Xpro Whey complex protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve kenan81 tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

41,6%
  2. Orta karar

48,0%
  3. Başarısız

10,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 73 üye.
  1. HeLyUm

HeLyUm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aynı kombinasyonu ben de yapıcam ekim başında önerir misin memnun kaldın mı?

2. fr0zenTURK

fr0zenTURK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben yaklaşık 4 aydır felan kullanıyorum artık bir şeyler yazayım dedim arkadaşımda çikolata muzlusu var ben hala çilek kullanıyorum sütle karıştırıldığında muhteşem bir tadı var çikolatalı için aynı şeyi söyleyemem.Etki olarak dersek ON Gold Stantard Wheyde kullandım , pek farklılık göremedim bcaa biraz daha fazla kiloca hafif arkadaşlarım o fazlalığı hissettiklerini söylüyor. Ben üründen çok memnun kaldım. Tam bir fiyat/performans ürünü diyebiliriz. Güle güle kullanın.Her hangi bir sorunuz varsa mesaj veya bu mesaja cevap olarak sorabilirsiniz.

3. Caner Kalender

Caner Kalender Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    genrise gibi uygun fiyata olmadıktan sonra almanın hiç bir mantığı yok bence. ultimate ile 20 lira fiyat farkı var, alaska dan mı geliyor yani bu mal da bu fiyatın amacı ne? arada olsun 80 lira fark o zaman deneyelim diyelim ama böyle kim, kaç kişi riske girer ki?...
    Memleketteki bütün esnaf ve tüccarların ortak hatası; 3 günde zengin olmaya çalışmak, ilk gördüğü müşteriyi öpmeye çalışmak...
    Yap arkadaş 2.5 kiloluğu 100 lira herkes alsın. gerekiyorsa kar etme başta. millet bir öğrensin tanısın alışsın sevsin.
    yok! yakaladıklarını öpecek adamlar. açtıkları gibi %500 kar etmek zorundalar çünkü. çok zengin olmazsa ölecek hastalığına yakalanmış herkes.

BamBam16 ve Miktatiz bunu beğendi.
  4. Dozzarn

Dozzarn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    1.1 ounch yani 32 gram toz ve 300 ml su koydum ve 1 dakika aralıksız karıştırdım ama tadı su gibi oldu tam olarak nasıl kullanmam lazım

5. mehmet ekinci

mehmet ekinci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

s.a kardeşim sanırım whey conplex kullanmışsın bende almayı düşünüyorum nasıl etkilimi

6. semih saygıner

semih saygıner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu kadar marakanın fiyatları yüksek ama bu ucuz . tabiki ucuz sa kötü diye bişi yok ancak ucuzsa eksikleri varki ucuz yoksa diğer markalar neden böyle olsuun .

7. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Bildiğin üründen şaşmayın risk gereksiz alıcaksan Avrupa ürün alın yerliden uzak durun denetim filan yok ne yaptıkları belli değil genrise aldım ilk defa nemli isolat görüyorum bunda bir terslik yokmu şimdi amerika bile değil onlarında ürünlerine güvenmiyorum ABD yi yakından inceledinmi gıda ile çok sorullular deli gibi dava dosyaları var Avrupadan şaşmayın

8. umok35

umok35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar türkiye hariç hiçbir ülkede satılmayan saçma sapan bir ürün bu, kendini kanıtlamak istiyorsa madem almanyada üretiliyor oranın sağlık bakanlığı kriterlerini geçip orada satsın, o zaman güvenip alırım, yoksa ****** sitesinin kendi markasıdır itibar etmeyiniz

Crossfit1 ve Miktatiz bunu beğendi.
  9. SerhatFitness

SerhatFitness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Ben birde bunu deneyeyim dedim sipariş verdim yarına elimde olur gelişmeleri yazarım a dan z ye tüm markalar için söylüyorumki hepsi birbirine yakın etki gösteriyor beslenme yoksa beş para etmiyorlar peynir altı suyu tozu dediğin şeyi yeni mezun gıda mühendiside üretir gözde çok büyütmeye gerek yok weider da kullandım en alt kalite ürünüde kullandım hepsi aynı tek farkı markasını eline aldığın ürün pahalıysa egonda tavansa gymde g*tün kalkar bu kadar basit.

10. Crossfit1

Crossfit1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar
    Açıkcası bu ürünü almadan önce çok araştırdım.Fiyat&içerik olarak bana mantıklı gelmişti.Halen kullanıyorum.Ancak içerisindeki ölçek bende bir şüphe uyandırdı.Kırmızı ölçeği tam doldurup üstünü düzlediğde
    Mutfak tartısında 21 gram geliyor. Normalde benim boldiğim 1 porsiyon yani üzerimde yazan 32 gram gelmesi gerekmiyor mu? 32 gram gelmediğine göre bu xpro da bir aldatmaca mı var! diye düşündürüyor. Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinçtim. Teşekkürler

11. Baran Çelik

Baran Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende bu ürünü almak istiyorum çikolata sevdiğim için tad konusu önemli tadı iyi mi kötü mü tad çok önemli

12. Arda1221

Arda1221 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar ben protein tozunu aldim fakat evde saklamam gerekiyor kloroplast cift agizli saklama posetleri var ya ozellikle cift agizli alcam ona koyup yatagin altina atsam nem falan alir mi bence almaz gibi fakat alirsa ne gibi bi cozum onerirsiniz

13. felisleo

felisleo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ben bu üründen 2 adet sipariş verdim yeni kullanmaya başladım. çileklisinin tadı gayet güzel ve kolay karışıyor ancak sizlere sormak istediğim birşey var. Ben aşırı şüpheci birisiyim sorum bütün protein tozları için geçerli. Bu protein tozlarının üzerinde yazılı besin değerlerini karşıladığından nasıl emin olabilirim. Üzerinde %75 protein yazıyor sadece %75 oranında protein içerdiğini bilsem benim için sorun çözülecek. Çünkü protein er ya da geç vücut tarafından aminoasitlere ayrılıp tekrar sentezlenir. Ya aldığım şey basit şekerden karbonhidrat karışımı birşeyse diye şüpheleniyorum. Bu besin değerlerinin doğruluğunu kim denetliyor kim onaylıyor prosedür nasıl işliyor. Hiç satın aldığı bir protein tozunu laboratuvara götürüp gıda analizi yaptıran ve sonuçlarını burada paylaşan birileri var mı?

100 gram tavuk dönerde 20 gram protein var 3,5 liradan satılıyor. En ucuz haliyle tavuk dönerden 800 gram protein almaya kalksam 140 lira para ödemem gerekiyor. Bu protein tozunun 1 kg lik kutusunda yaklaşık 800 gr whey protein olduğu yazıyor ve fiyatı 80 lira. Hem de %3 oranında protein içeren sütten elde edildiği söylenen bir protein. %3 oranında protein içeren inek sütünün yapısındaki proteinin sadece %20 sinin whey proteini geri kalanının kazein proteini olduğu biliniyor. Yani 100 gram sütte yaklaşık 0,6 gram whey proteini 2,4 gram kazein proteini mevcut. Bu hesapla 800 gram whey proteini elde edebilmek için yaklaşık 135 kg sütün işlenmesi gerekir. Yani tüm markalar için konuşuyorum nasıl oluyor da whey proteini bu kadar ucuz oluyor. Diyeceksiniz ki 135 kg süt sadece 800 gram whey proteini elde edip satmak için üretilmiyor. yoğurt peynir ve diğer ticari ürünler de bunun yanında üretiliyor ve satılıyor. Ama piyasaya bu kadar whey proteini sürebilmek için milyarlarca litre süt işlenmesi gerekiyor. Süt endüstrisi elbette milyarlarca litreden fazla sütü işliyordur. Ama ne bileyim bu fiyatlara satılamayacak kadar değerli bir protein türü olarak görüyorum ben whey proteinini ve aldığım tozun bir protein karışımı olduğundan şüphe duyuyorum. Bu tür ürünlerin piyasaya sürülmesinde ve üzerinde yazılı besin değerlerini taşıyıp taşımadığının kontrolünde mevcut olan prosedürü bilen bir arkadaş merakımı giderirse sevinirim. Veya bir gıda laboratuvarında herhangi bir markanın protein tozunu analiz ettiren birisi analiz sonuçlarını paylaşırsa sevinirim. zira ben artık merakımdan gıda analizi yaptıracağım yaşadığım şehirde laboratuvar yok.

