Yaziklar olsun bir kisi bile yardimci olmuyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sahnakyz tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. sahnakyz

sahnakyz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar oncelikle simdiden tesekkurler yardimlariniz icin
    Boy : 1.83
    Kilo : 78
    Arkadaslar oncelikle nasil beslenmeliyim iyi bir gelisme icin bu arada dediginiz gibi calisirsam 7 ayda mesela ne kadar gelisirim kol olarak
    Kol : 33.5
    Antremanim
    1.gun
    Bench press 4x8
    Ust gogus 4x8
    Butterfly 4x8
    Barbell. 3x8
    Scat 3x8
    Hummer 3x8
    Lat triceps 3x8
    Dumbell triceps 3x8
    Halat triceps 3x8
    2.gun
    Military press. 4x8
    Oturarak yana acis 4x8
    Arka omuz 4x8
    Enseye cekis 3x8
    Gogse cekis 3x8
    Kurek cekme 3x8
    Squat 3x8
    Leg extension 3x8
    Leg curl 3x8
    Mekikleri nereye koymaliyim nasil yapmaliyim antremanim hakkinda ne dusunuyorsunuz gunluk ne kadar karb protein almaliyim cevaplarinizi bekliyorum tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Iron Muscle

Iron Muscle Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Senin gibiler her zaman başarısızlığa mahkumdur, herşeyi gelip birinin söylemesi gerekmiyor aç oku, araştır. Yemek her zaman önüne hazır gelmez.

Eresbos, fuigo, mertkln ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  3. sahnakyz

sahnakyz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Kardesim soruyorum size

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Terbiyesizlik ederek mi yardım alacağını sanıyorsun? Burda kimse kimseye özel eğitim vermiyor. Açarsın konuları tek tek okursun öğreneceğini öğrenirsin. Haa bulamadığın bir şey mi oldu? O zaman EFENDİ gibi konunu açarsın yardımı beklersin. Yardım gelir mi? Gelebilir de gelmeyebilir de bu sana böyle bir başlık açma hakkı vermez.

fuigo bunu beğendi.
  5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    salonda çekilmiş resmin var, demek ki salonda çalışıyorsun. sana çalışma ve beslenme programı verip takip etmesi için, her ay muhtemelen hocaya para ödüyorsun. burda sorup bir de fırça attığına göre, para ödediğin hoca sana yardımcı olmuyor demek ki. tavsiyem, burdan işi bilen bir üyeye özelden ulaş, salona ödedin 100 tl her ne ise, hesap numarasını alıp ona yolla. sana seve seve her ay bir program yazıp yollar.

Son düzenleme: 28 Kasım 2014
  6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Önce "yazıklar olsun" diye azarlayarak girmiş sonra "şimdiden teşekkürler yardımlarınız için" diye havayı yumuşatmış :) Dövüyor mu seviyor mu diye kafa karışıklığı yaratarak 183 boy, 78 kilo ve 33.5 kola sahip olanlara özel hazırlanmış beslenme listesini ele geçirmeye çalışıyorsun demek. İyi denemeydi bayım.

Son düzenleme: 28 Kasım 2014
    Bekci, Yaver27, Created By Loss ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. sahnakyz

sahnakyz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Neyin azari kardesim 3 kere actim konuyu bir kisi bile yardimci olmadi

8. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Saçma konu olduğu için olabilrmi kim ne bilsin ne kadar gelişcen.Diğer yazdiklarinda forumda mevcut insanlar senin gibi biri için neden uğraşsın.Şuan bile vaktimi çalıyosun

9. ByProTein

ByProTein Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    sana edecemiz en büyük yardım konunu rapor edip ceza yemen

Leopara bunu beğendi.
  10. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Adama bak sanki BFTR partnerlik yapıyor sanırlar . Forumda o kadar ant programı kas grupları hakkında tek ve özel bilgiler var . IronMuscle in dedigi gibi yemek her zaman önüne hazır gelmez .

11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kardeş bence forum ahalisinde problem yok, benim üyelik nisan ayı, ozamandan beri yazmazdım, kimse de beni tanımaz etmez zaten, sonra geldim taaa ekim ayında buna benzer bir başlık açtım, sağolsun 50 kişi hücum etti yardımcı olmak için. öncelikle 7 ayda ne kadar gelişim sağlarım demek, burda sana yardımcı olacak adama hakarettir. çünkü o kişi 7 yıldır tabir yerindeyse aygır gibi çalışıyordur. ama hala gelişimini tamamlamadığını düşünüyor. daha sonra, şöyle ayrıntılı bilgiler ve.yaş kaç onu yaz mesela. şimdi 15 yaşında ise farklı çalıaşacaksın, 50 yaşındaysan farklı... sabah saat 6 da kalktın diyelim, saat 6 dan gece 12 ye kadar neler yaptın, neler yedin, ne zaman yedin, saat kaçta çalışmaya başladın. onları bir yaz bakalım. misal 4*8 demişsin, kaç kilo ile yapıyorsun bu önemli. misal 2 kilo ile yapıyorsan, 77 ay da çalışsan yerinde sayacaksın be kesin. velev ki nasıl beslenmen gerektiğini soruyorsun, o halde aylık bütçeni yazacaksın. şimdi sana günde yarım kilo et ye deseler, diyeceksin ki param yok.
    diyelim ki bunların hiçbirini bilmiyorsun ve öğrenmek istiyorsun, mesela ne zaman karın çalışacağını merak ediyorsun. o halde gireceksin foruma, ne kadar konu varsa okuyacaksın. yetmez, gireceksin googleye, karın kası hakkında uzmandan çıkmış 40 tane makale okuyacaksın, ortak noktalarını tespit etmeye çalışacaksın. mesela diyecekler ki aman yemekten hemen sonra karın çalışmayın. hah bunu kafaya yazacaksın. diyecekler ki karın kası için deadlift yap, bunu kafaya yazacaksın. sonra gel istediğin kadar soru sor. şu forumda en çok soru soranlardan biriyim, ama daha 1 tane sorumun dahi cevapsız kaldığını görmedim. hatta bazı arkadaşlar sağolsun burda cevap verdiği yetmezmiş gibi , olur ki forumda görmem diye gelip özelime de yazıp yardımcı oluyor. bu forumun ve burdakilerin kıymetini bil, ona göre davran.

Pulbiber072, columbu, sahnakyz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş