Yeni başlayanlara söylenen yalanlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BahtsızBedevi tarafından 30 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BahtsızBedevi

BahtsızBedevi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşadığım yerdeki spor salonlarına büyük bir heves ve hırsla başladım ancak kendine hoca diyenlerin ilgisizliği parayı verdikten sonra verilen ilk programla 3 ay çalışmak(sorun gelişim gösterememem değil hocanın programı bile takip etmemesinden) bu tür bir sürü olay beni spora ve spor salonlarından soğuttu.Evde 2-3 bir denem yaptım ancak oda pek sağlıklı olmadı.Şimdi u güzel spora tekrardan başlamak istiyorum ancak hiç motivasyonum yok,spor yapmak istiyorum ancak spor salonlarının bu tür yalanlarından dolayı hevesim kaçıyor.Sizce ne yapmalıyım ?

2. serkan2234

serkan2234 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Bu sitenin varoluş amacı o zaten dediğin olay birçok spor salonunda var.Eğer hoca ilgilenmiyorsa kendin araştırıp kendi programını kendin çıkaracaksın.Pes etme devam et.

3. BahtsızBedevi

BahtsızBedevi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu moral ve motivasyonu nasıl düzeltebilirim,Birde arkadaşım yok bu sorunu düzeltebilirsem hiçbir sorunum kalmayacak,Spor yapabilmek için sigara alkol şeker un tuz artık zararlı ne varsa hepsini bıraktım

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Türkiyedeki spor hocaları çok bilgisiz genelde. Çünkü aslında 'hoca' değiller.İki hareket yapıp, kola steroidi basmakla olmuyor bu işler.
    Bu forumda tek tek isim vermeyeyim ama çok sağlıklı bilgi verebilecek birçok kişi var.
    O arkadaşlara sormanı tavsiye ederim. Forumu dolaştıkça o arkadaşların paylaşımlarını görürsün.Onlara danış, sporunu da aksatma

5. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Internetteki bilgileri okuyarak vucut gelistirme sporunun ve beslenmenin nasil yapildigini arastirmalisin.

Bilincsizsen ve yaptigin her hareketi tek tek takip eden biri yoksa basarisiz olursun.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    bu konuda banada yalan söylenmişti ama kuzenimin arkadaşı salon sahibi tüm yalanları düzeltti

7. rasiel

rasiel Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    En son bir hocaya bir şey danişali yada bir şey isteyeli 6 ay. Oldu internette cok köklu kaliteli programlar var. Onlardan birini yapabilirsin. Internete bir haretin adini yazinca 10 tane farkli adamdan izleyebiliyosun hareketi . Turkiyediki broscience hocalar hiç bir halttan anlamiyo gecen arkadasin salonuna gittim misafir olaram. Boyle kalitelide bi salon havuz sauna falan yillik 1700 lira falan işte. Squat ogretiyorum arkadasa. Hoca geldi ve dediki squatta dizleri kirma menisküs olursun dedi. Adama anlattim iste squat dogal hareket. Bu comelme. Herkes sağliği icin bu sekilde squar yapmali. Dizler bu kadar agirligi kaldirabilir. Sonunda bende hoca degilim zaten dedi bende valla burdan oyle gozukuyo kusura bakma dedim gitti

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. hal65

hal65 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    spor salonundaki hocalardan cok beklentin olmayacak kendin cevrende bu işle uğraşan ya bu forumdaki konuları okuyarak bilgi sahibi olabilirsin zaten 6-7 ay yada 1 yıl sabret tecrübe sahibi olursun daha verimli spor yaparsın ...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş