Yardıma ihyacım var.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ekrem BULUT tarafından 30 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ekrem BULUT

Ekrem BULUT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle ben 17 yaşındayım boyum 165 cm
    Yaklaşık 4,5 aydır bu sporla ilgileniyorum fakat spor salonuna vs, gitmiyorum evime aldığım ağırlık setleri ve barfiks vs, aletlerle çalışıyorum ilk 2 ay gayet güzel geliştğimi düşünüyorum şuan kollarım 36 cm ama yaklaşık 1 aydır hiç gelişmiyor beslenmeme çok dikkat etmiyorum (fazla yemek yemiyorum abucur vs, tüketmiyorum sadece ne kadar protein karbonhidrat almam gerektiğine dikkat etmiyorum) protein ihtiyacımı nasıl karşılayacağımı bilmiyorum bu yüzden gelişemediğimi düşünüyorum protein tozu ve ya diğer suplementlerin zarlı olduğunu birçok yerde okudum ya da duydum bu yüzden kullanmadım hala kullanmıyorum bana bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim Not: bu spora başlamadan önce çok araştırdım antrenman konusuna oldukça hakimim hareketleri doğru yapılmasında veya piramit set drop set gibi konularda sıkıntım yok

2. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Durumunuza göre beslenmenizi ayarlayabilirsiniz. Fakat öncesinde kaç kaloriye ihtiyacınız olduğunu ve makrolarınızı hesaplayınız.

3. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Kalori hesaplamaları ve protein hesapları mı yaparsan kilo alman çok basit. Protein tozuna halen zararlı diyen cahil insanlar var şaşırıyorum.

4. Ekrem BULUT

Ekrem BULUT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim fakat kilo almak istemiyorum yukarıdaki yazımda kilomu yazmayı unutmuşum 68 kiloyum vücudumun bazı bölgelerinde biraz yağ var ama çok yağlı olduğum söylenemez yani göbek kısmında biraz yağım var sadece ama kilo almayı düşünmüyorum protein tozlarına bu yazınızdan sonra biraz daha sıcak bakmaya başladım peki protein tozu konusun da ne önerirsiniz marka ve kullanım şekli olarak.

5. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Protein tozlarında fiyat performans arıyorsan, My Proteine yönelmen lazım. İngiltere menşeii bir ürün. İçeriği ve hammadde bakımından kaliteli.

Sayfayı Paylaş