Yer Fıstığındaki Protein

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve darkavenger tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Her gün 1-2 kaşık yemek özellikle kahvaltıda güne iyi başlamaya yardımcı oluyor.Kendim uzun süredir kullanıyorum güzel enerji artırıyor

2. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    en azından rahatsız etmiyor mideyi eti gong ile güzel oluyor sabahalrı yada ara öğün olarak :)

3. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ben spordan 2 saat önce civarı yiyorum yağlanmayı en aza indirgemek için tavsiye ederim, iyi de enerji veriyor :)

4. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    ya abi nekadar öylesine yazmak için yazan insan kaynıyo ya fıstıktan gelen kalori kötü bir kalori degilki ve hepsini gectim adam 45gr yag var degmez diyo bitkisel yag bu arkadaslar kullanımının zararı olmaz hiç bir sekilde aksine son gaz yararı olur.

5. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    pury denen bı marka var sekersız yagsız fıstık ezmesı cok tabvsıye ederım

6. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Vücuda kuvvet ve enerji veren yer fıstığı kalbi koruyor. Ayrıca yorgunluğu gidererek, cinsel gücü artırıyor Protein, yağ ve E vitamini açısından zengin bir besin olan fıstıkta B grubu vitaminler ile fosfor, magnezyum, potasyum, sodyum ve kalsiyum mineralleri de bulunuyor bulunmaz nimet gibi

7. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Fıstık ezmesi mucizevi bir şey ya

8. fıtadam3838

fıtadam3838 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Nisan 2018 ---
    Fistigin fazlası zararsa ezmesi de zararlı olabilir. Fıstığın aşırı tüketimi icinde bulunan bilmem ne maddesi yüzünden prostat kanserine yol actigini soylemisti. (Dr. Builder)

9. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Kararında yemeği unutmamalı yararlı diye bir günde kavanozu yarılamamak lazım

10. Kongarles

Kongarles Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kişiden kişiye göre değişir fakat ben nereden baksan 2-3 günde bir 2-3 kilodan fazla fıstık tüketiyorumdur. Yağ oranım %15-18 arası spor yapmıyordum en ufak bir yağlanma görmedim. Tabi herkesin metabolizması veya genetiği farklıdır ama içinde barındırdığı kaliteli yağlardan tüketmede fayda var. Ayrıca fıstık ezmesini hazır almak yerine kendiniz yapsanız hem içindekileri bilirsiniz hem de sağlıklı olur. Ve kilo vermek için beslenme programından yağları tamamen çıkarmak düşüncesini terk edin artık (bazı durumlar dışında genele hitap ediyorum). Vücudun yağlara da ihtiyacı var.

11. tifo

tifo Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Toz alacak param yok demişsinde yahu bu tozlar mucize mi bir ölçeğinde 23-25 gr protein var maliyeti 4-5 liraya geliyor.Neden toz almak zorunda hissediyorsun kendini toz fiyatları uçmuş gitmiş aylık 10-12 kilo tavuk alsan 200 lira bile tutmaz idman günleri yarım kilo yesen yanına diğer yiyecekler ile 150 gram protein alırsın yetmiyor mu bu kadar protein.Millet tutturmuş toz da toz

He tavuk alacak para da yoksa kas gelişimini unut salonda boşa zaman harcama açık havada koş yağları yak fit ol bedava bunu yapmak.Aylık min 250-300 lira beslenmeye harcayamıyorsanız vücut geliştirme size göre değil

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş