1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 14 Kilo 61 . 2 Aylık Vg geçmişi ..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Demirgan tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 53 üye.
  1. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Barfix hiç çekmedim v.g ye başlamadan once . Eskiden basketbolcu oldugumdan dolayı arada antreman sonralına hocamız mekik - şınav koyardı , ama barfic çekeceğimiz bir yer yoktu ... Çokta yapılı değilim aslında , sadece yağsızım ve zayıfım . Teşekkürler yorumun için ..:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:39 ----------

Çok teşekkür ederim . İstediğiniz '' mükemmelliğe '' ulaşmanız dileğiyle , bol proteinli , sıkı antremanlı günler dilerim :)

2. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    karın kasları ne öyle be uzun süredir karın çalışıyorsun sanırım :D

Demirgan bunu beğendi.
  3. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorumun için teşekkür ederim . Karın kası çok nadir çalışıyorum . Haftada 1 o da belki . Genetik olarak karnımda güzel bir yapı var , yaklaşık 10-11 yaşlarımda karın kaslarımın olduugnu hatırlarım :)

4. *BaRMaN*

*BaRMaN* Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    vallahi dostum imrenmedim değil ben 18 yaşında 1.73 boyundayım 76 kg. 8 aydır çalışıyorum senin hatlarının görüntüsünün yarısını anca elde etmişimdir. ee senden daha iriyim o ayrı tabi ama kendinde söylediğin gibi genetiğin harika çok estetik bir yapın var. Bu vücutla ilerde aç kalmazsın çok değil giydiğin tişörtlerin içini biraz daha doldurursan podyumlardada yürürsün. yolun açık olsun inşallah nazarımız değmez sakatlık yaşamazsın bu küçük yaşta. sporcu mentalitenide geliştirmeyi ihmal etme sakın kültürlü ve entel vg ci olmak işin felsefesini kapmak herşeyden önemli bence. kesinlikle cahil değilsin ama neden üstüne koymayasınki değilmi?

Demirgan bunu beğendi.
  5. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle yorumun ve sarfettiğin bu guzel sözlerin için çok teşekkür ediyorum . Belki genetikle alakası olmasa bile çok severek ve isteyerek yapıyorum bu işi . Bu sporu yaparken hem stres atıyorum hemde zevk alıyorum . Bana göre işin en önemli noktası isteyerek yapmaktan geçiyor . Tekrar teşekkür ederim umarım sakatlık geçirmem :) Ve elbette , körü körüne bu sporu yapmak amacım değil , her gun gerek bu forum sayesınde gerek kendi çabalarımla birşeyler katmaya çalışıyorum kendime . Herşey için tekrardan çok teşekkür ederim , hedeflediğin vucuda kavuşman dileğiyle ... :)

6. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşında 1.81 boy :) masallah valla vucudun guzel gogus gayet iyi duruyor.basket oynadın mı bu arada ?

7. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Evet oynadım . 9 yaşımdan beri basketbolla ilgileniyordum :) yorumun için teşekkür ederim

8. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    + en önemlisi kilo

9. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

bunu biliyorum fakat metabolizmam gerçekten çok çok hızlı . gerçekten çok yememe rağmen kilo artısı goremiyorum istedigim kadar . yorumun için teşekkür ederim

10. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    biz 1992 senesi olarak galba şansımız yok 1995 li arkadaşlarım hepsimi 180 cm üstünde olur gelişimini gercekten tebrik ediyorum adonis için harket sormuşsun cevabı ben göremedim ama sana şöyle sölim yere dümdüz yatıosun elerini kalcanın altına koyuyosun ayaklaını dümdüz indirip dümdüz 90 derece olana kadar kaldırıosun yavaş yapıosun hareketleri 4x20 yeterli olursenin için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:28 ----------

Flat Bench Lying Leg Raise
    bu hareketi elerin kalcanın altnda yada böyle fark etmez

11. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim ama sunu bıl cok gorduk böle kılo alamıyorum dıyenlerı sonradan hepsı fılm yıldızı gıbı oldu sende yılma cok calıs cok ye cok dınlen kardesımthums:

Demirgan bunu beğendi.
  12. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Inş o günleride görürüz escalade :) ... hayat '' küçük '' olmak için çok kısa :p çok yemeyede çok çalışmayada iyi dinlenmeyede devammm :) yorumun için tekrar çok teşekkür ederim , saglıcakla ..

13. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

öncelikle ozur dilerim mesajını yeni goruyorum . adonis için bu hareketi yaptım ancak alt karnıma daha fazla vurdu . yağlı olan arkadaşlarımın adonisleri benden daha belirgin . çoguda genetik oldugunu soyledi bana . yorumun için teşekkür ederim bu arada :)

14. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    gelişme süper imrendim şimdi umarım istediğin gibi bir vücut yaparsın sağlıklı ve mutlu bir vg. dilerim bu arada karın programını yazar mısın çok ihtiyacım var???

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:44 ----------

adonis için bilindiği gibi en kolay yöntem 2 dumbell alıp sağa sola diz kadar eğilmektir faydası oluyo gerçekten sağa eğilince sol sola eğilince sağ adonis çalışıyo..

Demirgan bunu beğendi.
  15. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

yorumun için çok teşekkür ederim öncelikle . umarın hedefledigin vucuda sende ulaşırsın . karın programım çok bilindik şeyler . pek fazlada uygulamıyorum açıkçası , belki haftada 1 taş çatlasa 2 defa karın idmanı yapıyorum . bazen 2-3 hafta yapmadıgım bile oluyor . Mekik : 4x50 , leg raises : 4x30 sadece bu kadar .

Adonis içinse , evet o hareketi denedim . ancak salondan tecrübeli biri belinin ince kalmasını istiyorsan o hareketi yapma , obliklerini geliştirir dolayısıyla blin kalınlaşır demişti , bende bırakmıştım . yorum ve önerin için tekrar teşekkür ederim . sağlıcakla ...

wolf13 bunu beğendi.
  16. infernoking3

infernoking3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    biraz kilo alırsan tam fit olcak ben seni sokakta görsem 14 yaşında demezdim heyt be kaslar adamı ne kadar büyük gösteriyor :S bendemi yazılsam salona

Demirgan bunu beğendi.
  17. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    aslında konuyu açalı biraz oluyor goruldugu gibi . dahada hacimlendim diyebilirim . yorumun için teşekkür ederim ve benim önerim : salona yazılmak için neyi bekliyorsun ki ? :)

18. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yalnız 30-33 ne demek ya.3 cm bile çok farkeder kol için.

19. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    30cm imiş 33 cm olmuş gelişme süreci yni

HuGe™ ve Demirgan bunu beğendi.
  20. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    2 triceps bide most muscular . +2 kilo sabit bel 69.5 :)

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş