Xpro Whey complex protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve kenan81 tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

41,6%
  2. Orta karar

48,0%
  3. Başarısız

10,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 73 üye.
  1. velimontana

velimontana Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ben 2kg kutunun 3/2 sini bitirdim tadı güzel ama proteini yalan mı olabilir diyorsunuz bilmiyorum mümkün mü öyle bir şey, birde böyle anlaşılcağını hiç sanmam

2. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    yazın çileklisini kullandım topaklanma yok süt ile harika , su ile ise içilebilecek bir tatı var amino asit değerleri fazla olduğu için günde 2 servisden fazla kullanmayın mucizevi ürünler değil evet fiyat performans ürünü ama biraz daha uygun bir fiyat olursa burda tutulur. Artık bir çok yerli firma dışardan alıp paketliyor satıyor

unutmadan bir ölçeği 23-24 gr geliyordu sanırım hassas terazide ölçmüştüm siz 1 servis olarak 1,5 ölçek kullanın

3. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    tekrardan merhabalar arkadaşlar bugun ilk kez optimum çileklisini aldım göründü tat o ağızda bıraktıgı his birebir aynı yada bana farklı geldi anlayamadım :)
    salandan çıktım yer fıstığı yiyerek yurta geldim 2 ölçek içtim hemen .

yani şu acaba xpro optimumdan mı temin ediyor anlamadım yada büyük ölçede aynı yerdenmi alıyorlar

4. dumaNNN

dumaNNN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar ben 1 hafta sonra protein tozu ve kreatin alicam xpro suanda 229 tlye ikisini de satiyor ama markayi duymadigimdan guvenemedim sizce onumu almaliyim yoksa on gold standart +kreatinmi

5. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    on gold standart kafan rahat olsun ama güvenilir yerden al sahtesi var malum

6. ali savasan

ali savasan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Aktar
    Yer:
    ankara
    Merhabalar Arkadaşlar Fitnut , Fit Grains Pirinç Patlağı aranızda kullanan deneyimi olan var mı? Fitnut ürünleri hem glutensiz, hem şekersiz, hem de katkı maddesiz tamamen doğal %100 fıstık ezmesidir. Diyet ve beslenmede yardımcınızdır. Yüksek oranda protein içerir.
    Denemek isteyen olursa yardımcı olurum
    Maddelerle FitNut Doğal Fıstık Ezmesi

- 100% doğal fıstıktan elde edilmiştir.
    - Faydalı yağ ve karbonhidrat içeriği özellikle akşam kullanımlarda hacim kazanımını destekler.
    - İyi bir ara öğün alternatifidir. Lifli yapısı ile uzun süre tok tutma özelliğine sahiptir.
    - Koruyucu madde, domuz katkısı içermez.
    - İlave yağ, şeker, ya da tuz içermez kullanılan tek hammadde kavrulmuş fıstıktır.
    - Yüksek protein içeriği ile günlük protein ihtiyacının karşılanmasını destekler.
    - Kemiklerin güçlenmesinde yardımcı olur.

Fitnut Fıstık Ezmesinin Özellikleri
    Vitamin ve mineral bakımından zengindir. 20 gr fıstık ezmesinde 3 mg E Vitamini 210 mg potasyum 50 mg magnezyum bulunur. Protein ve lif kaynağıdır.

Fitnut Fıstık Ezmesini Satın Al
    Naturpystore’den aldığınız Fitnut ürünleri güncel üretim ve serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Bütün ürünler Naturpy güvencesi altında, iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.

