Yardımcı olur musunuz ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nuhbestami7979 tarafından 2 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nuhbestami7979

nuhbestami7979 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba öncelikle burada yazma amacım bana gerçek anlamda yardımcı olabilecek kendini vücut geliştirmeye adamış birisini arıyorum .umarım birisi bu konuda bana yardımcı olur. yaklaşık 1 senedir sık sık birakmalar ile olsa da bu sporu yapıyorum ve artık kendimi tamamen bu işe adamaya hazırım. Çok araştırıyom ama hiç tatmin olamıyorum çünkü hala bilgisizim . Sporu düzenli yapıyorum Ama gelişemiyorum protein tozu kullanmaya başlayacağım normalde de et yumurta peynir felanla gerekli proteini alıyordum. Açıkçası nasıl bir program ile çalışacağımı bilmiyorum vucudum zayıf ve şekil.aldiramiiyorum kollarım zayıf göbeğim var ve kalcam normalden büyük duruyor bacaklarım da ince hepsini birden nasıl düzeltirim.bilmiyorum lütfen birisi bana detaylı bir şekilde yardımcı olsun.
    Boyum 178 ve kilom 74 75 arası değişiyor.

Bugün 05:14

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    illa protein tozuyla olacak diye bir şey yok. fazla protein alımı da çok iyi bir küre girmediğin sürece sana zarar verecektir. bunların yanı sıra genetik bir sorun olabilir yada hormonlardan kaynaklı bir sorun olabilir. benim tavsiyem bir dahiliyeye görünmen orada sana yardımcı olacaklardır.

Sayfayı Paylaş