14. Crossfit1

Crossfit1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar
    Felosleo arkadaşın düşünceleri güzel ve açıkcası kesinlikle protein tozlarının bağımsız olarak analiz edilmesi gerekiyor benim kullandığım xpro marka protein tozundan ölçeğindeki farklılık dan dolayı ürünün gerçek olmadığını düşünüyordum.
    Öncelikle Ben 38 yaşında 2 çoçuğu olan kimsenin ekmeğinde yada tarafında olan bir insan değilim.
    Ancak spor dalımı değiştirince yani boks tan badybuilding sporuna dönünce xpro protein tozunu doğal olarak daha fazla kullanma ihtiyacı duydum. Ancak bende belirğin bir biçimde güç kaybı toparlanmada geçikme gibi sıkıntılar yaşadım Bu süre 1 ay civarında devam etti. Daha sonra vücut analizimi yaptığımda (Sculpt chisel) Makinesi 2016 haziran ayına göre %13 dolaylarında kas kaybettiğimi gördüm ve arkadaşımdan bir miktar weider marka protein tozu kullandım.İnanın bana 2 hafta içinde hızlı bir toparlanma oldu.Hatta omuz bölgesinde deri yırtılması bile gerçekleşti.
    Sonuç olarak biz ametör sporcular bu konuda güç birliği yapıp doğru ürünleri birbirimize önermeli asıl olan sahte yada içeriği yazılandan farklı olan ürünlere tepki göstermeli yada tepki gösterenin yanında olmalıyız.
    Umarım ben yanılıyorumdur.lütfen ucuz olsun diye sağlığınızdan ödün vermeyin
    İyi günler.

15. umok35

umok35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    ya arkadaşlar bu ürünü almayın aldırmayın, ne olduğu belli olmayan tozu optimumla aynı paraya satıyorlar, ürünün facebook sayfasına 3 kere soru sordum üçündede yorumumu silmişler, biraz araştırdım ****** diye bir firma üretiyor ve sadece türkiyede satıyor, iddia ettikleine göre almanyada üretim yapıyorlar ve made in germany etiketi vuruyorlar ancak ürünü almanyada satmıyorlar, neden acaba? fiyatı maşallah 200 tl den aşağı değil ,utanmasa weider fiyatına satacak, genrise bundan bin kat iyidir

16. condition

condition Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar selamlar. Bir süredir vücut geliştirme ile uğraşıyorum ama günlük protein gramını tutturacam diye çok zorlanıyorum, para dayanmıyor. En azından sadece antreman sonrası protein tozuna başlıyım dedim. Uygun fiyatlı ürün bakarken bu ürüne rast geldim. Bu ürünü protein.7 den almayı düşünüyorum deneme amaçlı 1 kilosu 89 TL ve yanında hediyeleri filanda var. Okuduğum yorumlarda ilk 4 sayfada çoğu kişi överken son sayfa yerden yere vurmuş. Ankette %90 orta karar ve üzeri oy verilmiş. Markaya güven konusunda baya kafam karıştı, bilen birileri yorum yaparsa memnun olurum.

Son düzenleme: 3 Temmuz 2017
  17. velimontana

velimontana Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    muzlu ve bananalısı var sanırım bende tad iyi

18. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    son zamanlarda kullanan birileri oldumu hiç . yorumlar kafamı karıştırdı biraz :/

19. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Beyaz Çikolata - Şeftali aromalısından 2 kilogramı bitirmek üzereyim, açıkçası su ile tüketirken meyve suyu içermiş gibi hissediyorum aroması kesinlikle kötü değil, kas kaybı yaşadığını söyleyenler olmuş doğrudur o konuda bir yorum yapamam bununla alakalı birkaç yorum daha görmüştüm fakat bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri gelişimim olması gerekenden daha yavaş ilerliyormuş gibime geliyor, bir sonraki tercihim kesinlikle Optimum olacaktır.

20. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    başka alternatifleri denemek lazım o zaman :)

Sayfayı Paylaş