yağ yakımım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hugocuk tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    üç gündür hastayım boğazlarım şiş ve halsizim
    spor yapamıyorum heryanım ağrıyor diyete devam ediyorum
    düzelince aynen devam

2. lawbali

lawbali Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun.hastaysanız diyete ara verin.vücut bağışıklık sistemi gerçekten çok fazla enerji ve proteine ihtiyaç duyar enfeksiyon varlığında.yedikleriniz de kilo yapmaz bu dönemde.eğer diyete devam ederseniz çok kötü hastalıklara davetiye çıkarabilirsiniz

3. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    haklısınız diyete ara verdim doktora gittim demir hapı vitamin filan evrdi onları kullanmayada başladım inşallah çabuk geçer

4. sismanbrad

sismanbrad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar
    Size bir sorum olacak,4 ay önce benimde bir evladım oldu ve eşimde kilo problemi çok üzüyor kendisini bu konuda acaba cla yı ve carnetini emzirme dönemi haricinde mi kullandınız yoksa emzirirken mi.
    Teşekkür ederim,bol şans.

5. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ben emzirirken kullanmadım emzirme bittikten sonra başladım
    ama emzirme çok güzel yağ yaktırır uygun bir beslenme ve sporla çok güzel kilo verirsiniz
    ben emzirme dönemini kullanamadım çünkü çok kolik oldu oğlum sabah 10 da başlardı akşam 10 a kadar aralıksız uyur uyanır ağlardı 8 aya kadar böyle sürdü sonrada geçti emmeyi bıraktı ittir kaktır 1 yaşına kadar anne sütü alabildi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:13 ----------

uzun zamandır yazamadım
    hala hastayım geçmeyen öksürük var o kadar ilaç tahlil bişey çıkmıyor ama öksürükte nefes aldırmıyor geceleri öksürmekten uyuyamıyorum yarım yamalak uykuylada spor yapılmıyor inşallaah kısa sürede geçerde kaldığım yerden devam edebilirim

6. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    Merhaba

Cardionuzu düz yolda veya hızlı şekilde bantta yürümek yerine yokuş yukarı ve bantın eğim ayarını yükselterek yapın ..

7. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazmadım
    hastaydım geçmedi doktora gittim ve astım başlangıcı çıktı
    alerjikmiş şuan özellikle pekçok şey rahatsız edip ataklara sebep oluyor
    ilaçlara başladık
    ama ben yinede herşeye rağmen sporu bırakmayı uzaklaşmayı bian bile düşünmedim
    biraz rahatlayayım hemen aynen kaldığım yerden devam edeceğim
    sıcaklar iyice rahatsız ediyor nefes darlığı çekiyorum atlatayım aynen devam edeceğim

8. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar uzun zaman ara verdim şimdi kaldığım yerden devam etmek istiyorum
    malum ramazan geldi ve oruç tutacağım
    fakat ramazandada oruç tutarakta kilo verebilirim diye düşündüm şöyle bir plan hazırladım
    iftardan sonra çocuk uyuyunca aynı şekilde sporumu yaparım zaten geceye kalıyordu çocukla değişen bişey olmayacak benim için
    iftarda 1 dilim esmer ekmek az yağlı sebze yemeği 5 gün beyaz et ve yağı süzülmüş ton balığı olacak ve salata
    arada spor öncesi 1 meyve bikaç ceviz şekersiz kahve
    sahurdada 1 yumurta peynir 1 dilim esmer ekmek domates salatalık
    bolcada su tabiki

böyle plan yaptım arkadaşlar
    gündüzleri 1 saatte bıdıkla sokaklarda koşturmaca var :)
    bugün estetik cerrahla randevum var karın ameliyatı olmayı düşünüyorum bahsetmiştim inşallah olumlu geçer

9. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar
    sahurda 1 haşlanmış yumurta 1 dilim esmer ekmek 3 zeytin yedim
    iftarda 1 kepçe mercimek çorbası ızgara tavuk el hayası büyüklüğünde pide

sonra türk kahvesi 40 dk. kardiyo

cla ve karnitine devam

cerrahla görüştüm muayene oldum çizimler yaptı
    ramazan bayramından sonra karın ameliyatı olacağım 5200 tlye anlaştık
    yağları alacak yeni bir göbek deliği yapacak ve karnımı gerecek fazla deriyi atacak
    ameliyat esnasında liposakşında yapacak böylelikle hem yağlardan kurtulacağım hemde karın derimi gerecek
    zaten sorunlu bölgem sadece karnımdı diyebilirim
    ameliyata kadar spora diyete devam edicem verebildiğim kadar vericem yani

10. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    oruçlu olmanın avantajlarından faydalanıyorum
    tüm gün bişey yemediğimden iftarda az yesem bile hemen doyuyorum karnım şişiyo
    bardak bardakta su içtiğinden karnım davul gibi şişiyor :)
    tüm gün yaramaz bıdıkla koşturmaktan çok susayıp top patlar patlamaz kocaman bardaklarla su içiyorum hemen doyuyorum :)
    dün iftarda
    çorba salata patlıcan yemeği yedim az az
    1 saate yakın dumbellerle göğüs arka kol iç bacak çalıştım
    clada almıştım sahura kadar tuvaleet taşındım
    sahurda 1 bardak yarımyağlı süt yarım muz ve 1 dilimde yağsız pişmiş otlu börek vardı :)
    börek beyaz un olsada içi o kadar yoğunduki kana karışma insülin çıkartma durumu epey düşmüştür :)

