Yedigim her yemek...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BulkHulk tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yediğim her yemek inşa ettiğim bu evin birer tuğlasıdır, şu birayı içersem ve şu burgeri yersem pislik yemiş gibi olacağım... Bir evi
    pislikten inşa edersen fırtınada ayakta kalmasını bekleyemezsin. Yemek gördüğüm her an kendime soruyorum inşa mı ediyorum?
    yoksa yıkıyor muyum?

derin_aker bunu beğendi.
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    çimento mu yiyorsun?:eek:

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    günlük aldıgım kalori miktarım belli,almam gereken yaklaşık protein miktarım da belli,bunlar çerçevesinde kasmadan burgerimi de yerim pizzamı da yerim şekerimi de kullanırım,çikolata pasta böreğimi de yerim,ne bunları yeyince psikolojik olarak kaslarımda eksiklik hissediyorum,ne de bunları yedim diye sağlıksız bir şey yaptığımı düşünüyorum.çok eat clean taraftarı degilim,çok dirty bulk taraftarı da degilim.canım istediğimde yer makrolarıma oturtmaya çalışırım.makrolarıma uyuyorsa benim açımdan hiçbir sorun yok :) abur cuburlar konusundaki tek kasıntım yediğim yerler.ne burgerking-mc donalds gibi yerlerden burger yerim,ne dominos pizza-pizza gibi yerlerden pizza yerim,yerel güvenilir mekanlar bulduysam,geriye kalan tek şey makrolarıma uydurmak :)

onur04 bunu beğendi.
  4. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bende bulkta olduğum için yağ carb hiç takmıyorumda,şeker önemli,almamak gerekiyo

Sayfayı Paylaş