Yatmadan 1000 kalori yakmak istiyorum, yardım eder misiniz?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve shinigami_ tarafından 16 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. shinigami_

shinigami_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İki haftadır diyetteyim. Cidden aşırı dikkat ettim, proteinimi, sebzemi, meyvemi ne varsa eksik etmedim. Ama bugün okuldan sonra arkadaşla buluştuk, açlıktan ölüyordum ve wrap ve patates kızartması yedim. Bilerek te ketçap mayonez kullanmadım ekstra gereksiz kaloriye giriyor diye. Wrap meksika usulüydü, acı sosu acı biberi, karamelize soğan meksika fasulyesi marul domates ve kızarmış tavuk vardı içinde. yanında da bir dolu avuç patates kızartması. içecek içmedim. wrap + patates kızartması hemen hemen 700+ kalori ediyor :( ben bu kez cidden başlamıştım diyete ve bir kere bile taviz vermedim. kendimi aşırı kötü hissediyorum cidden ağlamak istiyorum. Şuan 1000 kalori yakmak istiyorum ne yapmam lazım yardım edin lütfen. 12den önce yakmam lazım 1000 kaloriyi yoksa uyuyamam. hangi hareketleri yapayım 1-2 saatte 1000 kalori yakmak için?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Yürüyüş ve vücut ile yapılan egzersizlere bak

3. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    En profesyonel sporcular bile haftada 1gun 1 ogunde cheat meal yaparlar hile gunu denir buna iyi bir sey vucuda farklilik olur diyetinize devam edin :)

4. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    yapmam gereken aynı diyete devam arada boyle kacamaklarin olmasi geriye goturmez korkulcak bisey yok

5. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Kararlıysan bu tarz gereksiz şeylere ne gerek var? Bugünden sonra böyle hatalara düşme, karar verdiysen bunu kendi iradenle yönetebilceğin kadar güçlü ol:)

6. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    En hareketli antrenmanda saatte 500 kalori yanar. Hiç durmadan 2 saat sporu göze alıyorsanız buyurun. 10 da başlarsanız 12 ye kadar biter. Burda 1.5 saatlik bir örnek var.

Sayfayı Paylaş