Vücut Geliştirme Hakkında Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LeechQ tarafından 26 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. LeechQ

LeechQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar direk anlatıyorum detaylı şekilde.

Boyum 177, kilom 53. Lise yıllarıma kadar her zaman sınıfın en kısası ve en zayıfı olarak büyüdüm. Liseye geçince boy sorunum kalmadı fakat zayıflık sorunum kilomdan da anlaşıldığı gibi hala devam ediyor. Arkadaşlarım arasında hep cılız, çelimsiz olmaktan artık gına geldi diyebilirim. Ne kadar yesem de kilo alamıyorum, hatta bunun üstüne çok fazla tuvalet ihtiyacım da olmuyor. Bacak ve kalça kısımlarım normal ama üst kısımlarım çok zayıf. Çok rahatsızlık duymaya başladım. Bunun üstüne spor yaparak kilo almaya çabalamaya başladım. Henüz 2. günümdeyim. Programım, haftanın 4 günü 1 saat tempolu koşu-yürüme, ardından barfiks(şuan maksimum 5 yapabildim), günde ortalama 30 şınav, 70-80 mekik, ve dambıllarla çalışıyorum. Bu çalışmalarıma ekleyebileceğim herhangi bir şey varsa yorum olarak yazabilirseniz sevinirim. Aynı zamanda bu şekilde çalışmaya devam edersem ne kadar zamanda kaslanabilirim bunu merak ediyorum.

Gündelik aldığım besinler;
    Sabah = 2-3 yumurta, bir parça ekmek, özel bir milkshakeim var içinde her türlü besin yeteri kadar protein ve vitamin içeren bunu içiyorum.
    Öğlen = Genellikle okulda yemekhanede ne çıkarsa onu yiyorum değişiyor yani.
    Akşam = Bildiğiniz türlü türlü ev yemekleri

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Ara öğün eklemelisin.

3. Utku ündeş

Utku ündeş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    yiyebildigin kadar ye arkadasim cok fazla dusunme ne yemen gerektigini cunku kilon ciddi derecede az.ne zaman gelirsin 65 kiloya ozaman dusunmeye baslayabilirsin temiz yemen gerektigini

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. kiss1ofdie

kiss1ofdie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Istersen sana benim beslenme programimi atabilirim bende kucugum 15yasindayim ama 55kiloyddun sporla birlikte ve beslenme programiyla gecen ay 5kg aldim cogunluk kas olarak aldim basta cok geliyo gzounde buyuyo ama alisiyosun 1hafta sonra beslenme programimi atiyim mi hem sen sadece 3ogun yiyomussun kilo almak icin cok yetersiz istersen detayli yazabilirim beslenme programiyla birlikte geri donersen bana iyi olur

5. Stelselimm

Stelselimm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (Çok Meraklı Bir Öğrenci)
    Antrenmanlarında biraz daha ciddi ve düzenli devam etmelisin. Öğünleride küçülterek çoğaltmalısın eğer yapamıyorsan okulda olmandan veya başka sebeplerden bu öğünlerde kaliteli gıdaları yemeni öneririm protein oranı yüksek olması yanında karbonhidratlı beslenmekte kilo almak için çok önemli. Bunlar benim önerilerim iyi forumlar ;)

Sayfayı Paylaş