öyle yapmayı dene insanlara bunu aşıla..

Sayfayı Paylaş