Xpro Whey complex protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve kenan81 tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

41,6%
  2. Orta karar

48,0%
  3. Başarısız

10,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 73 üye.
  1. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Xpro nun sahtesini niye yapsınlar ki zaten çok tutulan veya pahalı bi marka değilki...Bikere o miligram değil gramdır eger 62 gramlık ölçek çıktıysa yanlışlık var demektir...İki ymek kasığı proteini tart ona göre bi ölçü yap kendine 30-35 gram lık

2. LeftoRight

LeftoRight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çileklisini kullanmıştım açıkcası çok şekerli geldi ve pek bi verim aldığım söylenemez.

3. RoCCo2407

RoCCo2407 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    bugün siparişi verdim antrenman sonrası kullanmayı düşünüyorum inş. güzel bi sonuç alırım..

4. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    %100 whey dediği protein içeriğinin sadece whey olduğu yani soya beef ya da egg değil ve komplex ürün değil 2. si ürünün içeriği protein değerlerine bakarsan her çeşitinde daha fazla bcaa da fazla arjininden tut taurine kadar en az 500 ml fark var 3. sü her zaman en çok satan en iyi olmaz xpro belkide optmum kadar iyi ama strateji olarak kendini piyasaya sürme amacıyla ürünlerini ucuz yapıyor ön yargılı olmayalım

5. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    fark 35 tl olmuş ??

6. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ustelik icerik xprodan daha dusuk aslinda ultimatei oneririm 30 da 25 gr protein 80 servis ve daha ucuz fiyat markaya kanmayin daha kotu marka daha iyi olabilir fakat fiyati dusuktur cunku taninmak icon

7. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    ben bişi anlamadım..

8. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ürünü yeni aldım ilk izlenimim bir önceki protein tozum gaspari isofusion a göre biraz daha zor karısıyor iyi çalkalamak gerek...

Ürünün İçerigi baya iyi gibi geldi tek serviste 6.8 gr bcaa ve 24 gr protein ve 5.2 gr glutaim cok iyi bir oran...

9. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Ürün hakkında söyleyeceğiniz ne var hocam?2 ay geçmiş mesajınızın üstünden?
    Kutu bitene kadar düzenli bir şekilde kullandınız mı,kullandıysanız memnun kaldınız mı ?

yigot bunu beğendi.
  10. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Kutu bitti ant öncesi ve sonrası kullandıgım için :)

Ürün ün tadını pek beğenmedim açıkcası Şuan SYNTHA-6 Kullanıyorum kıyaslamak bile hata olur ama kullanıcaksan tat için kullanıcagını sanmıyorum.
    Ürün den ben memnun kaldım Tam bir Fiyat/Performans ürünü Ölçü aldım Ve içindeki BCAA ve Glutamin sayesinde ek olarak o suplementlerı almama gerek kalmadı...
    Ama söylemeliyimki piyasada daha kaliteli ürünler var 150 tl bu ürün fiyatına göre çok iyi ben ON %100 GOLD Standard ı 185 tl ye alabiliyorum aralarında etki anlamında %10 fark vardır maximum alıcaksan gönül rahatlığıyla al :)

HeLyUm, hukukcu ve ikaya2134 bunu beğendi.
  11. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önce optimum kullanmıştım ve pek bir verim alamamıştım.
    Xpro fiyat ve içerik olarak çok iyi gözüküyor.
    Bunu alıp creatinle kombine ederek 2 ay boyunca çok iyi bir şekilde kullanıcam ve de iyi beslenmeye çalışıcam, yine verim alamazsam bir daha supplement almamayı düşünüyorum.

HeLyUm bunu beğendi.
  12. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Creatin Alıcaksan Universal Creapure Al yükleme yi kesinlikle yap ilk 1 hafta günde 20 gram yani günde 4 defa 5 gr alcan ilk 1 hafta sonra ant öncesi 5 gr...

Beslenmen kötüyse hiçbir suplement etki göstermez suçu optimum da arama biraz beslenmeni ve antrenman programını gözden geçir forumdaki kaynaklara göre bence...

13. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Optimuma suç yüklediğim falan yok ancak protein tozları steroid değil ,beslenme dinlenme antrenman döngüsündeki etkisi çok küçük,ben biraz da çikolata vb.tatlılara alternatif olarak görüyorum bu tozları.
    Ancak creatin başka,üzerinde en çok araştırma yapılan ve uzun süredir kullanılan bir supplement.
    Yükleme dönemi ile ilgili çok ciddi bir biçimde kararsızım,aslında kimseye yükleme yapmasını da önermem ama açıkçası biraz çabuk sonuç almak da istiyorum.Bazı kaynaklar yükleme yapılması gereksiz diyor bazıları ise çabuk etki için gerekli görüyor.Bu konuda kararsızım.Ayrıca creatin en güvenilir supplementlerden biri olarak kabul edilmesine rağmen korkutuyor beni,bir türlü ısınamadım.

