Yeni başladım antrenman programım ve diyet ek besin tavsiyeler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve pckobat tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pckobat

pckobat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,
    1.70 boy 75-77 kilo sayılırım genel olarak endomorf sayılabilirim kaslı bir duruş var en büyük sıkıntım karın bölgesinde simit olayı.
    Power Hypertrophy Upper Lower (P.H.U.L.) Workout | Muscle & Strength
    öncelikle programım bu bir forumda tavsiye edilmişti 1.5 hafta olacak.
    Diyet olarak sabah bir bardak limonlu sıcak su biraz sonra yulaf ezmesi bir kase 2-3 yumurta biri sarılı
    öğlen bulgur pilavı yada patates
    arkasından tavuk göğsü 200gr yada bir paket ton balığı yanında salata
    aksamda patates pilav ikilisinden biri tavuk göğsü yada ton balığı yanına salata
    çayı çok içerdim onun yerine yeşil çay ve sade kahve şeker kullanmıyorum zaten bunların yanında arada meyve ve kepek ekmeği 1-2 dilim oda hergun olmuyor. Antrenman olan günler antrenmandan sonra 4-5 yumurta
    2ay oldu spor ama bu programa başlayalı 1.5 hafta oldu. Arada kaçırmalar oluyor tabi malum öğrencilik hali
    Antrenman pazartesi-salı perşembe-cuma yapıyorum. Kardiyo yapmıyorum.
    Bunun yerinede çarşamba cumartesi pazar 1 saat civarı yüzmeye gitmeyi düşünüyorum. Yağ yakıcı gibi bir besin takviyesi almayı düşündüm özellikler yuzmeden once kullanmak için cla ve l-carnitin düşündüm ama uygun fiyatlı olmalı tavsiyelerinize ihtiyacım var. Doğru yoldamıyım sizce bu şekilde sonuç elde edebilir miyim? Acil bir biçimde yardımlarınızı bekliyorum. Çok araştırma yaptım ama ne yapmam gerekiyor kafamda karışık. Bilgili forum üyelerimizden destek bekliyorum son olarak bu 4 günlük programda elimden gelince ağır çalışsamda vücudumu çok yoramıyorum hani bunyemle alakalı herhalde kas ağrılarım falan ilk hafta oldu biraz artık etkilemiyor baya zorlayıcı çalışsamda o an kesiliyorum ertesi güne birşey kalmıyor. Acil bir şekilde yardıma ihtiyacım var erkese teşekkürler iyi forumlar...

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş