Yaşım 15 olmasına rağmen vücudumun heryerinde kıllar var

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve JudgeS tarafından 24 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. kizil_anka

kizil_anka Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    1 cm kıl kıl mıdır ya :) Yapma allah aşkına bu yüzden yüzmüyorsan bir de ne diyim ben sana :)

2. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında olaya şöyle bakmak lazım.Kılın aslında zararından çok faydası var bana göre.Bende kıllı olmak istiyorum seninki gibi.Ama tabikide sırt kılları olmayacak onlar işi bozuyor.Hele şuan ençok sakalımın çıkmasını istiyorum.Sakal çok karizma duruyor.Sende bunun kötü yanlarından çok iyi yanlarına bak.O yaşda adam gibi olmuşsun işte.Utanmada kimseden gir denize ne olcak.Benimde kuzenim var lise1 e gidiyor 15 yaşında oda kıllı göbeğinde göğsünde baya kıllar var.Sırtındada var ama çok denecek kadar yok.Sakalıda var ve gayette yakışıklı sayılır yani.Sen işin karanlık tarafına kaptırmışsın kendini biraz.Kızlar sever kıllı erkekleri.Yaşlarına göre 1 adım öndesin unutma :).

3. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar benimde 14-15 yaş civarındayken başladı kıllanmam. Fazla dert etmiyordum ta ki bir gün uyandığımda ayna karşısında omuz başlarımda ki kılları görene kadar. Hiç unutmam, o gün çok tırsmış,üzülmüş " BU NE LAN WOLVERINE'E DÖNÜYORUM" diye bütün gün hayıflanmıştım . :D
    Daha sonraları göğüs kıllarım iyice uzadı ve geniş bir alana yayıldı, ha keza bacaklarda; en çok rahatsız eden ise sırt ve mahrem bölgelerdi :D. Özellikle toy bir çocukken çok rahatsız ediyordu, sevimli bir tipe kıllı bir vücut hiç gitmiyordu.

Tabi yaş ilerledikçe ve ergenlikten çıktıkça tulum haline gelen kılları bile aşırı dert etmemeye başladım. Omuz başlarımı ve sırtımı ağda ile aldırıyorum ihtiyacım oldumu (Kışın yapmıyorum sıcak tutuyor :p) Göğüs ise çok önemsemiyorum, ancak ihtiyaç halinde onuda makine ile kısaltıyor yada tüy dökücü krem kullanıyorum (Çok nadir). Yaşım 21-22 arası. Önümüzde ki sene lazer epilasyona başlamayı düşünüyorum. Ancak çözüm uzun,sancılı ve sabır isteyen bir süreç. Garantisi de yok. Velakin bizler; yani spor aşıkları sabır,sancı ve hedef konusunda yeterli vizyon ve güce sahibiz ;)

Sende sabır et kardeşim, ilerde bundan daha büyük sorunların olacak, aklına bile gelmeyecek, gelirse de maaşını alır çatır çatır yatırırsın epilasyona dert etme ...

4. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim hem önermiyorum diyorsun hem de ondan önce kes demişsin. Bu konu ciddi bir konu ve geri dönüşü yok bir kere sıklaşınca eski haline dönmüyor kolay kolay o yüzden böyle gereksiz yorum yazmayınız.

Bu bir söylentidir, kıllarını alan erkekler genelde böyle der ama zaten çok hacimli kasların varsa kıllar dökülür ya da daha az çıkar. Yüzücüysen de seni yavaşlatır kıllı yüzücü görmedim ben :D

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Gereksiz yorum yazmayınız demişsiniz fakat sizinde yukarıdaki cümleniz söylenti gibi? Üstelik sadece sizde duyduğum bir söylenti. ;)

Kas kütlesinin artmasıyla kılların dökülmesinin ne alakası var açıklar mısın?

Cidade de Deus bunu beğendi.
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bende il defa duydum kas kutlesı artınca kıllar dokuluyormus :) mıllete yanlıs bılgı verdıgımızı soyleyen bır üyemiz umarım mantıklı bır acıklama yaparsın

7. dreamdulcinea

dreamdulcinea Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Benim erkek kardeşim kıllıca bir çocuktur ama kendisi çok mutlu maşallah. Tüm vücudunda sadece gözleri temizde çocuğun :p Hormonal bir durummuş onunki, testesteron fazlalığı. Şu an ergenlikte olduğu için doktor tedavi gerekmediğini zamanla normale döneceğini söyledi.
    Ağda yapma, bir bayan olarak söylüyorum, ağda kılları çoğaltır. Jilet de vurma. Bırak onlar kendiliğinden incelcekler...

8. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Bayanların ve erkeklerin durumu farklı değil mi ama?

9. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Ağda kılları çoğaltır diyen ilk bayan:) en mantıklısı göğüs kıllarını makineyle kısalt(hiç olmamasından iyidir sexi gösterir,aşırı kaslıysan zaten tüy dökücü ama ağda kullanma göğüs için tahriş olur.)Sırt içinse ağda yaptır.yüzünde sakalın ötesinde çıkıyosa sir ağda yaptır.Bacaklardaki ve kollardaki sorun değil erkek adam da çok değil ama ideal düzeyde olmalı.

10. dreamdulcinea

dreamdulcinea Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşimden biliyorum, berber bir kaç kere yanaklarındaki kılları ağda ile almış, şimdi anca jilet paklıyor... yine siz bilirsiniz beyler, ağda batık da yapar...

11. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Ya kılın çıktığı yere de çok bağlı cinsiyete de bakın durum böyle karıştırmayın. Yanaktaki kıl, cinsel bölgedeki kıl, sırttaki-göğüsteki kıl ve koldaki kıl... Hepsi farklı şekilde çıkıyor bilmem farkında mısınız?

Ayrıca kızların ve erkeklerin durumu çok daha farklı. Bu konuda da dikkatli yorum yapın.

12. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşinizin boyu kaç?

Sayfayı Paylaş