vucutta yag varken suplement

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Solwied tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    6 ay duzensiz olarak bb yaptm 4 ay aradan sonra tekrar basladim kg 69 boy 173 bel 87 cm cardio ve agirlik antrenmanlari yapiyorum belimden anlcgnz gbi yag oranim yuksek ara verp basladktan snra 1. ayi bitirdm sorum su suan aminoasit yda protein tozu kullansam ne olur gogus bolgem suan yagli ne gbi degisiklikler olur ayrica suan animal cuts ve l carnite liquid forte kullaniyorum

2. barbosa

barbosa Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Antremanına devam ederken protein kullandın diyelim onu eğer yakamazsan yağ olarak sana geri gelebilir en iyisi şuan için amino asit kullanmandır, yağ problemide yok.Biraz kilo verdikten sonra proteine başlarsın yada ikisini beraber kullanabilirsin.

3. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Ya kurban oliyim sacma sapan konusmayin ya bilmiyosun bari baskalarinida zehirleme proteini aldin onu yakamassan yag olur ne sen protein mi yakiyon bide en iyisi amino asit demis .d .d tobe yaarab

Predatel bunu beğendi.
  4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Boyle konular acip durmayin.Neden her bb ye baslaya hemen proteine saldiriyor anlamadim yeter artik.Yeni baslayanlar bolumunde beslenme,antreman ile ilgili makaleler oneriler yorumlar zaten var.Suplement kullani ve baslanacagi zaman ile ilgili tonla yazi var forumda biraz bakin

5. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    y ben yag varken baslarsam nolur dye sordm ne zamn baslym demedm

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Haftada 6 gün spor yapıyorum amacım yağ yakmak ve proteinde kullanıyorum. Sana önerim 1 2 ay daha doğal olarak devam et sonra yağ yakıcı ve protein kullanabilirsin

Sayfayı Paylaş