Yeni bir program sizce ideal mi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve CruelKing tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    -Öğlen peynir yemek işine yaramaz.Onu sabaha al ve gramajı azalt 80-100 gr arası yiyebilirsin.
    -Öğle yemegine 100-150 gr makarna veya pilav (bulgur,pirinç) ekle çok az karbo alıyorsun.
    -Ara öğünde 1 ölçek whey yeter sana yanına da istersen 1 dilim tam tahıllı veya kepek ekmeği ekleyebilirsin.
    -İdman öncesi wheyi çıkart.Sütü çıkart.Fındıgı ara öğün olarak ye.İdmandan önce 100 gr yulaf veya makarna ekle.Olmadı 1 adet muz ve 1 adet elma. (Antremanda enerji için)
    -İdman sonrası wheyi 1-1.5 ölçeğe düşür.Beyaz ekmeği sadece idman sonrası için değil tamamen çıkar programından.Basit şeker için reçel olabilir gibi ama onun yerine üzüm suyu içmeni tavsiye ederim.
    -Akşam yemeğine 150 gr kadar makarna,bulgur,pirinç ekle.
    -Yatarken olan öğünün yogurdun gramajını azalt.100 gram senin için yeter.

2. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa

bunu uygulayacağım kafama yatan bu oldu 6 ölçek proteine ne diyorsun ya bugun yine sorduguğumda böbrekleri ve karaciğeri yorucağını zaten kendide söyledi en az 3.5 l suyunu tüket dedi belli bir dönem bunu yapmalısın dedi.
    sence ne yapmalıyım protein konusunda hocanın bilgisine inanıyorum zaten eski bir şampiyon kendi ?

3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    6 olçek protein tozu gereksiz .3 iyidir fazladan aldigin 3 olcek toz vucut kullanamiyor cope gidiyor zaten.hocan sana 2-3 aylik comez ogrenci muamelesi yapmis biraz bunu yazdigi antrenman programina bakarak soyluyorum.cok basit cunku.sen daha oncedende mi bu programla calisiyordun yoksa yeni mi gectin?

4. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    Çok yeni tekrar diyorum hocaya güvenmek istiyorum biliyor kişi çünkü.
    programa içli köfte ekliyorum bazı öğünlere ama bulgur olması gözüyle kesin bakıyorum hacim için uğraştığımı biliyor mart ayında bir küre başlayacağım öncesinde böyle birşey verince kür öncesi hacim içindir düşünerekten birşey demedim. ama oynamalar yapıcam sayende sağolasın 3 ölçek bencede ideal.

Şuan ki halim öylesine çekilmiş birşey fikir oluşturmak için kilo almaya çalıştığım bu ayda bu akşamdan bir halim.

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda yazım şekline dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2012
  5. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenme karbonhidrat dışında gayet yeterli.. Protein sentez olayına katılmıyorum böyle bir tez yok o kişinin genetik yapısına, yaptığı idmandan aldığı ürünlere vs. birçok şeye göre farklılık gösterir 3 5 ölçek protein tozuylada böbrek ele alınmaz bu işler o kadar kolay değil ..Ama bu değilki bu kadar kullanmanda normal tabiiki hayır 3 ölçek yeterli gelecektir zaten. Supplement olmazsa olmaz değildir tabiiki fakat beslenme olmazsa olmaz. İdman programınıda deneme yanılma ile bulmanı öneririm. Burda müsabık sporcuların idman programlarını alıp uygulayanlar dahi var yani eleştiri sürekli olacaktır sen dene yap bırak millet yanlış desin .. Adam 52 cm yağsız kol yapmış siteye videolarını koymuşlar bizimkiler yorum yapıyor bicepsi yanlış çalışıyor diye ki söyledikleri elemanın spor geçmişi yeter.Bilmem anlatabildimmi..Bu sporda 2 hareket toplamda 4 set biceps girende var, 6 hareket ile toplamda 24 set girende var ama bakıyorsun iki sporcununda mantıkları evet mantıklı dedirtecek cinsten, bakıyorsun 2 sporcunun kollarıda muazzam.Yani bazı şeyler kişide biter.TÜRKİYEdede bu tip şeylere 2 günlük adamlar yorum atar bilip bilmeden ve dinleme, uygulayıp öğrenme yoktur bizim ülkemizde, zaten olanlar biryerlere gelen kişilerdir. Kolay gelsin sana hayırlısı olsun uygula ama karbo olayını düzenle..

Son düzenleme: 26 Aralık 2012
    DEXONİA bunu beğendi.
  6. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    Evet o yüzden çoğu kişinin yazısını okuyup geçiyorum düşündüğüm ve aklıma yatanları zaten söylüyorum.
    deneme olayına ise kesinlikle katılıyorum hergün çalışmak bana yarıyor ben bunu biliyorum programlarda değiştirdiklerim oluyor ben bunları denediğim için biliyorum o yüzden dostum bende katılıyorum sana karşıdaki şampiyon dahi olsa aynı gende değilsiniz bunu unutmadan deneyerek çözüme ulaşın uzun soluklu bir yarış bu.Herneyse Döndüm konuya;
    Sabah(10:00) - Öğle (13:00) - Antreman sonrası(16:00) Protein alma düzenim bu olacak casein zaten gece 4 ölçek toplamda karbon olayıda bulgur ekleyeceğim tavuk suyundan bulgur yapar eklerim sefer taslarında tasıyorum zaten yemeklerimi problem olmayacak benim için.
    Birde beyaz ekmek kafama takılıyor kepek ekmek olması daha iyi olmaz mı bunun yerine ?

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda yazım şekline dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2012
  7. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Mübarek ne para varmış sende ya:S

8. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa

Bir Vg forumunda bunu tartışmak çok saçma öğrenciyim net üzerinde bir işim var kendim çalışıp kendim harcıyorum ve karşılığını almak istiyorum thums:

9. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    vucut 11 aya gore cok iyi tebrik ederim.sirt programina barbell row veya t bar birde deadlift eklemeni tavsiye ederim.koluda tek gune ayirarak calisabilirsin biceps+triceps taze gucle daha fazla agirlik kaldirip daha iyi gelisebilirsin:)

10. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    barbeli 2 ay kadar yaptım değişiklik olsun diye hummer curl yapıyorum deadlift ekleyeceğim en kısa surede 2 ay bu sekilde devam edeceğim bu hafta 2 gün antreman 3. gun cardio şeklinde birşey yapacağım uygun mu sence yoksa 1 gun antreman 1 gun mü cardio yapmalıyım ?
    cardioyuda dışarıda yapıyorum 30 dk %40-%60 lık bir koşu ile:confused:

11. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Korktum ...........

12. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    bence cardioyu sen nasil yapiyorsan aynen devam et.sen zaten ne yaptigini biliyorsun aslinda sadece emin olmak icin soruyorsun:)

CruelKing bunu beğendi.
  13. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    Kesinlikle öyle thums: