Vücut Ağırlığı ile Çalışma Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xyz1995 tarafından 16 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Mr.Simith

Mr.Simith Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    karbonhidrat olrak spesifik bir örneğin var mı, örneğinn ... tüket gibi?

2. realthugs

realthugs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    eğer sabah kalkar kalkmaz yapıcaksan hızlı sindirilen karbonhidrat(beyaz ekmek elma muz gibi) eğer günün herhangi bi saati yapıyorsan yavaş sindirilen yağa dönüşümü zor olucak karbonhidratlar(kepek ekmek prinç bulgur makrna ) tüketmeni öneririm.

3. Mr.Simith

Mr.Simith Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ramazan boyunca bu spor programını nasıl yapacagız bilgi verir misinz

4. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    ben kendi programıma devam edeceğim. Zorlanacağım tek nokta iftardan sonra mideye yükleneceğimden dolayı mekik olacak

5. Mr.Simith

Mr.Simith Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    bende devam etmeyi düşünüyorum ama biraz dikkatli olmam gerekiyor geçen 40 barfiks çektim üstüne 30 şınav çekeyim dedim omzum incindi:)

6. atarm

atarm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    bilgisayarcı
    Yer:
    istanbul
    savaş cebeci'den dinlemiştim, gece boyunca vücut yağ yakma modunda oluyor, sabah kalkınca doğrudan şekerli şeyler kandaki insülin seviyesini tavan yaptırıyor diyordu. sabah kahvaltısını 1 saat geç yapın demişti.

bir de bu glikojen deposu olayını fazla abartmayın diyordu. kas yıkımı için bütün glikojen bitecek sonra yağ bitecek sonra da protein parçalamaya başlayacak..
    bunun için çok uzun süren bir idman olması gerekiyor

7. realthugs

realthugs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Vucttaki yag bitmesi kavramini merak etmisimdir hep benim % 10 yag oranim var vucut bunu bitirene kadar mi harcıyo yoksa belirli bir sure mi ?

8. Gabortan

Gabortan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar bence vg en iyi calisma va olan calismalar bir program vericek olursam pazartesi :göğüs sirt standart sinav max*3 herhangi bir yukseltiye ayaklarini koyun sinav max*3 elmas sinav max*3 kalin 2 kitabin ustunde sinav max*3yv.a rowing max*3 avuc icleri karsi bakacak sekilde normal genis barfiks max*3 normal tutusbarfiks max*3 dar tutusbarfikas max*3 agirliksiz deadlift max*3 supermen max*3 sali :kardio çarşamba: omuz boyun trapez shoulder pike press max*3 aletsiz yan omuz hareketi max*3 agirliksiz shrug 3*50 v hareketi max*3 yumruklu v max*3 izometric boyun egzersizleri perşembe kardio cuma biceps tirceps bilek ters tutus barfiks max * 3 ters tutus barfiks genus max*3 ters tutus barfiks dar max*3 vücut agirliyla hammer curl max *3 dips max*3 paralel dips max *3 sandalyede triceps extension max*3 el yayi max*3 cumartesi bacak kalf popo squat max*3 sumosquat max*3 agirliksiz hepsi lunge max*3 side lunge max*3 deadlift max * 3 calf raise max* 3 tek ayak kalf raise max*3 oturarak kalf raise max*3 tek ayak oturarak kalf raise max *3 ayakta tibialis raise max*3 tek ayak tibialis raise max*3 oturarak tibialis raise max *3 oturarak max *3 tibialis raise tek ayak popo bridge max*3 gluteus kickback max * 3 DİKKAT BU HAREKETLER ERGENLİK CAGINDAKI BIREYLER ICIN DEĞİLDİR HER NEKADAR ALET KULLANILMASADA BARFIKS DISINDAKI HEPSI KEMIKLERI SERTLESTIRIR KESİNLİKLE 12-24YAS GRUBU GENCLERE ONERMIYORUM iyi sporlar

9. Mr.Simith

Mr.Simith Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bir sorum olacak, arada bir akşam mesai bitiminde saat 7.30 gibi koşmayı düşünüyorum koşu öncesi elma+ bir kase musli tüketmem olur mu?

Sayfayı Paylaş