1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 16 Kilo 64-65 1-2 Yıllık Ev Çalışması Before&After

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve qwqwew123 tarafından 13 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Şu aletler parklara daha 6 ay öncesine kadar yerleştirilmedimi yahu 2 senedir nasıl gidiyosun?

2. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    yorumun için çok teşekkür ederim yanlız şunu bilmelisin ben hiçbiryerde protein tozuna doğal değil demedim.onlar yorum yazan arkadaşların kendi kendine uydurduğu şeyler konunun sadece benim yazdıgım ilk mesaja bakarsan öyle birşey demediğimi görürsünüz zaten yinede çok teşekkür ederim yorumun için sende herkez gibi fitness center öneriyorsun büyük ihtimal bu hafta içinde başlıyıcam.

3. inan_fener

inan_fener Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Salano gitmeni tavsiye ederim biras düşün..genetik harika,yatkınlığın var..

4. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşım gayet iyi bir vucut yapmışsın tebrik ediyorum seni ama şunuda söylemekten geçemicem salona yazılsan 2 yılda daha üst seviyeye getirirdin fakat şimdi sana şunu diyebilirim ama şu anda vucut hala gelişim gösteriyor bu kadar kısa sürede iyi bir vucut yapmışsın ama hacimlenmeye yönelik bir vucutmu diyim hayır çok eksik bölgeler var ama iyi bir vucut diyebilirim eğer imkanın varsa yazıl zamanın varsa yazıl daha çok ileriye gitmek istiyorsan yazıl ama bana göre daha gençsin biraz daha bekliyebilirsin ama bu senin tercihin benim şahsi fikrim

5. Holypéarl

Holypéarl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım öncelikle tebrik ediyorum gayet güzel bir vücudun var thums: sormak istediğim bir konu var
    kilo 64-65 demişsin benim yaşım 20 boy 1.75 kilo 65 fakat senin kadar iri göremiyorum kendimi,yani 65 kilo olman 1-2 sene öncesine mi ait şuan kilon fazla mı ? yoksa boy ölçülerin mi biraz kısa aydınlatırsan beni sevinirim iyi günler :)

6. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    gidip gitmemen bizi ilgilendirmez.....

gitmediğini söyledin bu kadarı bize yeter...

kaslar üstünde bu vücut salona gitmeden yapıldı yapılmadı diye yazmaz...

göğüs-karın-kanat kasların iyi....

vücudun bu işe yatkın....

protein kullan kullanma bu senin kararın....

suyu bile fazla içsen zararı vardır....(protein tozu herkeste aynı etkiyi yaratmaz)

fabrika ürünlerinin tamamı zararlıdır...(süt yoğurt vs)

kimi zarar görür kimi görmez....

herkesin bünyesi tepkisi gelişimi bakış açısı farklıdır....sorun etme bu yüzden

salona gittin diyenler kötü gelişim gösterenler,vücudunda pek iş olmayanlardır ve kıskananlardır....

(böyle değilseniz amaçsız yere yorum yapmayın)

kalf-bacak kaslarını göremedim......

pazu-arka kol-omuz-trapeze önem ver...

kimseye bişey ispat etmek zorunda değilsin....

kendini kendine ispatlamışsan bu sana yeter....

sen sadece yaptıklarını ettiklerini buraya yaz....

sadece foto ve antrenman bilgilerinle ilgili insanları bilgilendirebileceğin yorumlara cevap ver....

boş ve kışkırtıcı yorumlara cevap verme ihtiyacı gütme.....

temelin sağlam Allah yardımcın olsun sporuna devam et ve gereksiz insanları umursama....

pastnova bunu beğendi.
  7. Holypéarl

Holypéarl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...........

...............................................................................

8. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    hocam noktayı koymuşsun çok teşekkür ederim ellerinden öpüyorum:):)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:00 ----------

hocam forumda seni gibi bilge aklı başında yazarlara yorum hakkı verilmeli bence gerçektende insanların boş yorumları insanı stresse sokuyor.

9. fethiblack

fethiblack Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hahahaha cok guldum :):lol:

10. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    üstad o gördüğün son fotoğrafta tam olarak 66 kiloyum boyum 1.75-80 arası :)

11. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Arkadaşım şınav, dips ve barfiks ile üst vücudun gayet güzel ve estetik olabileceğini ispatlamışsın. Ağırlık çalışmalarına nazaran daha çok zaman alır ama pratiktir, zevklidir, kolaydır, kafana göre uygularsın.

