Yediklerim Diyete ve Spora Uygunmu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Targan Özal tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Targan Özal

Targan Özal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    1600 Kalori ile günü tamamlıyorum.

2. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Bu günlükte böyle geç ama snn bi 2000 kalori alman lazım ve bunu zorlansanda alışmak için parça parça 3-4 öğünde alman daha iyi olacaktır

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Targan Özal bunu beğendi.
  3. Targan Özal

Targan Özal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Şuan 750 Kaloride olduğumu gördüm ve ara öğunumde yüksek kalorili yulaflı bisküvi yedim bügün yüksek protein aldım şuan 1152 kalorideyim.

4. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Akşam yemeğinde bi 700 kalori al yatmadan öncede sütle birlikte lor peyniri ye 2000 i bulursun

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. honour1903

honour1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hep izleyici modundaydım forumda ama bana ilk yorumumu yazdırdın :) Öncelikle çok yanlış besleniyorsun dostum. İkincisi kilo ve az kaloriye yanlış anlamlar yüklemişsin. Mesela 166cm 70kg da 4kg fazlam var diyemezsin. Oransal olarak yağ ve kasına bakmalısın. Senin boyunda ve kilonda çok fit insanlar tanıyorum. Spor yapıyorsun, gündelikte de hateketliyim demişsin. Bence acilen protein ağırlıklı en az 2000k bir diyete geçmelisin. Bu kalorininde %50sini protein kaynaklarından (yumurta, tavuk, hindi, yağsız kırmızı et, balık vs.), %30unu karbonhidrattan ( yulaf ezmesi, kepekli makarna, kepekli pirinç, tam buğday ekmeği gibi kompeks karbs.), %20sini de yağlardan (kuruyemiş vs.) den almalısın. Günde 5öğün yapmalısın. Spor öncesi ve sonrası salata/sebze + protein kaynağı olmalı. Karbonhidratı sabah ve öğlen tüketmelisin. Antreman programını bilmiyorum ama şunu söyliyeyim, haftada bir HIIT yeterli olacaktır. Ağırlık çalışmasına odaklanarak da çok gğzel yağ yakılır. Minimum kas kaybıyla yağ oranını bu şekilde düşürebilirsin. Evet benden bu kadar, kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş