Yemek problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emnekin tarafından 26 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emnekin

Emnekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar size bazı sorularım var yemek ile ilgili ben şimdi 2 haftadır vg yapıyorum yemek planım
    07:00. 3 yumurta beyazı 1 kibrit kutusu peynir 3 zeytin domates salatalık 1 bardak süt 2 dilim kepek ekmek

10.30:2 avuç karışık kuruyemiş

13.30 öğle yemeği okulda ne çıkarsa yanına yoğurt

Şimdi arkadaşlar ben saat 5 antremanı başlıyorum bitirim duşumu alıp eve gitmem 19:30 buluyu bizim bizim evde 22:00 evde yemek olmaz size sorum şunlar

1:antrenmandan ne kadar süre sonra yemek yemek lazım
    2:evde yemek geç piştiği icin ben diyorumki saat 20:00 250 gram tavuk yiyim akşamda 22:00 biraz atıştırayım sizce iyimi kötümü fikriniz nedir
    3.sizce saat 22:00 damı yemek yiyeyim
    4.tüm konuyla iligili fikriniz nelerdir.
    5.yağ yakmak icin uygun bi programıdır haftanın 4 günü vg 1 günü kardio yapıyorum yağ oranım %15 yaza doğru 10 çekme isteğim var

Boy 177
    Kilo 74
    Yaş 15

Son düzenleme: 26 Eylül 2016
  2. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Anladığım kadarıyla öğle yemeği yiyip antrenmana giriyosun ve antrenmandan sonrada biraz geç yiyosun yemeğini.Onun yerine okula yemek götürebilirsin mesela kabın içine bulgur pilavı üstüne de kızartılmış tavuk göğsü kıyma vs. koyabilirsin.Öğle yemeğini yedikten 3 saat sonra da evden getirdiğin yemeğini yersin 2 saat sonra da antrenmanını yaparsan gayet iyi olur hem antrenman öncesi karbonhidratını alırsın böylelikle.

Sayfayı Paylaş