Yaş 17 - 51 kg - 1.83 boy

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HanBatuHan tarafından 21 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HanBatuHan

HanBatuHan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim, nasıl bir program önerirsiniz, iştahsızlık var. Doktora gittiğimde b12 vitamin eksikliği var dedi, kan hapı verdi. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Bir etkisini görmedim. Sigara kullanmıyorum. Ne önerebilirsiniz? Artık gına geldi herkes çok zayıfsın diyor. İdeal kilo ölçüsüne baktım normalde en az 20 kilo almam lazımmış. Bunu ne kadar sürede yapabilirim? Zaten tipte yok özgven 0.

2. Shiacuon

Shiacuon Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Affedersin Süt ürünler (Peynir ve Yoğurt vb.), Yumurta, Et ve deniz ürünleri yiyor musunuz? Bunları düzenli yesen B12 eksikliği olmayacaktır. Eğer Yemiyorsan Spora gitsen faydasını göremeyeceksin. Kilo almak için düzenli 3 ana öğün 3 ara öğün Sağlıklı besinlerden alarak kilo alırsınız .
    Programını şimdilik yazmıyorum. Öncelikte beslenmeye sağlıklı yemeye başla. ****Besleme %60 Uyku%20 Spor %20*****

3. HanBatuHan

HanBatuHan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bulursak yeriz abi, maddi sıkıntılarımız var, bu yıl kurban bile kesemedik.. de neyse saolasın.

4. ArdaDK

ArdaDK Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Engineer
    b12 eksikliği hemen düzelen birşey değil kardeşim. Kız arkadaşımdada mevcuttu aylarca kullandı ancak normal seviyelere çekebildi. Yemene içmene dikkat et
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Haziran 2017 ---
    b12 eksikliği hemen düzelen birşey değil kardeşim. Kız arkadaşımdada mevcuttu aylarca kullandı ancak normal seviyelere çekebildi. Yemene içmene dikkat et

Sayfayı Paylaş