Vücut orantısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ulvi.01 tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ulvi.01

ulvi.01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Değerli kardeşlerim 1.88 boyundayım 79 kilo olmama rağmen yine zayıf duruyorum. Ben öyle düşünüyorum ki genetiğimden eğer öyleyse bunu aşmanin bir yolu var mı ?. El ve ayak bileklerim çok çok zayıf. Benimle ayni boyda ama benden 6, 7 kilo zayıf birisinin vucudu şahane duruyor. Benim kıyafetler ona olmicak gibi duruyor adamlar geniş benim de vucut ölçülerim iyi olmasa bile bu denli kötü degil (omuz 114 117 arasinda) siz bu durumun neyden kaynaklandigini dusunuyorsunuz nasıl bir çözüm önerirsiniz ? Sorunu bilirsem çözmek çok daha kolay olacaktır bilgisi tahmini olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Sağlıcakla.

2. morinek

morinek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    eğer vücutun fazla define ise kuru durursun biraz yağlanırsan çözüm olabilir

3. ulvi.01

ulvi.01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle teşekkur ederim kardeşim. Şöyle örnek vereyim, Belimin yanları falan zayıf kaburgalarimi görebilirim ama göbek bölgem vucuduma oranla kilolu ya da yağli diyeyim ben ona ayni şekilde gögsüm de vucuduma göre belirgin

4. PskptSosyalog

PskptSosyalog Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba benim bel alti iyi duruyordu ama kollar zayifti bodye basladim kollar sahane ilerleme kaydetti gogus sirt flan... istah aciyor body zaten 69 kgden 75 e ciktim boyum 187. kaslarin gelismemis olmasindan kaynaklaniyor olabilir.sisirirsen cozume ulasmis olursun kilon normal cunku. Vucudun boyuna baktigimda bodye iyi yanit verir. 2 aya toplarsin kendi gorusum

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş