Yağ Yakımı Ve Kas kütlesi kazanımı ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Despacito tarafından 30 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Despacito

Despacito Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhabalar benim 3 günlük bir antreman sistemim var örnek vermek istersem gögüs kol gününde compound hareket bench press 3x5 ve 2 tane asistan gögüs egzerzisi kol için de 1 compound hareket close grip bench press vb ve 2-3 kol egzerisi şeklinde çalışıyorum bu şekilde çalışıp ağırlık artırmaya ve kas kütlesi kazanıp aynı anda yağ yakımı mümkünmüdür mümkünse kalori açığım ne kadar olmalıdır ve hangi supplamentleri tavsiye edersiniz
    ölçülerim bel 82
    kg 70
    kol 38
    boy 173
    gögüs 95 (yanlış ölçmüş olabilirim arkadaşlar :D) çok az fark olabilir

Son düzenleme: 30 Nisan 2018
  2. Despacito

Despacito Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar belim yağlı olduğu için yaza böyle girmek istemiyorum ama aynı zamanda kas kütleside eklemem gerekiyor

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    spora yeni başladıysan kilon yerinde sayarsa recomp yapabilirsin.haftada 3 gün gidebiliyorsan fullbody bir program seçebilirsin ya da 5x5 iskeletine sahip bir programı uygulayabilirsin.yoksa çift bölge vs çalışıp her bölgeye haftada 1 kere giriyorsan ideal değil.

Despacito bunu beğendi.
  4. Despacito

Despacito Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    yüksel murat şenerde görmüştüm hocam bu sistemi 1 ana egzersiz ve yanına asistan egzersizler gibi ana egzerzisi powerlifting paremetrelerinde çalışıyorum 3 asistanım oluyor
    program 3 gün antreman 1 gün off ve tekrar başa haftada 2 kere çalışıyorum her kas grubunu recomp olayını bilmiyorum ama anlatabilirmisin hocam kilom düşmesini pek istemiyorum

5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    anlattıgınıza göre kulaga kötü gelmiyor program fakat tam halini görmek lazım.recomp hep söylenilen istenen kas kazanıp yağ yakmanın teknik ismi.herkeste her zaman mümkün degil ama yeni sporcularda mümkün olabildiğini biliyoruz.kısacası kayda değer kilo almadan spora devam etmek.daha geniş açıklamaları yaptım daha önce forumda,arayabilirsin.

Despacito bunu beğendi.
  6. Despacito

Despacito Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bu arada hocam sizce ramazan için whey proteinmi almak mantıklıdır bcaa mı ?
    Peki hocam son bir sorum varda ramazan için sizce bcaa mı almalıyım whey proteinmi hangi daha yararlı olur benim için yani az öğün var ve protein ihtiyacımı karşılayabilirmiyim bilmiyorum aynı zamanda kas kütlemide korumam lazım bcaa işe yarıyor diye biliyorum ne dersiniz

Sayfayı Paylaş