Yine Yeni Yeniden [P90x]

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Fυякαη Acαя tarafından 6 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. huntertrtr

huntertrtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar ben daha önce pek vücut gelistirmeyle ugrasmadım o yüzden p90xi indirdim (11.56 gb) ancak yapılan yorumlara bakıcak olursak p90 ile baslamak daha uygun sanırım p90ın torentini verebilirseniz sevinirim bide karın kası yaparken kasların güzel gözükmesini istiyorum yani hani bazılarının kötü gözükür ya göze cirkin gelir onun için yapmam gerekn ek bisey varmı (cok sacma oldu sanırım :D ) neyse iste bana kısaca programı anlatıp yardım edebilecek varsa sevinirim

2. Azimliacemi

Azimliacemi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlginize çok teşekkür ederim.P90 programıyla baslangıc yapmaya karar verdım.Dogru kararda mıyım?P90da en azından hareketlerı dogru yapabılıyorum ama fazla terlemıyorum ve fazla yorulmuyorum p90x e mı gecmelıyım yoksa agırlık artırıp sureyımı uzatmalıyım ?
    Gogus olcusu=98cm
    Pazu olcusu=34cm
    Bel olcusu=91cm
    Boy olcusu=183cm
    Baldır olcusu=57cm
    Kılo=78kg
    Proteın tozu kullanmak ıstıyorum zararı olur mu? Tuz seker ve unu kullanmıyorum dıyebılırım.Anladıgım kadarıyla proteın tozu olmadan cok uzun zamanda ıstedıgım sonuca ulasabılecegım.Yardımlarınız ıcın tekrar tesekkurler cevaplarınızı beklıyorum

3. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    Fit testteki hareketleri söylenen sayıda nizami yapabilmek yeterli P90x e başlayabilmek için. Tercih konusunda yorum yapamam. Düzenli ve doğru beslenen biri için ise protein tozu gereksiz diye düşünüyorum. Epey yorucu bir program olmasına rağmen yüksek ağırlıklarla çalışılmıyor. Protein, karbonhidrat ve yağ oranlarını tutturmak ve harcanan ve alınan kalori miktarına dikkat etmek yeterli. Ben P90x ve P90x2 yi yapmıştım biraz da zevkine. Her ikisi de oldukça yetkin programlar. P90 sanıyorum sürekli Core Synergistics in ön planda olduğu programdı. Dediğim gibi P90x zor geliyorsa, hareketler nizami yapılamıyorsa P90 dan başlanabilir sanıyorum.

4. BademBadem

BademBadem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kağan
    Yer:
    Ankara
    P90X bulamıyorum nette,ındırme lınkı verırmısınız lütfen

5. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bende üniversiteden dolayı şehir dışına gidebilirim , evde çalışmaya başlamayı düşünüyorum , p90x ile kas kaybı yaşanırmı.3 yıldır spor yapıyorum ve bu güne kadar hep spor salonuna bağlı kaldım ama ,antrenman videolarında profesyonel insanların yönlendirmeleriyle hareketlerin yapıldığını görünce ve etrafımda bana yardımcı olabilecek hatalarımı söyleyecek kapasitede biri olmadığı için , bu programa güvenip en azından 3 ay salona gitmeden ,bunu evde denemeye karar verdim . 3 ay sonunda kas kaybı yaşama durumu olabilirmi . Çünkü bu güne kadar hep ağırlıklarla büyümeye yönelik çalıştım, 40 kilo verdim ,tekrar aldım ,tekrar verdim . Etrafımda kendi ağırlığıyla daha önce çalışmış danışabileceğim kimsede yok . Salondan kopunca kas kaybı yaşarmıyım ,yoksa kendi ağırlığımla bar+dumbell olmadanda gelişebilirmiyim , şuan yağ oranım max %10 ,kol 40 , bel 76 diğer bölgeleri hatırlamıyorum en son 1-1,5 ay önce ölçtürmüştüm sadece deri problemlerim var .

6. Enes34

Enes34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlarım ve abilerim öncelikle merhaba.

Yaşım 17 kilom 82 boyum 1.72.

Body i ilk bir ay yaptım, bir ay yapmadım.2.5 ay salona gittikten sonra maddi sıkıntılardan evde yapmak zorunda kaldım 1 aydırda evde yapıyorum.

Yalnız yağlarımdan artık gına geldi, kondisyonumda fazla sayılmaz.Ama dayanıklı biriyim.Bana p90x programını önerir misiniz?Ya da yapmam gereken başka bir şeyi...

İnşallah akşama vücudumun bir fotografını ekleyecegim.Lütfen yardımcı olunuz.Ayrıca hacim kaybetmeyi yani küçülmeyi pek istemiyorum.Yağlarımın yok olması buna sebep olur mu?

7. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak

p90x de olur ama bildiğim kadarıyla insanity daha çok kardiyo yani yağ yakımına daha elverişli...bi araştır yinede..

8. Tolga Ç.

Tolga Ç. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    arkadaşlar konuyu tekrar yukarı almış gibi olcam ama nette araştırma yaparken buraya kadar geldim 1 ay gibi bi süredir spor salonuna gidiyorum fakat hoca ve program 5 para etmez salonda aynı şekilde, P90x i kendi evimde uygulasam olurmu omuz 110, gögüs 85 bel 85 kilo 75

9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Yani evdede p90x yapabilirsin salondada ama salonda düzgün bir bb programıyla ilerlemen çok daha güzel olur.Salona güzel bir program oluşturup git , sadece hareketlerin isimlerini ve yapılışlarını antrenörden öğren..

10. berk bozkurt

berk bozkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende p90x programına başlamak istiyorum ama pek bilgim yok bu konuda cdlerini nereden alabilirim dr de varmıdır ?

Sayfayı Paylaş