14. qwerdas1231

qwerdas1231 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bunu kullananlar güncel olarak ürün hakkında yorum yapar mısınız hardline ve optimumla kıyaslayabilir misiniz?

15. RoCCo2407

RoCCo2407 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    benim kutum bitmek üzere tad olarak iyi ama ilk whey im olduğu için diğerleriyle kıyaslayamayacağım etki olarak wheyden çok bişey beklememek gerekir zaten

16. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Hardline dan iyi Optimum dan kötü.

Creatine bunu beğendi.
  17. seyfix

seyfix Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ben bu ürünün muz aromalısını optimum creatin ve süt ile kombine ederek kullandım. Bu ürünü kullandığım zamanda aynı zamanda temiz beslendim ve uykuma da dikkat ettim. E dolayısıyla verim aldım.
    Daha pahalı ve kaliteli olduğu söylenen ürünleri kötü zamanlarımda kullandığım da oldu ancak kendinize dikkat etmezseniz hiç bir ürün fayda etmiyor.
    Kendi tecrübelerimden öğrendiğim kadarıyla protein tozunu ne kadar ek besin olarak kullanırsanız o kadar fayda ettiği. Birşeylerin yerine koyduğunuz zaman bir faydası olmuyor maalesef.
    Özet olarak içiniz rahat bir şekilde alıp kullanabilirsiniz. BCAA oranları gayet güzel.
    Fiyat/Performans: 10 Tat (Süt): 8 Tat (Su):6 İçerik:8

RoCCo2407 bunu beğendi.
  18. kaankar

kaankar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    beyler protein.7 den alacagım 150 lira civarı bi fiyata sizce deger mi ? 30 lira daha koyup optimum mu alsam ?

19. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    AMERILADAN GELME OPTIMUM ALMANI ONERIRIM SARI KASIKLI OLANDAN. AMA SIKINTIYA DUSUCEKSEN XPRO YU DA DİREK AL...

20. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar nasıl hesaplar yapıyorsunuz yahu , 66yı bilmemkaçlara bölmeler falan..

Optimumun 30.4 gramında 23.9 gram protein var. Toplamda 2273 gramında 74.76 servis çıkmalı. Yani bir kutusunda 1786,99 gram protein var.
    Xpro'un 32 gramında 24 gram protein var. Toplamda 2280 gramında 71.24 servis çıkmalı. Yani bir kutusunda 1710 gram protein var.

Şuanda optimum 200 TL , Xpro 160 TL. Optimumda 10 gram protein 1.119 TL'ye geliyor. Xproda ise 10 gram protein 0.935 TL'ye geliyor.

Daha kaba bir hesapla Optimumun bir ölçeği 2,702 TL
    Xpro'nun bir ölçeği 2,253 TL Kullanılan her bir ölçekte 50 kuruşa yakın fark ediyor. Kalite olarak bilmyorum. Xpro kullanmadım ancak optimum kullanmışlığım var uzun bir süre. Normal bir protein tozu , ne bekliyorsanız o. (Hepsinin olduğu gibi) Xpro glutamin & BCAA olarak neredeyse optimum ile aynı. 1 gram yağ fazlalığı var yalnızca. Ki xpro'yu 140 TL'ye falan da alan arkadaşlarım var. Ben xpro alınması taraftarıyım. Boşuna havalara atmaya gerek yok paralarınızı. Ham maddeymiş şuymuş buymuş. Weider değil bu arkadaşlar , normal standartlarda hammadde kullanılan bir protein tozu optimum. Supplementlerin baş sayfasında olmasaydı eğer Optimum Gold Standart eminim çok daha farklı olurdu.
    Bazıları da işe yaramıyor falan demiş xpro hakkında. Whey bu , sen karbonhidratını proteinini doğru miktarda doğru zamanda almazsan ve antrenmanların bu amaca uygun değilse ne bekliyorsun ki hacim olarak.
    Biraz sert yazdım ama şu supplement kullanımları iyice delilik boyutlarına ulaştı. E bunu gören firmalar da kendilerinden geçip fiyatları uçuruyor. Hardline'ın fiyatları ortalama firmaları yakaladı. Birkaç yıla weider'e kafa tutar heralde :D Yemeğe para bulamayan adamlar didine didine toz alıyorlar. Yapmayın etmeyin.

eediz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş