Yardımınıza ihtiyacımın olduğunu düşünüyorum..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve massacrewin tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba,
    Çok sıkıntılı bir sürece girdim yeniden. Kilo verirken aniden sporu bırakıp yediğime içtiğime dikkat etmez hale geldim. 2 ayda 93den 86ya inmeyi başardım fakat bıraktığım gibi 1.5 ay içinde tekrar 90 oldum. Sizden yardım bekliyorum, destek bekliyorum. Böyle devam etmek istemiyorum. Tam 1.5 sene önceki gibi 75 kilo fit vücuduma dönmek istiyorum yardımlarınızla. Hem beslenme yönünden hemde alternatif yapabileceğim şeyler arıyorum. Teşekkürler..

Bel : 107
    Kalça : 110
    Kilo : 90

2. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yağ yakmak istiyorsan A, D, E ve K vitamini içeren meyveleri tüketmeni öneririm fakat tüketirken abartma abartırsan zararlı olur. Mesela D vitaminini fazla alırsan kireçlenme olur onun için dikkat et. Niye bu vitaminleri içeren meyveleri tüketiyim dersen bunlar yağda çözünürler ve yağ yakımını kolaylaştırırlar. Kalori alımınıda günlük ihtiyacının 500 altına düşür ama 500'ü geçmesin geçerse vücut birşeyler ters gidiyor diye kendini koruma altına alır yağ yakımın zorlaşır. Protein ağırlıklı beslen. Protein ağırlıklı beslendiğin zaman vücut %20 daha fazla kalori harcar. Bunlar benim tavsiyelerim. İnşallah dilediğin kiloya kısa sürede ulaşırsın ve ilerde de resimdeki Lazar Novovic gibi bir vücuda sahip olursun.

massacrewin bunu beğendi.
  3. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tavsiyelerin için çok teşekkürler. Hedeflerimi hep yüksek tutup korumaya çalışırım. Kısmet belki bir gün benim fotoğrafım orda yer alır.

h3adslay3r bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş