Yeni Eldiven Satın Aldım Nike Vardı 80₺ Ama Fark Olurmu Olursa İade Edeyim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MightyBody tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MightyBody

MightyBody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bugün alışverişe çıktım salona başlayacağım 1 eldiven 1 adette spor ayakkabı satın aldım. Bunları sizinle paylaşıp eksi veya artı yönlerini öğrendimmi daha iyi olur diye düşünüyorum. Ne olsa bu forum yardımlaşma forumu :)

Eldivenimi ucuz bir model seçtim çünkü yeni olduğum için max 15-20 kg ağırlık kaldırabileceğimi düşünüyorum..
    Eldivenim Aşşağıdaki Gibi Voit Power Up Modeli 36.50 Gibi Bir Fiyata Satın Aldım.
    Ve ayakkabımı göstereyim herkese alışveriş yapmasını öneririm sportive'de 100tl hediye çeki aldık bayram kampanyası sanırım.
    Ayakkabım Normalde ASICS Alacaktım Ama Fiyat 400'leri Gösterdi Gereksiz Diye Düşündüm Bu Ayakkabıyı Satın Aldım

Birde Akşam Yemeğinde 3 dilim çavdar ekmeği yedim sıkıntı olurmu :)
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2015 ---
    Birde Şort Almayı Düşünüyorum Bütçe 50-100TL Arası Önerirseniz Sevinirim...

2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Tavsiyem; hemen eldiveni iade et. Schiek var bilek destekli 90₺ Abd ürünü ve harika. Ayakkabı asics kullanıyorum onu da tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. MightyBody

MightyBody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    asics dedim ya alacaktım 390 tl fiyat biçtiler hani bi gelişme görsem kendimde direk alıcam biraz 3-4 ay geçsin :) eldiven konusuna gelince kutuyu açtım ne yazıkki fakat olduda çok büyük sıkıntı çıkarırsa yenisini alırım elime birşey olsa zaten hastane masrafı 100tl olacak everlast vardı onu almadım akıllı gibi 100tl ye ama neyse sağlık olsun dediğin ürüne bakacağım.

4. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Kutuyu açmış ol fark etmez tüketicisin 7 iş günü içerisinde iade edebilirsin yollamanı tavsiye ederim. Önerdiğim eldiven bilek destekli ve bileğine yük binmeyecek. Harika birşey.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş