Yağ oranı ve kas ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetgoktas tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ahmetgoktas

ahmetgoktas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar , bodye başladım 15 gün önce , hoca 2 haftalık bir program yaptı sonra agırlaştıracağız dedi , bu giriş programıymış.

Fakat bende çok çabuk kas gelişimi oluyor , yani 2 haftada özellikle omuz ve göğüslerimde değişiklik oldu , bu durum beni korkutuyor açıkçası çok mu zorluyorum acaba ? Tamamen programa uyuyorum ve de sürekl, makarna+pilav+tavuk+yoğurt+çikolata yada bebeto (şekerli draje gibi birşey) yiyorum. Belki arada domates zeytin falan..

bugü boy kilo yağ oranı ölçümü yaptım , 173 boy , 60 kg ve %4 yağ oranı cıktı. Sizce boy ve kiloma göre bu yağ oranı risk taşır mı ? Herhangi bir hastalık vs. var mıdır ? Çok düşük geldi bana yani %8-10-12 falan olmasını istiyordum 4 çok düşük geldi.

tavsiyeleriniz nedir hekime görünmemde fayda olur mu ? Yoksa bunlar normal midir ? Bugün normal programa geçeceğim hocayla görüşüp , geçmesem mi diyorum acaba çünkü yırtılma falan olmasından korkuyorum omuz ve göğüsümde

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    iyi ısınırsan, hareketleri düzgün yaparsan, birde uygun ağırlıkla çalıştımı kolay kolay yırtılmaz kas hocanın dediği gibi yapmaya devam et bence. yağ oranına gelince düzgün beslen vücudun bir yolunu bulur zaten.

3. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    %4 yag oranımı olur ya :)

4. ahmetgoktas

ahmetgoktas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle çıktı isterseniz foto çekip koyabilirim sonucu

5. Goktug66

Goktug66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bence bi fotoğraf koymanda yarar var çünkü %4 oranı gerçekten risk taşır vücudun yağada ihtiyacı var %4 risk taşır çeşitli hastalıklara neden olabilir

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    %4 degıldır merak etme foto koy bakalım

Sayfayı Paylaş