Yeniyim Yardımm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TrVeryDays tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TrVeryDays

TrVeryDays Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hepinize kolay gelsin arkadaşlar.spora 1ayı geçkindir gidiyorum fakat göğüs kısmındaki yağları eritemiyorum. kilo 78 boy 173 yaş 16 yağ oranım %15.4
    gerekli bilgileri verdim arkaadaşlar. haftada 4 gün spora gidiyorum(pazartesi çarşamba perşembe cuma). bunun dışında tavsiyeleriniz nelerdir nasıl eritrebilirim göğüsteki yağları . ayrıca spora gitmeden önce 82 kiloydum yağ oranım %16.9 du. yemek konusunda sıkıntı olmuyor spordan geldiğimde hiçbirşey yemiyorum. ammmma :D göğüs kısmı ermiyor maalesef yardımlarınızı bekliğyorum

Son düzenleme: 24 Eylül 2013
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    "yemek konusunda sıkıntı olmuyor spordan geldiğimde hiçbirşey yemiyorum." Bence yemek konusunda ciddi sıkıntılar var. Forumu okuman yararlı olacaktır. Birde göğüs için doktora görünsen iyi olabilir.

3. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    Şimdi dostum bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok. Fotoğraf koyabilirsen daha net cevaplar alırsın shaq'in söylediği gibi doktora görünsen iyi olur jinekomasti olabilirsin.

Sayfayı Paylaş