Yeni başladım birkac sorum var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yakub Aksoy tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Yakub Aksoy

Yakub Aksoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba oncelikle 80 kilo ve 1.70 boyundayim.
    Fitness a yazildim biraz gobegim var ve goguslerim sarkık durumda giyilen t shirtlerde rezil bi goruntu oluyor biliyorsunuzdur. yani acikcasi tombulum ve kalıpliyim biraz diyelim. Deniz sezonuna 3 ay var bu sure icinde fit bi gorunume sahip olmak icin nelere calismaliyim ? Tavsiyeleriniz neler
    (Oyle cok asari baklavalarim olsun filan gibi bi amacim yok sadece vucudumun biraz sıkı fit ve giyilen dar tshirtlerde guzel bi goruntu vermesini istiyorum) yardimlarinizi bekliyorum.

2. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Yaz dahil anca birşeyler başarabilirsin. 3 ay içerisinde ölüm rejimi falan yapmadıkça çok zayıflayamayacağını düşünüyorum bilmiyorum fazla bu konuda bilgim yok aslında. Ama kesinlikle düzgün beslenme ve antreman programı ile kilo verirken kas yapman lazım.

3. Tulayh

Tulayh Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    3 ay çok erken iyi bir vücut istiyorsan sabırlı olmalısın Antrenman bölümünde gerekli hareketler var iyi bir beslenme ile bu işi başarabilirsin.Fakat yaza kadar zor.

Sayfayı Paylaş