Yeniden Spora Başlayacağım(Evde yardım lütfen)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Sorpdante tarafından 9 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sorpdante

Sorpdante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Malum korona yüzünden spor salonuna gitmeye korkuyorum bende evde spor yapmaya karar verdim.İnternette ağırlık setleri gördüm onlardan almayı düşünüyorum bide decathlon bench 500 adlı ayarlanabilir sehpayı almayı düşünüyorum. Ağırlık seti konusunda önerileriniz var mı ve bench 500 adlı ürünü kullanan var mı bide başka ne tür aletler alabilirim lütfen yardım.

2. Sorpdante

Sorpdante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar görenler iyi kötü bi yorum yapsa beslenme program vs hepsini biliyorum 1.5 2 sene gittim spora ama şu alet işlerini napiyim

3. hermit

hermit Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kısa bir araştırma yaptım, şu anda piyasadakiler arasında Cosfer CSF-408 modeli iyi duruyor. Bench press yapabilmeniz için barı koyacağınız bir yer olması lazım, aksi takdirde kilolar biraz artınca çok sıkıntı yaşarsınız.
    2. el sitelerine de bakarak bulunduğunuz yere yakın sehpaları da değerlendirebilirsiniz. Hatta ağırlık seti ile birlikte 2. el çok daha uyguna gelebilir.

4. Sorpdante

Sorpdante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende araştırma sonuncunda bench 500 almaya karar verdim.45Kilo ağırlık seti aldım başka neler alabilirim

Sayfayı Paylaş