Benim ortanca kardeşim de evde şınav, mekik, barfiksle yaklaşık bir senedir çalışıyor. Hiç ağırlık falan kaldırmadı, kanatlar geniş, göğüsler hacimli gayet estetik ve fit bir vücudu var. Kardeşimin boyu 1.70 kilosu 60, yağsız bir vücutta kaslar çok daha belirgin duruyor.

Bence 18 yaşına kadar salona gitme kardeşim, boyunun uzamasını engelleyebilir. Tekrar sayılarını artırarak kendi vücut ağırlığınla yaptığın egzersizleri daha etkili hale getirebilirsin. Squat ve kalf ile bacak ve baldırlarını ağırlık kullanmadan etkili bir biçimde geliştirebilirsin. Avuç içi kendine dönük geniş tutuş barfiksle pazularını daha iyi geliştirebilirsin. Bir de simit şeklinde avucumuzun içine alarak sıktığımız aletten alırsan ön kolllarını çok iyi geliştirebilirsin. Ön kolları ondan daha iyi geliştiren birşey yoktur. Bilek güreşinde rakip tanımazsın :D

Vücudun gerçekten çok iyi, sadece belli bölgelere nokta atışı yapmak gerekiyor, bunlar da işin teferruatı ve kolay kısmı. Arka omuz, arka kol, pazularını biraz daha geliştirmen gerekiyor, geliştirmesen de olur, formunu koru yeter :)

12. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim yorumun için çok teşekkür ederim tam 2 haftadır fitnessa gidiyorum daha ağırlıklara girmedim hocam kaslarının alışması için vs. 1 ay böyle devam edicek dedi sonra ağırlıklara geçicez dedi öyle yani :) ama ön kol baya istiyordum o söylediğin şeyden kesin alıcam :)

13. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Kardeşim, madem salona yazdıldın bazı hareketler boy uzamasına engel oluyor. Kemik eklem sıkışıyormuymuş, neymiş gelişimi engelliyormuş. Basketçiydim evvel de, hocamız 18, 19 yaşın altındakilere kendi vücut ağırlıyla egzersizler yaptırırdı. Ağırlıkta ise sınırlı hareketlere izin verirdi. Geçmişte bayan milli takımının yardımcı antrenörlüğünü yapmış, bu işleri bilen bir adamdı. Sende araştır bu meseleyi, lütfen. Ben tam olarak bilemiyorum.

Sık sık aleti varya avucumuza alıp sıktığımız, onun çalışma sistemi şöyle; önce sağ ve sol elimizle maximum sayıda yapıyoruz. Sonra bir sağ, bir sol el maximum sayının yarısı kadar sayıyla 4 er set daha yapıyoruz. Yani sağ ve sol eli değişerek 5, 5 toplam 10 set yapıyoruz. Ön kol şişiyor 'erkekim lan ben erkek' diye havalara giriyoruz :D Aradan aylar geçtikçe ön kol pazu gibi şişiyor apışıp kalıyoruz :) Curl hareketi ön kola etki ediyor diye bu çalışmaya ara veriyoruz. Sonrasında ara vermeye gönül el vermiyor, sık babam sık :D Yıllarını bodye vermiş adamları bilek güreşin de yıkınca hayvanca bir teselli buluyoruz, nihayetinde :D

14. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    hahah :) güzel ön kol akıyoruz o zaman bench_Obench_O

15. 90tr

90tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gayet iyi gorunuyor yasa gore

16. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler yakında yeni resimlerde gelicek :)

17. sylar16

sylar16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çalışma programını özelden atabilir misin ?

18. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    tabi yakın zamanda programı yazar atarım sana :)

19. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Buradaki üyelerin %99u spor salonuna gidiyor sonra gelip burada ev calısmasi diye bize oyun yapıyor orta derece bir vucüt bu salon işi burada hava yapmanızın amacı ne anlamış değilim birde bu1 ay oldu 2 ay oldu ev çalışması başlıklarını görmektende sıkıldım biraz kendine baksın aynada sonra atmaya kalksın anlam veremiyorum

20. erdem34

erdem34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok iyi ya :D

Sayfayı Paylaş