Yağ yakımı bu program mantıklı mı ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve zetsu tarafından 16 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zetsu

zetsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba arkadaşlar makrolarımı %30 yağ %35 karb %35 protein olarak tutuyorum.Almam gereken kaloriden 500 kalori düşük alıyorum(2500 kalori civarında alıyorum).Tüm öğünlerde alabilecegim karbı tamamlayamadığım için eksik kalan kısmını gainerdan alıyorum.Bu doğru mudur ? Zaman geçtikçe yağ yakabilir miyim?

2. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Doğru ve yağ yakımı sporla da desteklersen gerçekleşir. Ama gainer yerine yulaf ezmesi, bulgur, pirinç ile tamamlayabilirsin, çok yüksek değil aldığın karbonhidrat sonuçta.

3. zetsu

zetsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul
    Antrenman yapıyorum split uyguluyorum,1 aydır aksattığım gün olmadı çok şükür.Yulafı sabah yiyorum fakat pirinç günde bir öğün yiyorum gerisini malesef yiyemiyorum zorlanıyorum çok.Onun içinde gainer kullanayım dedim böyle bir yol izledim kalori açığı verecegim yine,yağ yakımı gerçekleştirebilirim degil mi böyle? Teşekkürler cevabın için bu arada :)

4. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Splitte olsa haftada 2 defa aynı kası çalıştırmak ve progressive overload önemli. Antrenman, beslenme ve dinlenmeye dikkat edip kalori açığı da yaratıyorsan yağ yakımı gerçekleşir.

Sayfayı Paylaş