Yeni başlayan karbonhidrat alımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zetsu tarafından 21 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zetsu

zetsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba arkadaşlar kollarım ince çok kas yapısı olan biri değilim günlük proteinimi tam olarak alıyorum 90 kiloyum.Spordan önce ve sonraki öğünlerde karbonhidrat alıyorum.Amacım yağ yakarken kas elde etmek.Yaptığım doğru mudur yoksa karb alımını bitirmelimiyim.?
    Yani kısaca yağ oranı yüksek ince kollu biriyim ve yağ yakarken kollarımıda hacimlendirmek istiyorum karbonhidrat günde kac gram almalıyım ya da almalı mıyım?

2. semih1

semih1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Definasyona gitmelisin önerim youtubeda definasyon nedir araştırman, protein alımını biraz arttırabilirsin, fakat karb. ihtiyacını tamamen kesmemelisin

3. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Protein degil karbonhidrat büyütür..Tabiki temiz karbonhidratlar hem kas gelişimi gemde cilt sağlığınız açısından tüketilmeli

4. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Defiasyonun ne demek olduğunu biliyormusun? Adam daha kaslarim yok diyor. Yag var diyor sadece sen definasyon diyorsun. Once kas hacmi kazanılır define olarak bu kas hacmi korunurken yaninda alinan yağlar yakılır. Olmayan biseyin definesi olmaz.

5. semih1

semih1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yeni başlayanlar yağ yakarken de kas ekleyebilir dostum, internette tonlarca makale var git araştır istersen
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Şubat 2020 ---
    Ek olarakta 'olmayan bişeyin definesi olmaz' ne demek ya, adam sanki yağ değil de kas yakacak :DDDD

Sayfayı Paylaş