Whey protein ve kreatin kullanımı hakkında yardım lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve forum09 tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar hardline marka whey 3 matrix protein tozu ve kreatin aldım bunların kullaınımını ne şekilde gerçekleştiriyim protein tozundada kreatin var benim kullanım şekilm böyle spordan önce kreatin 1 tatlı kaşığı spordan son 2 ölçek whey protein tozu ama bu şekilde böbrekleri çok yorarmı birde haftada 3 gün spor yapıyorum off günlerimde kullanmalımıyım yorumlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim.

boy.172
    kilo.73

2. enesypr

enesypr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Bende aynı kombini yapmayı düşünüyorum hardline whey içinde keratin olduğundan ekstra yanına kreatin mi alsam bcaa mı alsam karar veremedim konuyu takipteyim

3. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    evet abiler kardeşler yardımcı olursanız aydınlanalım

4. eneskarakas

eneskarakas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    antrenmandan 45 dk 1 saat önce kreatini alabilirsiniz. ben genelde whey ile karıştırarak içiyorum. günde 5 gram yeterli bir dolu çay kaşığına denk geliyor sanırım. ancak antrenmandan önce ve sonra kullanımı da var 3 gr önce 3 gr sonra gibi.

creatine ve whey kullanımında gündelik su tüketiminizi arttırmanızı öneririm
    off günlerde de kullanmalısınız creatine i kür şeklinde genelde 6 haftalık süre kullanılır daha sonra ara verilir. yeterli bilgi mevcut forumda creatine hakkında

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Antremandan sonra niçin 2 ölçek whey?çok değilmi ?1 ölçek yeterli,ayrıca kreatin alınır alınmaz etki eden bir suplement olmadığı için antreman öncesi yada sonrası alınması çok bişiy farketmez,en kolay kullanımı antreman sonrası 1 ölçek whey in içine en fazla 1 çay kaşığı(4-5 gr)beraberce karıştırarak içmek.antreman sonrası kreatin kullanılıyorsa insülini yükseltmek için 2 dl üzüm suyuda içilebilir.

6. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çok teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınıza 1 ölçek whey alıcam günlük off günlerimde kreatin almamın bir mantığı varmı acaba ve son olarak bu kreatin ilk defa tüketiyorum tatı çok tuzlu gibi

7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Ben her protein aliminda yanina ekliyorum of günlerde 5 gr almazsinda 2-3 gr alirsin

Sayfayı Paylaş