Yağ yakabilirmiyim ?

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 16 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Arkadaşlar amacım üstte yazdıgım gibi boyum 178 yaşım 17 1 ay sonra gireceğim beslenem programım şöyle :
    08:00 sabah 2 tane pişmiş yumurta az yağda - zeytin - 1 bardak süt - üçgen peynir - 1 tane tam buğday
    sabah öğle arası yarım litre su
    12:00 öğle 200 gram tavuk göğsü ve salatalık-- annem haftada bir pilav yapar ama ısrarım üzerine haşlar yani lapa bazen öyle götürürüm
    öğle antreman öncesi arası yarım litre su
    17:00 açıkcası evde ne varsa ama annemle konustum sebze türü çorba vs gibi şeyler yapmaya özen göstericek ve bazen yapacak bişey bulamıyor o zaman çiğköfte alıyorum 1 tane dürüm
    19:00 Antreman haftada 3-4 gün antreman fullbody 3x15 veya 3x20 olarak ve büyük kasları çalıstıran hareketler squat deadlift vs gibi ağırlıklı sonrada 20 dk HIIT cardiyo ve ters mekik
    Antremanda 2 Litre su içiyoruym yarım litesini kardiyo sonrasına
    21:00 Antreman sonrası öğün 200 gram tavuk göğsü ve salatalık
    MAKROLAR: 40-45 Gram yağ , 60 gram karbonhidrat {çiğköfte alırsam 90-100 gram arası} , 150-160 gram protein..
    Arkadaşlar program bu ayrıca uyumadan önce 10 dklık karısık calısıyorum mekik sınav abs bel için vacuum ve kalçam için bir egzersiz bunlardan önce yeşilçay
    Sizce amacıma ulasırmıyım kilom 90 endomorf tipiyim ve kalori 1500 .

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Aynı soruyu defalarca sorarak yağ yakamayacağın kesin.

Daha önce defalarca kez söylendiği üzere düşük kalorili ve makro dengesi olmayan cahilce bir program. Bir önceki açtığın konuda biri çok güzel açıklamalar yapmıştı ama tek cümle dahi okumamışsın...

3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Ben proteinim iyi oldugunu düşünüyorum karbonhidrat ise çok yerde araştırdım 40 50 düşük ama ben 40 50 yi kahvaltıda alıyorum zaten şuanda ben sadece kimse yazmıyor diye açtım yağ yakım sayfasındaki programlara benzer benimkide yağ ve karbonhidrat oranımı arttırdım kaloride arttı ama başlıgı iyi okumamıssın dostum yağ yakabilirmiyim demişim kilo vermek dememişim

4. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    360 kalori yağdan gelse 240 kalori karbonhidrattan gelse 600 kaloride protein olsa 1200 kalori falan sen 90 kilosun günlük en az 2300 civarı kaloriyle diyete girmen gerekirken 1200 alıp bide üstüne fullbody hiit antrenman yapıcaksın o antrenmandan ne verim gelir nede senin enerjin kalır zombi gibi dolaşırsın :D senin yaşındayken bende yapıyordum böyle kimseyi dinlemiyodum ama eninde sonunda dolaşıp doğru yolu buluyosun tabi yukardaki arkadaşın üslubuda kendi bildiğini okumaya zorlatan bi üslup ama yapcak bişe yok :D kilo verip zayıflamak istiyosan bak günlük ihtiyacın 2800 kardeşim senin 1 kilo 7000 kalori 2300 alıp fullbody gitceksin kalori açığınla 500 antrenmanlada 200-300 falan yakıcaksın 800 civarı bi kalori eksikle 4 günde 3200 kalori yapar geriye kalan 3 günde evdesin diyet kalori açığıyla yaktın 500 500 500 oldu sana 1 haftada 4700 kalori ve çoğunluğu yağdan gitti bunu uygula 2 hafta olmazsa gel yüzüme tükür o kadar diyorum sana hem yaşın genç testestoron patlaması yaşıyosun spora daha yeni olduğun için kas yapıp yağ yakma olayında olacak kardeşim sen bu benim söylediğimi yap 3-4 ayda bak senden nasıl bir vücut çıkıyor... hadi kal selamletle

unutmadan 160 gr protein ihtiyacı 60 gr yağ ihtiyacın geriye kalanda karbonhidrattan karşılıcaksın....

Darksafir2 bunu beğendi.
  5. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Dostum özel veya burdan bana günlük alacağım kaloriyi söyle ben her zaman yemekten korktum dostum meslea çiğköfte yesem hep korkardım yani bu zamanlarda yeşilçay vs su eflan bunları içiyorum aten sen günlük kalori miktarımı yaz herşeyimi yaz uygulayayım sana borçlu olucam ama benim beslenme programına ihtiyaım var ve ne yapmam lazım bilmiyorum.

6. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    dostum günlük alacağın 2300 kalori yukarıda yazdım da görmedin galiba :D
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Kasım 2017 ---
    sende mastürbasyon da vardır yapmamaya çalış dostum sonrasında herşeyi boşverip hayvan gibi saldırırsın yiyeceklere mastürbasyon da uzak dur bak abi tavsiyesi diyetin bitince ne yemek istiyosan ne yapmak istiyosan yap ama o zaman kadar dişini sık

Darksafir2 bunu beğendi.
  7. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Dostum şöyle birşey vardır şimdi sen bu programı uyguladın amennah kendi yaptığındır araştırmışsındır saygı duyarım lakin bu yol yanlış. Sen 90 kilosun bak alacağın normal kalori 3500 den aşağı değil senin 3000 ile diyete girmen lazım ve yavaş yavaş kilo vermen gerek, herhafta ölçüm yaparak kaloriyi ona göre düşürmen gerek bu işler sabır işidir... İyi çalışmalar.

Darksafir2 bunu beğendi.
  8. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Valla abim günlük kalori 2700 2800 felan diyor ve arkadaşlarım spor yapıyrsun bişey olmuyor diyorlar valla anterman bitiyor krdiyoya geçiyorum koşuda yoruluyorum bunları getiriyorum aklıma ve tamamlıyorum düşün o derece zayıflamak istiyorum ve önümde 2 felan var veya 1,5 üstteki beslenmeye neler eklemem lazım antremanhkkında ipuclarınıza felan ihtiyacım da var.

9. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Cevap yazarsınz sevinirim bana üstteki programa ekleme ypın veya istedğin şey yiyin deyin :D
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Kasım 2017 ---
    Birde yemeği kaçta yedigim felan önemli degil değil mi önemlşi olan kalori veya makroları almak yani abartmamak lazım tabi yatmadan önce yemek gibi antreman sonraları 9 gibi yiyorumda daha geç hatta ondan sordum lütfen üsttekilerler buna cevap verin kafam allak bullak ..

Son düzenleme: 18 Kasım 2017

Sayfayı Paylaş