Weider Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

89,5%
  2. orta karar

8,5%
  3. başarisiz

2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Bende iki ölçek alıyorumda, nitronun arkasında günde 6 ölçek falan diyordu, bunun arkasında 2 ölçek okuyunca bi şaşırdım:) yoksa yine iki ölçek alcam.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    aslında bu su kadar olcek alın olayı cabuk bıtsınde yıne alın mantıgı

whey proteın maks sole alınır

sabah

spor oncesı

spor sonrası

gerı kalan tum zmanalrda baska proteınler daha ıyı ıs gorur

a dıyet zmanı desek

sabah

ara ogun

spor oncesi

spor sonrası

yıne maks 4 olcek ypar

:) kanmayın bole oyunlara :)

sen en ıyısını yapıosun 2 yeter zaten

3. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Pekala teşekkür ederim bilgilendirme için, bakalım bir müddet bunu kullanim, yorumlarımı tekrardan yazarım.

Danny Boy bunu beğendi.
  4. ali3792

ali3792 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünün kolesterol oranı nedir acaba baktığım hiç bir yerde bulamadım

5. exirasmus

exirasmus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Proteinler kas yaparken bel kenarındaki yağlarıda eritmede yardımcı olurmu cardio yapmadan?

6. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Bu ürün, sporda yeni olanlar için daha ideal diye duydum. Acaba bu doğru mu? 3 aydır spor yapıyorum ve yeterince kilo verdiğimi düşünüyorum ancak günlük protein alımım dalgalı seyrediyor, akşam spordan sonra ise yemek yemediğimden ötürü neredeyse hiç portein alamıyorum. Acaba sadece spordan sonra almam yeterli gelir mi? Ve de gerçekten yeni başlayanlara dönük bir ürün mü bu?

7. vantuz

vantuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaslar ben yaklasık 4aydır spor yapıorum. bugun whey premium whey (2.3) kg aldım. yannız bi sıkıntım var benim aldıgım protein kabının önünde adam resmi yok diyer internetde baktıgımda var suan resim koymayı bilmedigim için buraya yükleyemiorum sizce sahtemedir. ürünün altında L-50 diye bi kod yazıodu ama bilmiorum

8. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28

Weider amca yok mu işaretlediğim?

9. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    dikkatlice bak beyaz yuvarlak bir bant yapıstırılmıs olabilir üstüne, eğer oyleyse ürün gerçek sıkıntı yok onu yapmalarının sebebi gumrukten sorunsuzca gecırebılmek ıcın.

Danny Boy bunu beğendi.
  10. DepremAli

DepremAli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü adana da nerden bulabilirim bilen var mı
    bide supplementlar.com da ve ****** de sadece çilek aromalısı var çikolatalısını nerden bulabilirim?
    son bi sorum var bu ürünün weider premium ve gold la arasında ki fark nedir internette ariorum ama
    100 gramında ki oranları fln bulamiorum

11. forro

forro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben bu ürünü hepsiburadadan aldım yanında shakter hediye diyordu ama gelmedi, birde kapağı açınca kutunun ağzındaki o bant gibi olan bişe neredeyse düşecek gibiydi zor tutuyordu kutuyu cekince pıt diye cıktı, acaba sahtemi ürün geldi acaba, koskoca sitede bile sahteyse nereden alacaz biz bu ürünü anlamadım. şikayet edicem

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:53 ----------

Vallaha kazıklandık galiba. benim kutudada bu adam resmi yok. Siyah kapağın üstünde var bu resime benzer bir resim. D markette de sahte ve hediyesi gelmeyen ürün geliyorsa allah belalarını versin.

Ne yapsam arkadaşlar kullanmasakmı bunu sahteyse bir zararı dokunmasın.

12. DepremAli

DepremAli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü 113 tlye aldm kapağını açtım içindeki kağıttda kapakla beraber geldi yapısık olması gerekmez miydi ürün sahte olabilir mi

13. forro

forro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sen dua et tozlarda kapağa yapışıp gelmemeiş

14. ibrahim292

ibrahim292 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 1.78cm boy 56 kiloyum.Şimdi bende yeni whey protein aldım Gainerda almama gerek varmı ?yoksa whey proteinlede kilo alabilr miyim ?Arada spor yapıcam..

15. forro

forro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bu ürünün içerisinden çıkan ölçek çok dandik. 20 40 60 ml olarak ölçeklendirmiş. kaç ml ye kadar doldurursak 1 porsiyon yapıyor. 30gr olması lazım ama 30 ml 30 grama denk geliyormu.

16. haydari

haydari Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çıkan ölçek 100ml ve 70ml kullanmanız gerekiyor

17. StR@nGeR

StR@nGeR Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkçası en iyi performans aldığım ürünlerden birisi ancak cardio egzersizlerini aksatmamak gerekiyor aksi halde ciddi yağlanma sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

18. Mrguven

Mrguven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün açıklamasında bir porsiyonda şekerden gelen yazıyor ve 15 gr yazıyor. ve 6.8 gr yag yazıyor. yanlıs yazmıs olabilirler mi _? çünkü ürünün 100 gr lık halinde daha az degerler yazılı kafam karıstı.

19. hyperia

hyperia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba
    " BFTR " de yeniyim bunu belirtmek isterim. vg'ye "düzenli" olarak başlayalı yaklaşık 5-6 ay oldu.Bundan öncesinde tabiki vg geçmişim var fakat tekrar söylemek istiyorum "Düzenli" . Geçtiğimiz hafta " Weider Premium Whey" aldım ve kullanmaya başladım. Tadı gerçekten sütle çok yoğun ve güzel. Su ile de rahatlıkla içilebilmekte. Şüpheniz olmasın :) Merakımdan dolayı ürünü biraz araştırmak istedim ve bazı arkadaşların aklına takılan soru işaretleri gözüme çarptı. Şunu söylemek isterim ki bu yağlanmaydı şuydu buydu bu ürüne kesinlikle bağlamayın ve bu sporu yaparken tam bir profesyonel olup olmadığınızı kesinlikle göz ardı etmeyin.Bunu söylememin sebebi protein alım miktarınızı klasik olarak antreman günlerinde 1-1.5 saat önce ve antremandan hemen sonra yapın.Antreman olmadığı günlerde almayın.Bunun yanı sıra sivilceydi yağlanmaydı böbrek karaciğer gibi zararını görüceniz olucagını düşündüğünüz şeyler için kesinlikle bol bol su ve günde 2 adet maden suyu içmeyi ihmal etmeyiniz.Bu sayede sürekli olarak kullanmış olduğunuz protein ne karaciğerinizi ne de böbreklerinize verecek zarardan dolayı vücüdunuzu etkiler.

20. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    kullanım talimatı şöyledir: Wıeder Whey protein tozunun içinden çıkan ölçek 100 ml'liktir.
    bu demek oluyor 100 ml=100 gram 'A denk gelıyor.1 porsiyon 30 gramdır.Antremandan önce ve sonra orta dereceliler 1 porsiyon (30gram) ya da içindeki ölçek ölçüsü ile 30 ml kullanmalıdırlar.

bu ürünü kullanmaktan şaşmayın bu mal bir harika dostum :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:27 ----------

1gram=1mililitre

Sayfayı Paylaş