birde arkadaşlar şunu farkettim cla ve karnitin alıyorum biliyosunuz
    öncesinde az kaçamak yapsam veya ara versem hemen bozulurdu herşey
    en başta insülin direncim mahvederdi
    insülin direnci olanları bilirsiniz az hamur işi veya tatlı çikolata yese hemen arkası gelir iştahı açılır yedikçe yer
    ve insülin direnci olanalr diyet boyu kesinlikle şekeri bırakmalsrı gerekir çünkü devam edemezler
    bendede bu durum vardı hatta çok etkilerdi bi kere bozsam arkası gelirdi
    ve yaz döneminde çok daha fazla iştahım artardı
    fakat uzun zamandır bu durumun olmadığını farkettim
    diyete ara verdim hastalandım filan o dönemde mesela pizza yediğimde bir süre sonra canım tatlı istemedi hiç
    veya çikolata yiyodum 1 tane yetiyordu oysaki insülin direncim yüzünden yedikçe yiyesim gelirdi hatta çoğu kez başedemez ve şekersiz kahve veya limonsuyu içerdim dengelensin diye
    ve ara verdiğim bu dönemde hiç kilo almadım yağlanmadım eskisi kadar çok yemedim
    clamı yaptı yoksa karnitinmi bilmiyorum ama birinden biri veya ikisinin etkisi herneyse beni insülin direncinden kurtardı sanırım
    şu ara tatlıyı kestim ameliyata ne versem kar diye ama kesmesemde mesela sabah 1 çikolata yesem arkası gelmiyor o bana yetiyo
    veya 1 dondurma yiyodum bidaha gün boyu tatlı aklıma bile gelmiyordu
    çay kahvede şekersiz içiyorum zaten
    tabiki bunlar diyette yok faydalı değil zaten biliyorum ben sadece insülin direncimin kırıldığını anlamanız için bunları yazdım
    her ne kadar sağlıklı beslenme olsada nefis biyerde canı çekiyor insanın yasak oluncada iyice stres yapıyosun
    yesen arkası geliyor çok zordu ama geçti artık dün sahurda canım istedi 1 börek yedim 1 börek yetti doyurdu devamı gelmedi tüm gün hiç acıkmadım önceden olsa tepsi yarılanmadan kalırmıydı acaba :=)

11. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    peki hangi hızın hangi eğime karşılık geldiğini nasıl bileceğiz ?

mesela 9 km / s hızın kaçıncı derece eğime karşılık geleceğini hesaplamak mümkünse , çok iyiymiş , ama nasıl ?

12. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    dün akşam 40 dk. kardiyo yapabildim çok geç olmuştu sahura kalkacaktım artı çamaşır asılacak vs.. bu kadar yapabildim
    bugün kollar çalışacağım
    yemek konusunu hiç sormayın ne yemek pişirdimse o diyebilirim
    az yağlı pişmiş sebze yemekleri varsa et süt filan
    akşam bağrış çığrış eve giriyoruz bıdıkla iftara kadar yıkıyo ortalığı onu sakinleştirip iftar yapmak bile büyük marifet
    sofrayı topluyorum çayı koy mama yap çocuğu uyut ancak vakit kalıyo o da taş çatlasa 1 saat

13. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    merhabalar

Merhaba hanımefendi ablam yaşındasınız o yüzden abla diyeceğim :)) ablacım süper yağ yakmısınız mükemmel,bende spora başlayalı 5 ay oldu ve 14 kg verdim göbek bir nevi olsada var göbek eritmek cok kolay değil :)) göbek eritme haraketiniz varmı varsa söylermisiniz teşşkür ederim.bu arada bebeginizi ALLAH analı babalı büyütsün saygılarımla.

14. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    beslenme yani diyet en önemlisi ama çok önemli bir nokta daha var aynı tarzda beslenmemek
    sürekli hergün bir diğer günün aynısı oluyorsa kilo vermek zorlaşıyor hatta duruyor
    ben şöyle yapıyorum diyette hep şöyle olur bir öğün sebze ise diğer öğün ettir
    ama hep böyle yapınca kilo vermek duruyor
    haftada 2-3 kez et öğününde sebze yemek hemen işi değiştiriveriyor vücut şaşırıyor kilo verme hızlanıyor
    en önemli şey beslenme tabiki ama ek destekte kullanmak işe yarıyor
    ben karnitin cladan çok memnun kaldım
    kendim şuan yapamıyorum ama pilates karın egzersizleri çok işe yarıyor
    spor olarak ben bir gün kardiyo diğer gün hafif ağırlık çok tekrar bölge bölge çalışmanın çok faydasını gördüm daha kısa zamanda toparlanma sağlıyor
    zaten ben kilo versem bile ağırlıkla tüm vücudu çalıştırmaya hep devam edeceğim bu hayatımın bir parçası artık
    karın konusuna gelince
    doğumdan önce 1 yılda diyet ve sporla şekeride tamamen keserek eritmiş ksları belirginleştirmiştim
    alt karında az da olsa yağ kalsada genel olarak iyiydi kaslar belirgindi ama doğumdan sonra iş değişti sarkma oldu bende estetik yola başvurmaya karar verdim bu benim tercihim
    ama karnımıda devamlı çalıştıracağım hatta karnım düzelince moral olarak çok daha iyi olacağımı biliyorum ve spora daha sıkı sarılacağım bunuda biliyorum
    bana liposuctionda yapılacak yani karnımdaki yağlarda alınacak kurtulacağım inşallah
    sonrasında clayı bırakıp karnitinle spora aynen devam ve inşallah en kısa zamanda yağ oranımı yüzde 18 lerde görürüm hyper_

15. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Teşekkürler abla bilgin için,umarım hedefine ulaşırsın er yada geç :)) saygılar

Sayfayı Paylaş