%10 İndirim kodu : 100 TL üzeri geçerlidir. " Naturpy " bu kodu sepette kullanın ücretsiz kargo ve %10 indirim kazanın.
    https://www.naturpystore.com.tr/marka/fitnut-dogal-fistik-ezmesi

7. ömerkılıç

ömerkılıç Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Fitness eğitmeni
    Yer:
    İzmir
    bana kalsa güzel bir ürün

8. JamesBrantley

JamesBrantley Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bu ürünü yeni kullandım tam bitiremedim.Ürün bende cok yan etki yaptı.Mide bulantısı,ağızda tatsızlık benim dusuncem bu urun icin pismanliktir.On kullandim iyi ve güzel sonuçlar aldim.Bu ürünü denemek amaclı 1 kg aldim ve daha yarısını kullanmadan yan etkiler ve kendimi hastahanede buldum.Arkadaslar sizden istirhamım türk malı saçmalıklarına aldanmayın bu whey piyasası bizim türk milletinin elinde olmayan bi piyasa böyle ne idüğü belirsiz ürünlere para vermektense 20 30 tl daha fazla verip dünya standartlarinda bir marka kullanmanızı öneriyorum.Bu aralar whey kullanmaktan soğudum tekrar alacak olurzam on,multipower gibi küresel markaları tercih edicem.Benim sizlere nacizâne söyleyeceğim reçeteler bunlardır!!!.Güçlü kalın iyi sporlar.

9. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    az önce beya çikolota muz ısmarladım

şu anda hard line muz var ve tadı iğrenç tiksindim

çok bozmuşlar tadını

koku harika hardline da ama tat berbat

bakalım bu nasıl. 1kg ısmarladım

10. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    bir amme hizmeti olarak akrabama laboratuvar da bu ürünü test ettirdim

test ettirdiğim ürün Xpro Whey Complex Protein Tozu 1000gr - beyaz çikolata muz

lab sonucu çıkan protein oranı = %73.51
    üzerinde yazan ise %76

tad olarak hardline dan çok daha iyi, fiyat olarak daha ucuz ama protein oranı daha düşük

Son düzenleme: 1 Mart 2019
  11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    www.labdoor.com isimli analiz sitesindeki ünlü firmaların ürünlerini de incelediğimde etikete başlılıkta benzer sorunlar görüyorum..
    Genelde %10 hata görüyorum..ör: optimum gold standardart wheyde %12 hata yakalamışlar..
    firmaların bu yaptığını tasvip etmiyorum hatta tepki göstermek lazım ama %2,5 fark için bu kadar kusur kadı kızında bile var diyorum :)
    https://labdoor.com/review/optimum-gold-standard-whey/report

Agent47 ve MonsterMMORPG bunu beğendi.
  12. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin

bu fark bencede çok önemli değil tekrar alacağım tadı için :)

13. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    Merhaba,
    Ürünün beyaz çikolatalisini geçen sene kullandim. 2 tane yaklaşik 1kglik olan kutulardan almiştim şahsen zor bitirdim ki 10+ senedir denemediğim marka supplement kalmamiştir.

14. WCX

WCX Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tadı pek iyi değil, ayçiçeği yağı kullanıldığı fark ediliyor tadından. Tavsiye etmem.

HTC U Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. Davuter55

Davuter55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Volac ve dovisco gibi en iyi hammadde üreticileriyle çalışan bir firma hardline 100%100 yerli diyemem ama yerli üretim için alt yapınhenuz yok gibi zaten olmasında davisco çok çok iyi zaten ayrıca ürünler fiyat performans bakımında son derece iyi hardline 3 matrix zaten muazzam gerçekten de tat koku kana karışma süper kısa uzun orta zincirleri bulunuyor helal seltifikakı güvenilebilir bir site ayrıca sporcuya destekleyen bir firma ne demek bu derseniz ben hangi yarışmayı açsam tr için tabi her yerde 5 taneden fazla sporcusu bulunuyor herkese yardım ediyorlar bakın sporcuya ediyorlar eyvallah sporcu olmayan kişiyede yardım ediyorlar destekliyorlar müşteri hizmetleri danışmanları son derece ilgili ve sonuç odaklı bilgilide oyalamıyorlar misafir perver ve yardımcı oluyorlar cidden Allah razı olsun

Sayfayı Paylaş