Yeni Dönem Programım Yardım Lütfen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ArL tarafından 11 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yaş 23
    Kilo 77
    Boy 178
    yağ oranı %12
    fitnessda 4. yıl
    Arkadaşlar bir dönem 100 kiloydum bu zamana kadar hafifden definasyonla 77 kilo ya kadar düşdüm bu zaman kadar haftada 6 gün her bölgeyi eşit olarak haftada 2 kere çalıştırdım.Şimdi programımda bazı değişiklikler yapıcam. Yorumlarınızı lütfen esirgemeyiniz.
    Öncelikle şunu söyleyeyim genetik olarak sırt ve bacaklarım gerçekten çok hızlı hacimleniyor kollarımda bi o kadar yavaş oluyor bu iş.Amacım daha geniş kollara sahip olmak bacak ve sırtımdan fazlasıyla memnunum ve şöyle bi program düşündüm sizce nasıl olur.?
    Pazartesi:Biceps Triceps omuz
    Salı:Bacak-göğüs
    Çarşamba:Biceps Triceps omuz
    Perşembe:Sırt-Göğüs
    Cuma: Off
    Cumartesi:Biceps Triceps omuz
    Pazar:Bacak-sırt
    Not: Ne supplementlerden ne dinlenmeden ne zamandan ne besinden hiç bir sıkıntım yok. Acelemde yok.

2. xxxx1112

xxxx1112 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bu kadar sikistirmaya gerek yok bence gunluk 2 hareket 2 gun de bir en makulu kaslar dinlenerek buyur sonucta en azindan carsamba persembe gunlerini degistir

3. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    kollarım genetik olarak çok yavas gelişiyor onun için boyle bi program yapıtım 48 saat de bir kol giricem fazla mı.48 saat dinlense yetmez mi

4. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Günde 3 bölgeyi haftada 3 gün çalıtştırmak fazla olabilir diye düşünüyorum ben. Tabi 4 yıllık bir spor geçmişim yok siz daha iyisini bilirsiniz elbette. Ama bende kol antrenmanımdan verim alamadığım bir dönem vardı hocamın tavsiyesiyle şu yolu denemiştim 1 ay boyunca Mesela ben göğüs ön kol çalışıyordum. Sabah gidip göğüs antrenmanımı yapıp akşam gidip ön kol antrenmanımı yapıyordum. Haftada 2 gün şeklinde. Kendime göre verimli sonuçlar almıştım açıkçası

5. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    tabi bende 4 yıldır haftada 2 kere kol girdim ben verim alamadığım için arttırma gereği duydum başladım artık bu programı uyuguluyorum bakalım nolcak

6. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Sonuçlarıda bildirirsen iyi olur bizde farklı şeyler öğrenmiş oluruz.

ArL bunu beğendi.
  7. Aliriiiza93

Aliriiiza93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Girne
    Zaten buyuk kucuk kas kombini ile giriyorsun sana onerim 3 gun buyugu 2 gun kucugu dinlendirmen olur. Fakat bu senin kollarina cidden bu kadar surecte yardimci olmadiysa farkli biceps triceps antremani dene ve free gir dumbell ile makineye ara ver kolda . Bir digeride patlama enerjisi yapabilirsin hizli tekrar , kasin daha cok yirtilmasini saglar ama gereginden fazla protein ihtiyaci olucaktir ve kolu biraz daha uzun surede tamir eder. Ayni antreman sekli sikinti yaratiyor diyebilirim birde bunu dene istersen

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yukardaki antremana başladım 3 ay onu sürdürmeyi düşünüyorum yinede yorumun için teşekkürler.

9. Bedziee

Bedziee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bro 4 yıldır haftada 2 küçük adale çalışıyorsan vucut alışmış ve protein sentezını durdurmuş olabilir haftada tek gün kol idmanı yap sami hamidinin güzel bi programı var tavsıye ederım netten bulabilirsin etkili olcağını düşünüyorum vucuda yüklendikçe olay sıradanlaşır ve gelişim yerine alışım başlar.

10. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Haftada 3 kere kol programı yaptım 3 aylık hedefim var. Başladım artık bakalım nolcak

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş