1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 14 Kilo 61 . 2 Aylık Vg geçmişi ..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Demirgan tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 53 üye.
  1. dobre_bine

dobre_bine Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşındasın ve böyle vücut... tebrik ediorum kardeş bende 18 yaşındayım yeni başlamayı düşünüyorum ama sorun var :S
    benm boy 1.85 kilo 64 yani çok zayıfım.kilo almayı çok deniyorum ama olmuyo. bende body yapıyım hiç deilse kalıp yapmış olurum die düşündüm.doğru mu düşünüorum yardım ederseniz sevinirim..

Demirgan bunu beğendi.
  2. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu

sadece bel çevresi kilo ve boy ile öğrenilen yağ oranı çok sağlıklı değil bence.
    mutlaka kilo almalısın diye düşünüyorum .

3. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle teşekkür ederim dostum ! Aslında sen ve ben aynı problemden şikayetçiyiz : kilo alma sorunu ... ve elbette düşüncen doğru . Vg sporuna başlarsan az çok olsa bile kalıplanırsın . Kalıplanmanın yanı sıra bu spor insanın disiplin ve sorumluluk duygusunu da ön plana çıkarıyor açıkçası . Fiziksel yararlarının dısında birçok katkısı da oluyor insana . Bence sen bir an önce bir salona kaydını yaptır ve gir ağırlık altına weightlifter . Gerisi gelicektir umarım :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:55 ----------

Bende kilo almaya çalışıyorum ve bugun salondada ölçtürdüm yağ oranını . yaklaşık %5-6 ... inş yakında supplement almayada başlarsam daha iyi olacak :)

4. sooprano

sooprano Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evet kesinlikle cok zayıfsın ama 2 aya göre başarılı kesinlikle inşallah istediğin mükemmelliğe ulaşırsın.

Demirgan bunu beğendi.
  5. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Çok idmana çıktıgımız için dolayısıyla çok yakıyoruz . ve teşekkür ederim inş istedigin vucuda sende sahip olursun . :)

6. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu da kanat idmanından sonra çekilen bir fotograf . soğuk çekildi ama aynı gün kanat yaptım diye koyayım dedim :)

Ekli Dosyalar:

7. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Evet Bruce Lee'nin Vücuduna Benziyor

Demirgan bunu beğendi.
  8. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Demirgan yaşını konu önünde bulundurarak vücudunun cok iyi olduğunu düşünüyorum , 10-15kg doğal yollarla almaya çalış bu da senin 1.5-2 yıl süreni alır, 15 -16 yaşına geldiğin zaman sen yaşıtlarından cok daha iyi bir vücuda sahip olmuş olursun.
    Durma devam et azimli görünüyorsun ; iyi beslen, cok iyi dinlen ve cok çalış :)

Demirgan bunu beğendi.
  9. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    teşekkür ederim scoobz . 10-15 kg saf kas kütlesi oluşturmak ne kadar zor görünsede deneyeceğim . gerekli alt yapı oluştuktan sonra supplement desteğinede başlamayı düşünüyorum . genelde define olma taraftarı oldugumdan yağ toplamamaya çalışacagım . önerilerin için tekrar teşekkür ederim :)

Scoobz bunu beğendi.
  10. dobre_bine

dobre_bine Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sen benim için iyi bir örnek oldun o zaman kardeşim :) şimdi salon bulmam lazım anadolu yakasındayım bu içrenköy,bostancı,ümraniye 3 ünden 1inde iyi bi salon var mı onu araştırcam

Demirgan bunu beğendi.
  11. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bence söyleyecek birşey yok bence gerçekten tebrikler :) ileriyi merak ediyorum aslında

Demirgan bunu beğendi.
  12. coss18

coss18 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    14 yaşındaki halin buysa 2 sene sonra aynı şekilde devam edersen bomba olursun.tavsiyem sakın bırakma.ayrıca 2 ay için gelişim çok iyi.

Demirgan bunu beğendi.
  13. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Örnek ne demek yahu o kadar ustamız varken burada :) biz sadece kendi çapımızda birşeyler yapmaya çalışıyoruz kardeşim . Inş sende amacına ulaşırsın :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:00 ----------

Teşekkür ederim dostum . İnş bu işi pro olarak yapmak en buyuk hedefim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:02 ----------

Çok teşekkür ederim . Zaten bu spora bir başlayınca bir daha bırakmak mumkun değil . Ciddi bir sakatlık geçirmezsem son nefesimi verene kadar bu sporu icra edeceğim :)

14. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar kafama bir soru takıldı . Adonis diye bir kas varmış kasıklara doğru uzanan . onu nasıl geliştirebiliriz ? şimdiden teşekkürler

15. ArcaneBlue

ArcaneBlue Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler kasların çok belirgin, bu da senin şansın çoğu kişi 1 yılda bile böyle belirgin kas yapamıyor vücudunun müsait olması senin yararına olmuş. Aynen devam et ve bence bicepslere biraz daha önem vermelisin :)

Demirgan bunu beğendi.
  16. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle çok teşekkür ederim . evet bicepslerimin zayıf oldugunun farkındayım ... fakat ne yaparsam yapayım sadece tricepsimde gelişim görebiliyorum , bicep oldugu yerde sayıyor sanki . en yakın zamanda programımı gözden geçirmeyi düşünüyorum . tekrar teşekkürler :)

17. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle 14 yaşında bu spora heves edip başladığın için seni tebrik ederim azmini kaybetmeden düzenli spor doğru beslenmeyle gelişirsin acele etmene gerek yok

Demirgan bunu beğendi.
  18. cndstyldrm

cndstyldrm Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    walla benmde yaş 18 boy 185 kilo 74 yani vücut neredeyse ben gçen seneki halim yalnız senn göğüs faln daha iyi.. bu senede hayalim sennkine yakın bi vücut yapmak çünkü öss ayağına bu sene sporu fln bıraktım karnım yağlandı bayaa... inş tekrar eski formuma kavuşup fotolarımı paylaşırım .. benden sana en büyük tavsiye ne olursa olsun sporu bırakma! düz koşu yap gerekirse ama yinede bırakma..

Demirgan bunu beğendi.
  19. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yukarıdada yazdığım gibi çok büyük bir sağlık sorunum olmadıgı surece elimden geldiğince bu sporu icra edeceğim . Önerin içinde teşekkür ederim :)

20. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar

Bu sporda 3. ayımı doldurmus durumdayım . Kafama takılan bir soru var

Başlangıçtaki bel ölçüm : 72 cm
    Şu anda ise : 69 cm olmuş durumda

Vucudum hacimlenmesine ragmen belim inceldi . Güzel bir görünüş oldugunu düşünüyorum ama normal birşeymi bu ? Tüm adelelerde ölçü kazanirken belde ölçü kaybettim ve vucudum daha kuru oldu . Damarlar , kas lifleri ve adeleler daha çok çıkıyor . Herhangi bir diyet yapmamama rağmen normalmidir ?

Yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler .

Sayfayı Paylaş